[serial] LOTR: The Rings of Power [AMAZON waiting room]

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

yaneq
Posty: 3492
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: LOTR: The Rings of Power [AMAZON waiting room]

Post autor: yaneq »

W ogóle co oni odwalili z tym Wargiem, jak to coś wyglądało :bag:
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20273
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: LOTR: The Rings of Power [AMAZON waiting room]

Post autor: phobos »

ehh ciężko się ogląda tę elfią polonistkę niespełnioną która poprawia ci przecinki na tinderze

kolejny serial z rozmachem po kenobim, gdzie nie ma za grosz klimatu, szkoda, chociaż chyba wciąż lepsze niż hobbit
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
ffeee
Posty: 1404
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:02
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: LOTR: The Rings of Power [AMAZON waiting room]

Post autor: ffeee »

Wypierdalać z tymi hobbitami, najbardziej irytujący wątek w serialu. Więcej Numenoru, Khazad-dum, Elendila i Arondira, każdy tak narzekał na czarnego elfa a ma więcej charyzmy niż cała szkolna wycieczka do Valinoru
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20273
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: LOTR: The Rings of Power [AMAZON waiting room]

Post autor: phobos »

czarny elf props, ale zjebali jego stylówkę, bo wygląda jak jakiś amerykański ranger, kuca by mu chociaż przypięli albo coś w podobie
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
yaneq
Posty: 3492
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: LOTR: The Rings of Power [AMAZON waiting room]

Post autor: yaneq »

ciężary przy 4 odcinku
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
Awatar użytkownika
ffeee
Posty: 1404
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:02
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: LOTR: The Rings of Power [AMAZON waiting room]

Post autor: ffeee »

Jakby odeszli od materiału Tolkiena i zajebali Galadriel w 5 odcinku to serial tylko by zyskał. Oprócz tego zaczyna się rozkręcać :oops:
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: LOTR: The Rings of Power [AMAZON waiting room]

Post autor: Jiigsi »

Galadriel najgorsza jest koledzy
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: LOTR: The Rings of Power [AMAZON waiting room]

Post autor: mql »

kurwancka nie jest to najgorsze fantasy, ale zupełnie się to nie zgrywa z tolkienowskim lorem, no nic a nic. kiepskim pomysłem było już samo postawienie na Galadrielę w głównej roli, nie ma tu żadnych nerwów o jej dalsze losy, żadnego stresu - a przecież mieli praktycznie czystą kartę, parędziesiąt nazwisk i nazw, kilka wydarzeń spisanych z grubsza. no i szkoda, że typy to theo czy kevin, a nie swojski BEREGOND czy BARLIMAN

zaskoczyło mnie zaskakująco udane wybrniecie z braku dostępu do Silmarillionu i w konsekwencji w miarę zgrabne króciuteńkie zrecapowanie wydarzeń z tejże książki bez posądzenia o plagiat, no ale wciąż mówimy o kilkudziesieciosekundowym fragmencie jednego z droższych seriali jakie powstały, więc nie wiem czy to duży plus, trzeba by policzyć na spokojnie

robotę robią ujęcia krajobrazowe, ale tu się prosi o attenborogha czy czubównę w tle i chyba jednak nie o to chodzi. za to interiory już tragiczne, ujęcia z sal Numenoru czy Khazad-Dum sprawiają wrażenie pokojów w muzeach, gdzie w rogu siedzi sobie koślawy manekin w krzywo posklejanych ciuchach stylizowanych na epokę, a i tak wszystko jest dobre dwa metry za ochronnymi barierkami.

no i z perspektywy czasu beka z narzekań na casting elfów: akurat chłop grający Arondira spokojnie robi robotę, podczas gdy masa drugoplanowców czy Celebrimbor obok elfa nie stali i są albo starymi dziadami albo jakimiś lamusami z problemami z cerą, ocb co się stało z nasza klasa pyta Elros w Pelargirze

trochę tez irytuje, że no nie da się zrobić historii tolkienowskiej bez wykorzystania hobbitów czy hobbitopodobnych, eh pewnie dadzą im kluczowe role w całej historii
yaneq
Posty: 3492
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: LOTR: The Rings of Power [AMAZON waiting room]

Post autor: yaneq »

w połowie 5 odcinka wyłączyłem i nawet brak ochoty to dokończyć...pewnie w weekend dociułam do końca na raty, ale ten serial to jakaś farsa
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
Awatar użytkownika
ffeee
Posty: 1404
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:02
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: LOTR: The Rings of Power [AMAZON waiting room]

Post autor: ffeee »

Ja w sumie nie pamiętam już o czym był ten odcinek :dunno:
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: LOTR: The Rings of Power [AMAZON waiting room]

Post autor: Parlae »

W szóstym odcinku wreszcie coś się dzieje. Czekam na kolejny :D
yaneq
Posty: 3492
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: LOTR: The Rings of Power [AMAZON waiting room]

Post autor: yaneq »

W sumie najlepszy odcinek do tej pory jak dla mnie
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
yaneq
Posty: 3492
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: [serial] LOTR: The Rings of Power [AMAZON waiting room]

Post autor: yaneq »

Oglądacie jeszcze czy polegliście? :D
Spoiler
W siódmym odcinku wrócili do formy :bag:
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: [serial] LOTR: The Rings of Power [AMAZON waiting room]

Post autor: Parlae »

Dobry ostatni odcinek. Ogólnie sezon to takie 6/10. Podbijam propsy dla czarnego elfa, Galadriela strasznie nijaka z kolei.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [serial] LOTR: The Rings of Power [AMAZON waiting room]

