[serial] The Office PL (2021)

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: [serial] The Office PL (2021)

Post autor: vampmoney »

Jest kurwa źle, nie róbcie kurwy ze scranton :wall:
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: [serial] The Office PL (2021)

Post autor: Jaayu »

w ogole nie czuje tego klimatu mockumentary i tworcy chyba tez
jedyny plus na razie to zart z kobietami i ten z zydem
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
Miechu
Posty: 655
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44

Re: [serial] The Office PL (2021)

Post autor: Miechu »

No dokładnie, przy Żydzie się nawet zaśmiałem. Spodziewałem się większego gowna, ale wiadomo. Nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca. Babka na początku to Phylis nie? Ciekaw jestem czy i jacy będą Meredith i Creed.
Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: [serial] The Office PL (2021)

Post autor: oldschool »

Mało trzeba zeby niektórzy zadowolić, jeśli to się wam podoba. Dla mnie to tragedia.
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 5690
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: [serial] The Office PL (2021)

Post autor: TdW »

Żenujące i nieudolne są te próby przełożenia postaci Michaela na polskiego Michała xD
Awatar użytkownika
boixos
Posty: 671
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:48

Re: [serial] The Office PL (2021)

Post autor: boixos »

jest cringe, ale niestety ten polski cringe czyli gówno
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: [serial] The Office PL (2021)

Post autor: vampmoney »

To jest tak ultra żałosne, klimat mockumentu tu nie istnieje, czuć straszną żałobę z kilometra ale szczerze to jest tak złe ze to pooglądam jak wyjdzie
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: [serial] The Office PL (2021)

Post autor: FÜRDIEGANG »

tylko z tymi żydami i babami w druzynie pierscienia spoko
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6223
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: [serial] The Office PL (2021)

Post autor: FruitOffTheWall »

nie siada odczuwam słabą kopie ale ludzie zajarają się tym jak kaenem ( porównanie z kaenem akurat trafne)
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: [serial] The Office PL (2021)

Post autor: jajca »

Widzę ze zapowiadane to jest jako „jeszcze bardziej obrazoburcze”, czy oryginał faktycznie był obrazoburczy chociaż w minimalnym stopniu bo mam wrażenie ze komuś się pojebalo z jakimś south parkiem z lat 90. czy coś
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5576
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [serial] The Office PL (2021)

Post autor: koniec »

Canal + przedstawił 10 powodów, dla których warto obejrzeć polskie The Office
https://media.pl.canalplus.com/155949-c ... zdziernika
1. Bo to idealny serial dla wszystkich. Dla wszystkich, których szef jest idiotą.
2. Bo ta kultowa na całym świecie fabuła została zaktualizowana i dopasowana do polskich biurowych absurdów. A w tej dziedzinie osiągnęliśmy przecież poziom olimpijski. I wciąż się rozwijamy i zmieniamy. To nie kopia klasycznego THE OFFICE, to THE OFFICE 3.0. I to jeszcze PL.
3. Bo żyjemy w czasach mockumentary. Uwielbiamy podglądać rzeczywistość i słuchać, co też bohaterowie myślą i sądzą o tym, co im się przytrafiło. A takie właśnie jest THE OFFICE PL.
4. Bo główny scenarzysta Łukasz Sychowicz ma na łydce tatuaż z bohaterem THE OFFICE Michaelem Scottem. A cały polski writers room pracował w ścisłej współpracy z BBC Studios, gdzie nasze pomysły były konsultowane i akceptowane przez oryginalnych twórców serialu, z samym Rickiem Gervaisem na czele.
5. Bo robimy to z Comedy Central, a nikt tak odważnie nie umie w komedię.
6. Bo THE OFFICE zawsze był kuźnią ekranowych gwiazd. I brytyjska i amerykańska wersja pełna jest aktorów, którym udział w serialu zapewnił popularność. Warto więc przyjrzeć się naszej. Obok twarzy świetnie już znanych (Adam Woronowicz, Vanessa Aleksander) zobaczycie tam aktorów, których nazwiska już teraz radzimy zapamiętać – szefa biura gra Piotr Polak (i nie dostał tej roli tylko z racji nazwiska), a obok niego pojawiają się Kornelia Strzelecka, Monika Kulczyk, Mikołaj Matczak, Jan Sobolewski, Marcin Pempuś, Adam Bobik.
7. Bo najwyższy czas dopuścić do głosu kobiety. W polskim THE OFFICE mamy więc to, na co oryginalni twórcy się nie odważyli – silną kobiecą postać. Patrycja, grana przez Vanessę Aleksander, chce przeprowadzić w firmie rewolucję. Bo przecież świat dziś pełen jest przebojowych kobiet. I z nich też można się pośmiać…
8. Bo ten serial zawsze przekraczał granice. I patrząc, jak robili to Brytyjczycy czy Amerykanie w swoich wersjach „Biura”, traktujemy naszą wersję jak wyzwanie. W końcu śmiejemy się z samych siebie. A polski stosunek do homofobii, seksizmu, rasizmu... – to będzie jazda po bandzie.
9. Bo za realizację odpowiadają najlepsi ludzie od tej roboty. Wystarczy powiedzieć, że producentka Dorota Kośmicka-Gacke ma w swoim dorobku to, co najśmieszniejsze w historii polskich seriali ostatnich dekad, a reżyser Maciej Bochniak to mistrz wyobraźni i szalonych pomysłów.
10. Bo kochacie Siedlce. Może jeszcze o tym nie wiecie, ale kochacie. A właśnie tam rozgrywa się akcja THE OFFICE PL.
:bag:
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3974
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: [serial] The Office PL (2021)

