[Serial] Gra o Tron

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
sharezza
Posty: 189
Rejestracja: 14 maja 2019, 16:41

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: sharezza »

Spoiler
Obrazek
Dwa lata robic OSTATNI sezon najprawdopodobniej najbardziej nahypeowanego serialu na swiecie i spierdolic wiekszosc watkow i zakonczenie? Da sie? da sie XD
krul
Posty: 463
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:19

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: krul »

zenada niestety, trzeba liczyc na ksiazki (ale pewnie nie wyjda), moze inaczej (diametralnie) to wszystko zostanie rozegrane
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: dwupak »

niepopularna opinia: 7 sezon i tak był gorszy
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
Awatar użytkownika
KedaR87
Posty: 56
Rejestracja: 23 kwie 2019, 12:16

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: KedaR87 »

Decyzja, żeby nie oglądać tego finału na trzeźwo była najlepszą jaką mogłem podjąć :joint: :joint: :joint: :joint:





A sory, ewentualnie mogłem nie ogladać go w ogóle.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20581
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: phobos »

szkoda strzępić ryja
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
serwus
Posty: 233
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: serwus »

dwupak pisze: 20 maja 2019, 14:05 niepopularna opinia: 7 sezon i tak był gorszy
nie no, nie był. nawet ten odcinek co poszli po umarlaka za mur i potem gendry POBIEGŁ po danke bo on NAJSZYBCIEJ BIEGA wymięka wobec ósmego sezonu
instinct pisze: 20 maja 2019, 9:51 serio, w tych sezonach które widziałem aż tak bardzo mnie to nie raziło - czy oni zaliczyli taki regres i w tym aspekcie?
nie dostali nic do grania. wszyscy aktorzy od kilkunastu odcinków operują już wyłącznie kliszami. cersei uśmiechnięta z winem, tyrion natchniony przełyka ślinę, jon dyszy i tak dalej. serial momentami wygląda bardziej jak parodia gry o tron

zakończenie przypomina mi moje wypracowania na polski, które pisałem w podstawówce. zawsze miałem taką tendencję, żeby otwierać 100 tysięcy różnych bajkowych wątków, wciskać wszystkich moich ulubionych bohaterów kreskówek do jednej fabuły i potem odechciewało mi się to pisać, bo traciłem już koncepcję jak to wszystko rozwijać, gubiąc się we własnych pomysłach. więc dopierdalałem po prostu akapit: "no i nagle się ktoś-tam obudził, wszystko to mu się śniło, elo". D&D zanotowali finisz z podobną gracją
Spoiler
wszystko jest tutaj bez sensu. właściwie dlaczego dothrakowie i nieskalani po prostu nie zajebali od razu jona? odkąd to w ich naturze czy obyczajach leżą pokojowe pertraktacje? dlaczego wszyscy lordowie na polecenie jakiegoś fiuta do szczania szarego robaka i skompromitowanego do cna tyriona wybrali sobie króla? XD dlaczego się na to zgodzili? i jeszcze sansa jak gdyby nigdy nic mówi: "a północ se będzie niezależna, tak jak była przez tysiące lat". kurwa, każdy tam był niezależny przez tysiące lat, te wielkie rody nie stały się wielkie bo z chuja spadły, tylko wiekami budowały swoją potęgę krwią i żelazem. teraz mają szansę na uniezależnienie się od korony i nagle wszyscy się godzą, żeby funkcjonować w ramach sześciu królestw pod kaleką branem z północy oprócz... północy? łącznie z dorne, które przecież nawet targaryenom łatwo nie ustąpiło u szczytu ich potęgi?