Post autor: koniec »

ktoś mi wytłumaczy czemu
Spoiler
Galadriel pozwoliła na wykucie pierścieni skoro wiedziała, że Sauron tego chce? Na początku myślałem, że po prostu to on przybrał jej postać
ale potem pokazali, że on już w mordorze więc to nie to. Druga myśl to, że ją przekonał jak jej wlazł do łba ale przecież te sceny z wejściem są pokazane tak jakby mu się właśnie nie udało :dunno:
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20273
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [serial] LOTR: The Rings of Power [AMAZON waiting room]

Post autor: phobos »

Kalom pisze: 20 sie 2022, 13:33

:lol:
piękne jest to, że tyle pierdololo a w całym sezonie tylko kilka scen z tą nawiedzoną bambaryłą, gdzie gra dosłownie siebie, czyli jest pierdolnięta

niestety to, że nie mieli praw do materiału innego niż LOTR i hobbita spowodowało pewnie wymyślanie durnych wątków przez właśnie takie indywidua, nie można pokazać, skąd wzięły się elfy tak naprawdę, ten sezon miał niby służyć za podwalinę do kolejnych sezonów, których ma być razem 5, no to ciekawe jak oni bez tolkienowskiej mitologii (do której nie mają praw, na to wychodzi) zamierzają to realizować
Spoiler
głupi wątek z mithrilem jako źródłem "energii życiowej" (kurwa co) dla elfów, dobra wykujemy pierścienie z niego i wszystko będzie git, kurwa mać :lol:
Spoiler
galadriel jako P O T Ę Ż N A pradawna elfica daje się porobić randomowi znalezionemu na środku morza, który okazuje się być hehe sauronem, nieudolna kalka prawdziwej fabuły, gdzie rzeczywiście sauron przybierał maski i nakłonił elfy do wykucia pierścieni, ale skąd on miał w ogóle takie skillsy? a no nie można powiedzieć bo prawa autorskie, także dobra, macie tu pierścienie i nie drążcie tematu, gość ma jakieś tajemne skillsy nieznane elfom, wcale nie jest to podejrzane, pewnie nauczył się od starego

potem rozkminia ona, że on jest sauronem który zajebał jej brata ale chuj, pierścienie muszą być wykute bo tak każe plot więc dobra, jedziemy z koksem, jakoś się ogarnie, a w ogóle kusząca ta wizja zostania krulowom co pokazał ;ppp dobra to cicho może go przechytrzę ;ppp przystojny był...
Spoiler
krasnoludy są bo muszą być, no siedzą pod ziemią i nie chcą dać życiodajnego mithrilu, ale może dadzą, no chuj, znajdujesz coś cennego to nie kopiesz, chociaż masa tego mithrilu jest na jakiejś pustej przestrzeni za cienką ścianką, ale dobra

hobbity to samo, są tak zbędne w tej historii, że nadają się do przechowywania murzynów i innych cudaków by spełnić diversity quotas
a najgorsze jest chyba to, że w ogóle nie czuć ogromu świata, w sensie no wszystko jest jakoś obok siebie, można dotrzeć z buta jak na mapce tibijskiej i essa, spłycone to do maksimum zostało a miał ten sezon budować podwalinę uniwersum dla przyszłych sezonów, no to pozdro
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
ffeee
Posty: 1404
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:02
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: [serial] LOTR: The Rings of Power [AMAZON waiting room]

Post autor: ffeee »

Co za gówno totalne
Spoiler
Jak ta historia z Halbrandem ma się w ogóle do tego, że Sauron pod postacią Annatara (ELFA) wykuł z Celebrimborem (który przed tym faktem przejął władzę w eregionie) wszystkie pierścienie a później już bez pomocy Saurona wykuł trzy, które widzieliśmy w serialu? Robienie kurwy z linii historycznej
Spoiler
Wątek hobbitów i Gandalfa, który nie powinien w ogóle się pojawić w tej erze to jebany żart z całego uniwersum
Spoiler
Ujawnienie Saurona było tak bezjajeczne, że połowy tego nie pamiętam XD
koniec pisze: 15 paź 2022, 15:21 ktoś mi wytłumaczy czemu
Spoiler
Galadriel pozwoliła na wykucie pierścieni skoro wiedziała, że Sauron tego chce? Na początku myślałem, że po prostu to on przybrał jej postać
ale potem pokazali, że on już w mordorze więc to nie to. Druga myśl to, że ją przekonał jak jej wlazł do łba ale przecież te sceny z wejściem są pokazane tak jakby mu się właśnie nie udało :dunno:
Spoiler
Nie ma wytłumaczenia, w oryginale Celebrimbor postanawia sam je wykuć po stworzeniu pozostałych
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20273
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [serial] LOTR: The Rings of Power [AMAZON waiting room]

Post autor: phobos »

przede wszystkim
Spoiler
po chuj sauron w ogóle rozkminia jakieś pierścienie, skoro według fabuły serialu elfy zdychają i muszą szybko wypierdalać do valinoru, lepiej dla niego by było przeczekać i nafarmić więcej orków zamiast się w jakieś intrygi bawić ale kurdę mati w sumie to się nazywa "władca pierścieni" dobra to niech wykują je na końcu z dupy i tak już zostaw
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: [serial] LOTR: The Rings of Power [AMAZON waiting room]

Post autor: Kalom »

:joint: [*]
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1248
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: [serial] LOTR: The Rings of Power [AMAZON waiting room]

Post autor: stranger »

Nie oglądałem serialu ale zerknąłem na to wideo u góry i jest powiedziane czemu oni mają takie ogromne miecze? Trochę syndrom final fantasy
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
ODPOWIEDZ