Najlepsza część nowego Pitbulla - ankieta

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Która część filmowej trylogii Pitbulla (2016-2018) podoba Wam się naj bardziej?

Pitbull. Nowe porządki (2016), reż. Patryk Vega
10
43%
Pitbull. Niebezpieczne kobiety (2016), reż. Patryk Vega
2
9%
Pitbull. Ostatni pies (2018), reż. Władysław Pasikowski
11
48%
 
Liczba głosów: 23

Awatar użytkownika
arboozrap
Posty: 1252
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:42

Najlepsza część nowego Pitbulla - ankieta

Post autor: arboozrap »

W 2016 roku Patryk Vega wypuścił film Pitbull. Nowe porządki, który otworzył nową filmową trylogię sygnowaną marką Pitbull. Całość tylko niejako miała wspólną gałąź z pierwszą częścią filmu (2005) i serialem (2005-08), które doczekały się mian produkcji kultowych. Na fali popularności jeszcze w tym samym roku powstały Niebezpieczne kobiety, które oprócz świetnej oglądalności zyskały ogromną liczbę negatywnych recenzji. Później wynikł skandalik z producentem filmu Emilem Stępniem, przez co od projektu został odsunięty Patryk Vega, a ostatnią część do nakręcenia powierzono Władysławowi Pasikowskiemu. I w ten sposób w marcu 2018 roku do kin trafił Pitbull. Ostatni pies, który oprócz nawiązań do poprzednich części filmowych, najbardziej skupił się na powrocie starej serialowej obsady i tamtejszego klimatu od którego odciął się Vega. Dla mnie to właśnie najlepsza część. A jak jest Waszym zdaniem?

P.S. Nie liczę tutaj filmu Pitbull 2021 z zeszłego roku, bo to całkiem nowa produkcja, która nie ma nic wspólnego z omawianą trylogią. Skupia się na prywatnej historii Gebelsa i jego syna.
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5941
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Najlepsza część nowego Pitbulla - ankieta

Post autor: DoubleB »

Dla mnie to idzie tak: Nowe porządki > Ostatni pies > Niebezpieczne kobiety.
Nowe porządki mogłem obejrzeć 2 razy z rzędu, ostatniego psa przyjemnie się oglądało w kinie, ale już nie wróciłem do tego materiału, a niebezpieczne kobiety nawet nie chciałem obejrzeć do końca
Awatar użytkownika
arboozrap
Posty: 1252
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:42

Re: Najlepsza część nowego Pitbulla - ankieta

Post autor: arboozrap »

DoubleB pisze: 21 sty 2022, 19:56 Nowe porządki mogłem obejrzeć 2 razy z rzędu
To w ogóle jest ostatni w pełni oglądalny film Vegi, bo później to już jest coraz gorzej. A z wypuszczeniem Botoksu to szczyty żenady po prostu wybiły ponad miarę.
Awatar użytkownika
mas
Posty: 3065
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Najlepsza część nowego Pitbulla - ankieta

Post autor: mas »

Dorcinski > jakies przerysowane pajace jak MAJAMI czy inne Ostaszewskie
Awatar użytkownika
arboozrap
Posty: 1252
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:42

Re: Najlepsza część nowego Pitbulla - ankieta

Post autor: arboozrap »

mas pisze: 22 sty 2022, 12:58 Dorcinski > jakies przerysowane pajace jak MAJAMI czy inne Ostaszewskie
Bezapelacyjnie. Dlatego swój głos oddałem na Ostatniego psa. Pasikowski dał ludziom to, czego oczekiwali od zakończenia ostatniego sezonu serialu i na brak czego narzekali oglądając filmowe części Vegi. Na FB i grupach dyskusyjnych kilka osób narzekało na brak Majamiego, Olki, czy Stracha, ale to przeważnie osoby nie znające serialu i tego jak marka Pitbull w ogóle się wybiła.
ODPOWIEDZ