[seria filmowa] James Bond

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

[seria filmowa] James Bond

Post autor: lygrys »

Jesteście fanami?
Kto jest waszym ulubionym Bondem?
Jakie filmy lubicie?

A widzielibyście Charlie Hunnam (Jax Teller z Sons Of Anarchy) jako James Bonda? Pytam, bo w jakimś wywiadzie był zapytany czy widział fanowskie przeróbki jego w stroju Green Arrowa i czy chciałby zagrać Zieloną Strzałę, na co odpowiedział, że nie jest tym zainteresowany, ale marzy o zagraniu Jamesa Bonda.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Magneto
Zbanowany
Posty: 22
Rejestracja: 14 mar 2024, 20:58

Re: [seria filmowa] James Bond

Post autor: Magneto »

Wg wielu dzisiejszych informacji medialnych Aron Taylor-Johnson to nowy James Bond.

No teraz to mnie wkurwiłeś.
permban za multikonto
gogi
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5939
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: [seria filmowa] James Bond

Post autor: DoubleB »

bondy to jedna z najgorszych serii w historii, na każdym który widziałem wynudziłem się okropnie
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2049
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: [seria filmowa] James Bond

Post autor: sztyc »

nie
roger moore
te najbardziej absurdalne z moorem kiedy skakał po aligatorach albo po linach jak jebany tarzan, wyrzucił blofelda na wózku do komina elektrociepłowni, wysadził w powietrze kanangę tak że on tak śmiesznie pękł jak balonik, zapierdalał na snowboardzie do california girls beach boysów albo wyjebany z samolotu przez szczęki dogonił typa, którego on sam wyjebał kilkanaście sekund wcześniej żeby podjebać mu jego spadochron
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
Korben Dallas
Posty: 328
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:17
Lokalizacja: flying taxicab

Re: [seria filmowa] James Bond

Post autor: Korben Dallas »

DoubleB pisze: 19 mar 2024, 21:41 bondy to jedna z najgorszych serii w historii, na każdym który widziałem wynudziłem się okropnie
Bomby prawdy, props, nawet nie oglądałem
Anybody else want to negotiate?
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: [seria filmowa] James Bond

Post autor: mql »

co Wy gadacie, co aktor to inny klimat zupełnie, piękne kino z gatunku wieczorny seansik w tle do robienia czegokolwiek innego

Connery - najgorzej przechodzi próbę czasu, ciężko się to ogląda momentami, ale uroku ma MASĘ
Lazenby - to w ogóle po huj o tym mówić, nieudany epizod plus jego Bond się ożenił, co tylko potęguje poczucie klęski
Moore - klasyk i w sumie chyba najlepszy z Bondów, najbardziej odjechany (kozacki Moonraker chociażby)
Dalton - brudniejsza wersja zdecydowanie, preludium do jeszcze brutalniejszego i grubo ciosanego Craiga, ale jakis tam urok miał pozdro dla niego
Brosnan - elegancko łączący moore'owską dezynwolturę z daltonowska zwierzęcością, plus mocne zagubienie w świecie, gdzie głupio bylo juz walczyć z kacapami
Craig - miewał momenty zaczał fajnie jao surowa bestia, by potem dać nam dwa z trzech najgorszych bondów (quantum of solace i to ostatnie gówno, w ścisłym top3 jeszcze w tajnej służbie jego królewskiej mości z Lazenbym)

Moore > Connery = Craig > Brosnan = Dalton >>>> Lazenby

oto moja prawda serii
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5939
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: [seria filmowa] James Bond

Post autor: DoubleB »

mnie odtrąca podejście do kobiet i ich wizerunek w tej serii, kiedyś mogło imponować, teraz żenuje
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: [seria filmowa] James Bond

Post autor: mql »

a to prawda, tego sie niestety nie wygumkuje
ODPOWIEDZ