oczywiście wszystko za sprawą wzruszającej mowy tyriona. faktycznie, mało miał łzawych przemówień

i jeszcze ta mała rada na koniec. normalnie wjebali tam bez wazeliny wszystkich ulubieńców publiczności, na chama. jej skład był chyba bezpośrednio zerżnięty z rankingów popularności. bo przecież lordowie sześciu królestw wcale nie chcieliby mieć swoich przedstawicieli w radzie nowego króla, na którego rządy wspólnie się zgodzili, prawda? ależ skąd, mała rada to idealne miejsce dla pierdolonego bezbeka bronna i kurwa cebulowego rycerza davosa XD trafiłem na ten spoiler ze dwa tygodnie temu, ale nie dałem wiary

jedyne co mi się podoba, to w jaki sposób potraktowano jona na koniec. jeżeli GRRM ma podobny pomysł, kibicuję. on będzie wiedział, jak to przedstawić z klasą, a za ogólny zamysł jak najbardziej props

dobrze, że to już koniec. mam nadzieję, że ósmy sezon zostanie nie tylko przez krytykę, ale i przez widzów sklasyfikowany na liście największych wtop i rozczarowań w historii telewizji. może na przyszłość twórcy dwa razy się zastanowią, zanim zaczną kurwić logikę dla taniego poklasku mas. sądząc po opiniach - "masy" aż takie głupie nie są i czują, że ktoś je zrobił po prostu w chuja i cała inwestycja emocjonalna w serial zakończyła się bankructwem
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20581
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: phobos »

poza tym co napisał serwus, pojawia się jeszcze pytanie
Spoiler
co z listami napisanymi przez Varysa? Nie zostały ostatecznie wysłane? Nie po to zostawił pierścienie w naczyniu (sygnał, że ktoś musi przejąc misję)? A jeśli zostały wysłane to co, taki lord z Północy dostaje sobie list, że jednak to Jon Snow jest prawowitym królem i powie a no spoko? :lol:
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
wtt
Posty: 760
Rejestracja: 11 maja 2019, 16:15

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: wtt »

Ale płakałem i płacze nadal


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
vin
Posty: 93
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:44

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: vin »

Spoiler
a Varys nie spalił tych listów chwile przed zaprowadzeniem na egzekucję?
mbunt
Posty: 799
Rejestracja: 09 maja 2019, 21:12

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: mbunt »

ale spierdolili, niewiarygodne jak mozna tak poprowadzic serial
Spoiler
Aha, czyli Danka jest zła bo spaliła swoich wrogów, co moim zdaniem jest w chuj uzasadnione ale Arya która zapierdala CAŁĄ rodzinę i potem ZAPIEKA LUDZI W CIEŚCIE jak pierdolony psychopata z najgorszego horroru wielka bohaterka? Już nie mówiąc o tym że Bran przejmuje sobie na chillu władze mimo tego że jest wielka wikipedia skarbincą informacji? To nie mógł Jonowi wczesniej powiedzieć co się będzie miało żeby zapierdolić Dankę? I co, wielka oligarchia teraz super sprawa mamy Brana sprzedawczyka w radzie królewskiej i psychopatę na tronie który ma wjbn w królestwa, no gratuluje. Cringefest w huj, jedyne zakończenie tego które miałoby sens i na które miałem nadzieje to zwycięstwo Danki, zapierdolenie Sansy spiskowca, Jona cioty bez zdania i rządy dyktatury, może i na zgliszczach ale chociaż bez tych zjebów z wielkich rodów.
No i teraz piękne czasy w krainie, po chuj wrzucali te pseudo demokratyczne wątki? I jeszcze od razu pokazali mechanizm tego jak się ta demokracja szybciutko deprawuje, kto przejmuje władzę? Najgorsze kutasy jak Bronn, gratuluje 7 królestw, świetne zakończenie. Ewidentna promocja 5 spin-offów, nigdy więcej nie obejrze chociaż odcinka tego gówna.
zapraszam do sprawdzenia
https://youtu.be/5s5QPZM7Pec
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: Kacper »

błędów logicznych w tym sezonie to jest już nieskończoność, a ich największe stężenie stanowi Bran, który wie wszystko, a twórcy serialu raz o tym pamiętają a raz nie
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9068
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: genocidegeneral »

Spoiler
w jaki sposób Greyworm założy własny ród ze swoimi kolegami jako chorążymi

uwaga spoiler:
Spoiler
ONI NIE MAJĄ KUTASÓW
Obrazek
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4578
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: Groszek »

