Ninja Warrior Polska

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Ninja Warrior Polska

Post autor: lygrys »

Ktoś to ogląda?
Jakieś niezłe talenty są czy straszna kicha?

Ktoś się orientuje jak sobie radzi w tym programie były wrestler wroclawskiej federacji MZW (Maniac Zone Wrestling) Justin Joy?
Spoiler
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
yashiko
Posty: 47
Rejestracja: 19 sty 2020, 0:55

Re: Ninja Warrior Polska

Post autor: yashiko »

Ogladalem wczesniejsze sezony, po pracy do piwka w sam raz. Najlepszymi talentami byla jedna rodzinka w ktorej ojciec(fanatyk wedkarstwa/drazkow :bowdown: )zbudowal dzieciakom tor aby mogli sie rozwijac, a bylo ich powyzej 8, tak wiec on sie naskakal na swojej kobiecie - a dzieciochom pozostal drazekb :lol:
Wyniki mieli dobre, bodajze 2 lub 3 z nich doszlo do wielkiego finalu, jednak ostatecznie wygral kto inny
Mala waga + lata na drazku = juras zbijajacy zolwia :D

I bym zapomnial, NASTAWIAJCIE ODBIORNIKI, JUTRO WYSTEPUJE TAM NASZ MISTRZ JAN BLACHOWICZ :bowdown:
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ninja Warrior Polska

Post autor: oldschool »

Oglądałem Ultimate Beastmaster od Netflixa, które jest chyba podobne tylko po amerykańsku. Podobało mi się i w planach mam obejrzeć też to polskie.

A widziałem póki co może ze 2 krótkie filmiki. Widziałem też występ BNT i o ile gościa bardzo lubię i uważam za zajebistego freaka, to śmieszyło mnie bronienie go po tym jak odpadł w internecie. Widocznie inni okazali się po prostu lepsi, a od chuja było wpisów, że nie powinien odpaść, że on jest z innej dyscypliny i robi wszystko wolno i dokładnie (widocznie w tym programie bardziej się liczy szybkość). Generalnie to miałem wrażenie, że jego fani by chcieli wyjebać kogoś kto uzyskał lepszy wynik, żeby tylko BNT dalej był w programie :wall:
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Ninja Warrior Polska

Post autor: FruitOffTheWall »

Rok temu poszliśmy z ziomalami na widownie + można było hajs zgarnąć (12 zeta na godzinę ale trudno, hajs nie śmierdzi + nudy na osiedlu więc czemu nie) i na początku robiło to wrażenie, lecz siedzenie 6 godzin w jebanym studio , klaskanie, wstawanie i siadanie średnio co 3 minuty mogło wkurwić. Pamiętam ze pod koniec każdy już tylko liczył żeby dany zawodnik się wyjebał na pierwszej przeszkodzie żeby szybciej poszło :D. Jednak to jakie historie usłyszałem od ludzi gawędzących tam to jest hit, z jednej strony laski które ,,dyskutowały" o swoich wydatkach
Spoiler
EJ STARA ILE MY WYJEBAŁYŚ MY NA ZIOŁO A ILE NA CIUCHY EJ STARA ALE JAJA HAHA
z drugiej laska która mówiła że Z CHŁOPAKIEM Z ZAWODÓWKI ALBO TECHNIKUM TO JA SIE NIE UMÓWIE, TYLKO Z LICEUM ALBO STARSZYMI BO ONI WIEDZĄ JAK ZASPOKOIĆ KOBIETE. Śmiechowy był też gościu który zarządzał tym kiedy aplauz np albo kazał drzeć się DOSKOCZYSZ, jak dla mnie mikro dawkował on kokaine w pudełku po tabace bo latać kurwa 7 dni po hali i ogarniać widownie nie dałoby się na samych red bullach nie ma chuja. Program ogólnie fajny lecz mam do niego lekki wstręt. Karolina Gilon bangier dupa dobre dziary ma, liczyłem ze juras podbije na jakieś foto z widownią ale no nawet kurwa nie podziękował. Ale to jakich agentów można było tam spotkać na widowni zapamiętam do dziś, jeszcze mi się przypomniała typiara kobyła 130 kg co mówiła ze dziennie wpierdala pione fety :D

generalnie to ile tam było wyjebek i dubli kręconych bo szanowany juras czy ten milewski zapomnieli textu nie policzy się na palcach jednej ręki, moim faworytem był tam Ukrainiec który wyglądał jakby spierdolił z budowy a zrobił ten tor z zajebistym czasem. A no i wyciagnięcie piotra kupicha z szafy :wall:
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Ninja Warrior Polska

