[serial] Rick and Morty

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: [serial] Rick and Morty

Post autor: aleksy »

z tego robi się drugie breaking bad, w sensie bardzo dobry serial, ale normiki tyle pierdolą o największym arcydziele wszechświata, że świadomym słuchaczom aż odechciewa się oglądać, sam cały czas patrzę racjonalnie i jaram się tą produkcją, ale jak tak dalej pójdzie, to nwm ile jeszcze dam radę
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: [serial] Rick and Morty

Post autor: Rupert »

miej w dupie co gadają ziomuś
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: [serial] Rick and Morty

Post autor: aleksy »

staram się, inaczej nie mógłbym czerpać przyjemności z wielu fajowych rzeczy jak np płytka taconafide :cool: chociaż tutaj akurat stadny instynkt irytuje z drugiej strony
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
Tiquill
Posty: 161
Rejestracja: 26 wrz 2019, 14:45
Lokalizacja: Suwalszczyzna

Re: [serial] Rick and Morty

Post autor: Tiquill »

Fajowa animacja, szkoda że tak długo trzeba czekać na 4 sezon. Niestety jeden z producentów niedawno zmarł...
Niczego nie żałuję.
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: [serial] Rick and Morty

Post autor: svnchez »

Przecież czwarty jakoś za miesiąc wjeżdża
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
Tiquill
Posty: 161
Rejestracja: 26 wrz 2019, 14:45
Lokalizacja: Suwalszczyzna

Re: [serial] Rick and Morty

Post autor: Tiquill »

No wjeżdża, ale trzeba dwa lata było czekać na niego...
Niczego nie żałuję.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5201
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: [serial] Rick and Morty

Post autor: kapec »

Trailer 4 sezonu.
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: [serial] Rick and Morty

Post autor: Holden »

Skończyłem 2 sezon, biere się za 3. Mimo że ogląda się to przyjemnie to nie mam jakiejś mega beki z żartów, zazwyczaj kończy się to na parsknięciu. Jestem ciekawy kolejnych odcinków mimo że humor nie trafia do mnie w 100%. Ma ktoś tak też?
MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: [serial] Rick and Morty

Post autor: MicBar »

No dla mnie największą mocą tego serialu - podobnie jak w BoJacku - jest to, że niemal każdy żart po chwili uśmiechu powodował stan, w którym łezka spływała mi po poliku,
taka
Posty: 666
Rejestracja: 20 kwie 2019, 17:02

Re: [serial] Rick and Morty

Post autor: taka »

Imo tylko Rick jest dobrze napisany, reszta przeciętna co nie zmienia faktu, że pomysły na odcinki i rzeczy które tam się dzieją to jest coś pięknego. W BoJack'u jest więcej kozackich postaci, przy których potrafiłem parsknąć śmiechem, tutaj jest to jednak w 90% Rick.
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2358
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: [serial] Rick and Morty

Post autor: kshaq »

Jak dla mnie porównywanie Bojacka i R&M w ogóle nie ma sensu, jedyne co mają wspólnego, to bycie kreskówką :dunno: A poza tym jednym szczegółem, działają zupełnie inaczej, przynajmniej dla mnie.
Bojack jest nastawiony na to, żeby napierdalać w serducho, a ten śmiech, który się tam przy okazji pojawia, jest taki "mimo wszystko". O ile dobrze pamiętam, to jedynym momentem, gdzie ryknąłem autentycznie śmiechem, to końcówka odcinka z pogrzebu z ostatniego sezonu :bowdown: Esencją tu nie jest ten aspekt komediowy imo.
R&M to zupełne przeciwieństwo. Tam siedzi gag na gagu i można turlać się ze śmiechu, ale w ten sposób serial zupełnie usypia twoją czujność i daje ci w twarz feelsami w momencie, w którym zupełnie się tego nie spodziewasz. Może dlatego w R&M jakoś mocniej odczuwam te momenty, które w Bojacku są standardem co odcinek.
elaborat
Posty: 63
Rejestracja: 22 kwie 2019, 11:48

Re: [serial] Rick and Morty

Post autor: elaborat »

Jest nowa czołówka
A przy okazji - dzisiaj premiera w USA. Kiedy można się spodziewać nowych odcinków u nas? Myślałem, że dzisiaj obejrzę wspaniałe przygody alkoholika i jego wnuka a tu dupa.
Awatar użytkownika
kot
Posty: 119
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17

Re: [serial] Rick and Morty

Post autor: kot »

w ogóle chyba odcinki mają wychodzić co tydzień, a w tym roku ma być ich 5, reszta w 2020. lipa
Awatar użytkownika
Esdoer
Posty: 258
Rejestracja: 18 cze 2019, 14:39

Re: [serial] Rick and Morty

Post autor: Esdoer »

elaborat pisze: 10 lis 2019, 21:35 Jest nowa czołówka
A przy okazji - dzisiaj premiera w USA. Kiedy można się spodziewać nowych odcinków u nas? Myślałem, że dzisiaj obejrzę wspaniałe przygody alkoholika i jego wnuka a tu dupa.
Trzeci sezon na Netflixa wjechał dopiero jak całość poleciała na Adult Swim i pewnie teraz będzie podobnie.

EDIT: No a po netku oczywiściu już lata, ale ja poczekam na angielskie napisy.

EDIT 2: Obejrzałem i taki średni epizod bym powiedział, może oczekiwałem zbyt dużo.
Awatar użytkownika
tacocabana
Posty: 243
Rejestracja: 22 kwie 2019, 8:36

Re: [serial] Rick and Morty

Post autor: tacocabana »

a mi sie bardzo podobalo, zasmiane pare razy, propsy rick i morty czekam na wiecej
:joint:
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4361
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: [serial] Rick and Morty

Post autor: Piters »

No nie był to największy rozpierdol, ale kilka razy zaśmiałem i ogólnie miło się oglądało.
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: [serial] Rick and Morty

Post autor: daveyo »

Jest już 4 sezon na Netflixie.
MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: [serial] Rick and Morty

Post autor: MicBar »

Chyba się trochę zawiodłem tymi 5 odcinkami.
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: [serial] Rick and Morty

Post autor: Rupert »

Bez szału i krótkie :(

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: [serial] Rick and Morty

Post autor: daveyo »

Dla mnie jedynie odcinek ze smokami i wężami pozostał mi w pamięci i parę razy zaśmiałem, a reszta mocno średnia, po prostu przeleciała bez większej uwagi.
ODPOWIEDZ