O Jezu ten odcinek :bowdown: a ta mała rada to wgl :what: wgl ten odcinek mi się wydawał że go kręcili w inny sposób, sceny wyglądają mocno przerysowane

Ogólnie sezon najgorsza chujnia, cały serial odpierdalali ludzi bo popełniali błędy a tu cyk cyk 2 razy sztyletem i koniec
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
RW0
Posty: 2227
Rejestracja: 20 kwie 2019, 16:00
Lokalizacja: 71

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: RW0 »

już pomijając wszystko co wyżej chłopaki powiedzieliście
Spoiler
https://www.youtube.com/watch?v=xwzsayao_ZM - jon snow
podobalo mi sie mimo wszystko odjebanie danki
myslalem, ze jon usiadzie na tronie i zaczna sie rzady jona smutny ryj snow.
O logice i sensie juz dużo się naczytałem, ale najbardziej mnie irytuje to, że dorthraki mieli w pizdzie to ze Jon zabil danke(mocna scena jak Jon idzie dokiem i mija dothrakow a oni nic :D), dodatkowo oni na pewno tez gdzie wyplywaja jak nieskalani do Taath. No i tu pytanie; dlaczego Jon ucieka na mur który jest nad oddzielnym królestwem. nad 6 królestwami którym rządzi jego brat jest jeszcze najwieksze osobne krolestwo w westeros ktorym rzadzi jego siotra, a on spierdala za mur bo szary robak nie chcial go puscic wolno NO EJ


a scenka z małej rady to jakaś parodia tego serialu
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5576
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: koniec »

ja pierdolę co za chujnia ten sezon, szkoda bardzo że ta historia nie doczekała się godnego zakończenia
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2359
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: kshaq »

No tak w ogólnym rozrachunku to 2/10 ten odcinek, i to 2 to tylko za ostatnie sceny z Jonem. Mimo wszystko oczy mi się zaszkliły trochę, jak sobie zdałem sprawę, że to już koniec - w końcu to prawie 10 lat z tymi bohaterami.
No nic, teraz tylko czekać na Wieśka, a spin offy jebać maczetami.
Awatar użytkownika
brethf
Posty: 20
Rejestracja: 29 kwie 2019, 19:31

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: brethf »

Jedyny plus tego sezonu jest taki, że może Martin w końcu na poważnie weźmie się za skończenie książek, po tym jak dzieło jego życia zostało całkowicie zniszczone. Jednak nie ukrywam, że średnio w to wierze.
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1122
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: Lowrider »

kontrowersyjna opinia
Spoiler
bałem się że będzie dużo gorzej
Spoiler
nie mówię że mi się podobało, ale i tak jestem pozytywnie zaskoczony biorąc pod uwagę jak wyglądały dwa ostatnie sezony
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4578
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: Groszek »

A co jak książka będzie tak samo Chujowo napisana :eek:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
KedaR87
Posty: 56
Rejestracja: 23 kwie 2019, 12:16

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: KedaR87 »

Ja myślę, ze wskazówki Martina co do ostatniego sezonu to jego prowo, i odjebie coś zupełnie innego w książkach, OBY.
Spoiler
Nie zgadzam sie z Serwusem co do Jona, bo do kurwy, jego postać była najbardziej utkana na to, zeby odegrał jakąś ogromną rolę w tej historii, po pierwsze przez swoje pochodzenie, po drugie przez przepowiednie Melisandre i jego przywrócenie do żywych, to, ze ewidentnie powinien być tym Azhor Ahai... a oprócz zabicia Danki, nic a nic tak naprawdę nie zrobił. To nie Jona wina, ze scenarzysci dali mu za zadanie wypowiedzieć 2568 razy słowa "She is my Queen"... Ale to jest problem właściwie każdej znaczącej postaci w tym sezonie (może oprócz Aryi), cała ich wielosezonowa historia, rozwój zostały upiedolone bez ładu i składu...
ODPOWIEDZ