Post autor: emcess »

ehh oby to nie byl humor typu polski standup
Obrazek jebac kiboli
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: [serial] The Office PL (2021)

Post autor: oyche »

troche chujnia, ale troche fajne tez, bedzie ogladane
co mnie najbardziej odrzucilo to to ze michal wyglada jak mietczynski przez co golen sama chodzi zeby wyladowac mu na glowie
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2338
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: [serial] The Office PL (2021)

Post autor: kapper1 »

koniec pisze: 22 wrz 2021, 1:06 7. Bo najwyższy czas dopuścić do głosu kobiety. W polskim THE OFFICE mamy więc to, na co oryginalni twórcy się nie odważyli – silną kobiecą postać. Patrycja, grana przez Vanessę Aleksander, chce przeprowadzić w firmie rewolucję. Bo przecież świat dziś pełen jest przebojowych kobiet. I z nich też można się pośmiać…
8. Bo ten serial zawsze przekraczał granice. I patrząc, jak robili to Brytyjczycy czy Amerykanie w swoich wersjach „Biura”, traktujemy naszą wersję jak wyzwanie. W końcu śmiejemy się z samych siebie. A polski stosunek do homofobii, seksizmu, rasizmu... – to będzie jazda po bandzie.
:bag: :bag:
Już wiem, czemu warto to ominąć, jeszcze w polskim julkowym wydaniu. Brakuje BLM i drag queen.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: [serial] The Office PL (2021)

Post autor: Jiigsi »

oyche pisze: 22 wrz 2021, 8:39 troche chujnia, ale troche fajne tez, bedzie ogladane
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5576
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [serial] The Office PL (2021)

Post autor: koniec »

kapper1 pisze: 22 wrz 2021, 20:56 uż wiem, czemu warto to ominąć, jeszcze w polskim julkowym wydaniu.
no ale przecież co do punktu 7 to ja zrozumiałem, że zrobią coś czego nie było w UK ale było w US tj. tam Jan i Angela były silnymi kobiecymi postaciami.
No i jak to ma być The Office to powinny się pojawiać kontrowersyjne tematy więc tematyki blm czy drag queen jak najbardziej nie powinni się bać podejmować
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2021, 21:08 przez koniec, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2836
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: [serial] The Office PL (2021)

Post autor: Mider »

Jan była raczej żałosna, a nie silna
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2338
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: [serial] The Office PL (2021)

Post autor: kapper1 »

koniec pisze: 22 wrz 2021, 21:06 no ale przecież co do punktu 7 to ja zrozumiałem, że zrobią coś czego nie było w UK ale było w US tj. tam Jan i Angela były silnymi kobiecymi postaciami.
No juz nawet nie chodzi mi o ten opis zywcem wziety z PRZELOMOWEGO albumu, nie wiem, Kizo.
Flexowanie sie na wszystkim, co jest na czasie to :what:
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5576
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [serial] The Office PL (2021)

Post autor: koniec »

Jan dopóki nie wdała się w romans z majkelem nie była żałosna raczej i mimo odpałów i bycia pojebaną nadal imo to była silna postać kobieca
kapper1 pisze: 22 wrz 2021, 21:10 Flexowanie sie na wszystkim, co jest na czasie to
no przecież nie zrobią serialu, którego akcja toczy się obecnie unikając realiów dzisiejszego społeczeństwa, trochę na siłę tu akurat przyjebka
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2338
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: [serial] The Office PL (2021)

Post autor: kapper1 »

koniec pisze: 22 wrz 2021, 21:10 no przecież nie zrobią serialu, którego akcja toczy się obecnie unikając realiów dzisiejszego społeczeństwa, trochę na siła tu akurat przyjebka
Ale przeciez realia dzisiejsze wygládajá tak, ze Polska ma najbardziej tolerancyjne i wyrównane spoleczeñstwo w historii.
ODPOWIEDZ