Post autor: lygrys »

oldschool pisze: 06 wrz 2021, 19:02 Oglądałem Ultimate Beastmaster od Netflixa, które jest chyba podobne tylko po amerykańsku. Podobało mi się i w planach mam obejrzeć też to polskie.
W USA też jest Ninja Warrior

Stephen Amell COMPLETES THE AMERICAN NINJA WARRIOR - FULL VIDEO
Spoiler
Ninja Warrior Witness the historic run again! Kacy Catanzaro
Spoiler
Kacy :oops: nie dziwie się, że WWE podpisało z Nią kontrakt.

A jakaś Polka w Ninja Warrior dała radę?

Dodano po 2 dniach 7 godzinach 54 minutach 1 sekundzie:
Justin Joy za tydzień w Ninja Warrior Polska
Spoiler
Kobieta ukończyła tor
Spoiler
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
knarku
Posty: 1708
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:33
Lokalizacja: Nijmegen

Re: Ninja Warrior Polska

Post autor: knarku »

@yashiko to rodzinka Sobierajskich, sportowe kurwa swiry, Wojtek ma kanal na youtube i zalozyl sobie na ten rok, ze zrobi 12 rekordow guinessa, jebany ma psyche

Dodano po 4 minutach 57 sekundach:
a tak to jak mi youtube cos podrzuci to czasem zerkne, bo generalnie to huj na to klade, kojarze pare osob wlasnie przez youtube m.in Antona Fomenko co ma swoj kanal i byl chyba w us wersji, jakis tam polak kurwa ninja witcher mi sie przewinal i w sumie to sprobowalbym sie na takim profesjonalnym torze, bo u mnie w miescie tyle co kojarze jest jakas pocket wersja co najwyzej
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Ninja Warrior Polska

Post autor: lygrys »

wujek Samo Zło podobno w dzisiejszym odcinku
https://glamrap.pl/wujek-samo-zlo-wysta ... e-polsatu/
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ninja Warrior Polska

Post autor: oldschool »

Zerknę, pewnie się wypierdoli na pierwszej przeszkodzie.

Dodano po 38 minutach 43 sekundach:
Czekam na tego WSZ i ten program to jakaś popierdółka w stosunku do Ultimate Beastmaster.

Dodano po 26 minutach 6 sekundach:
Lol kurwa ile ich tam jest w 1 odcinku? 40? Myślałem, że z 10-15 max. A tu kolejny i kolejny.

Dodano po 26 minutach 34 sekundach:
HAHHAHAHAHA KURWA CO TO MIAŁO BYĆ, JAKA ŻENADA JA PIERDOLE

WUJEK NAWET TORU NIE PRÓBOWAŁ POKONAĆ BO JAK MIAŁ STARTOWAĆ TO ZACZĘLI GO GONIĆ LUDZIE W STROJACH DINOZAURÓW :bowdown:
Awatar użytkownika
camzatizbak
Posty: 3903
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Ninja Warrior Polska

Post autor: camzatizbak »

Oglądam, wsz co z zjeb :damn:
LPC AFRO TRAP BANGER singiel
CAMZAT x KIDD - Babo Sza singiel
DMG96 x CMZT kompilacja vol.1 spotify
bortwick pisze: 17 lis 2023, 16:10 paluch w arcie, to jest to
dzikie okrzyki coś jak bruce lee
kiedy tnę ścierwa bagnetem francuskim
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Ninja Warrior Polska

Post autor: lygrys »

Oska aka Justin Joy były mistrz MZW (Maniac Zone Wrestling) drugi raz nie ukończył toru.
Spoiler
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
ODPOWIEDZ