[Serial] Gra o Tron

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
Chrobry
Posty: 137
Rejestracja: 30 kwie 2019, 21:27

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: Chrobry »

Użytkownik [mention]serwus[/mention] wyczerpał temat

Ja od siebie tylko dodałbym że
Spoiler
wśród największych Lordów Westeros rządzącymi prowincjami i stojącymi przed podjęciem kluczowych decyzji dla królestwa siedzą se tak o Brienne, Davos, Arya, Samwell czy nawet Bran
no ale to równie dobrze można by podpiąć pod małą radę i jej skład personalny.

a co do Winds of Winter to na wikipedii jest wzmianka
Martin believes the last two volumes of the series will be books of 1,500+ manuscript pages each.
Ciekawe ile z tego jest ukończone :lol:
Awatar użytkownika
Krew
Posty: 1045
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:49

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: Krew »

Spoiler
]Danka, khallesi, matka smoków, wielka królowa skończyła kurwa z kosą od swojego bratanka,siostrzeńca czy kim on tam był, bo nagle dureń ogarnął, że no w sumie kiepsko się zachowała, chyba z całego serialu byłem najbardziej rozczarowany zakończeniem jej historii. Napisałem byłem po to cie się stało potem to już przekroczeniem wszelkiej głupoty i braku logiki. Smok odleciał z Danką, więc jak ten cały cyrk zwany radą, się dowiedział, że Jon ją zabił? Jon się przyznał? Robak przeprowadził śledztwo i go aresztował, mimo że, sekundę wcześniej wyżynał jeńców na ulicy, ucinał głowy dzieciom dzień wcześniej? W ogóle scena z tą radą to najgorsza scena filmu, takie stężenie żenady czułem oglądając zakończenie Dextera. Kurwa 8 lat to gówno oglądałem by się dowiedzieć kto w końcu usiądze na tym jebanym tronie. 8 jebanych sezonów, z czego 3 ostatnie już całkowicie na siłe, a oni kurwa najpierw zabili Nocnego Króla, całkowicie olewając rozwój tej postaci, to jeszcze na koniec na tronie dali branna kalekiego kurwa, serial pełen intryg, zdrad itp. kończy się posadzeniem kalekiego na tronie, po jakiejś chujowej mówię skazanego na śmierć karła. Nie mieli czarnego, to chociaż niepełnosprawnemu dali koronę. Jebać spin offy, liczę że zdechną po pierwszym sezonie, a tak wgl to HBO skończyło się na The Wire.
Awatar użytkownika
etrus
Posty: 128
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:25

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: etrus »

Ale chujowe zakończenie :bowdown: to nie miało w ogóle sensu XDDDDDDD
Awatar użytkownika
jefecito
Posty: 841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: jefecito »

Spoiler
Ten odcinek momentami to wyglądał jak parodia tego serialu. Zwłaszcza ta mała rada w której słusznie ktoś zauważył znaleźli się kurwa Brienne, Davos, Samwell :lol: Odcinek pozbawiony emocji, odjebanie danki bez sens jak i ciąg logiczny dalszych zdarzeń. Naprawdę nie rozumiem dlaczego trzeba było czekać tak długo na ten 8 sezon, jak to wszystko wygląda na zrobione na szybko, bez większego pomysłu.
https://www.youtube.com/watch?v=EA7UQOYskas
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: SWN »

Właśnie obejrzałem, co za jebany ślimak z 10 minutowymi scenami patrzenia sobie w oczy i patetycznej muzyki :lol: Przejdzie do historii jako najbardziej zjebany serial, no nie ma bata.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2006
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: imo »

To jest kurwa dramat.
Spoiler
Obrazek
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
Suseł
PRZEPROŚCIE MEZO
Posty: 569
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:35

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: Suseł »

Pierwsze sezony: zawiłe intrygi, przemyślane posunięcia, układy, ruchy jak na szachownicy, WTEM:
Spoiler
Szary Robak: GOTUJ SIĘ NA ŚMIERĆ, KURDUPLU
Tyrion: Ej, czekaj, stary, bo lipa jest, nie ma króla
Postacie, które wszyscy kojarzą + kilku randomuw: No w sumie :///
Tyrion: Trzeba by kogoś wybrać, no bo jak
Sam: A może demokratyczna elekcja?
Wujkowie: Hehehe, guwno tam wiesz, młody, cicho siedź
Tyrion: To może Bran Pizdooka Sroka? Spadł z wieży, był za Murem i wogule
Postacie, które wszyscy kojarzą + kilku randomuw: No, spk
Bran: Spk, wiedziałem, że tak będzie
Sansa: Spk, ale ja szachuję Północ

Jak w podstawówce wybieraliśmy kapitana drużyny na WF-ie, to dłużej nam to zajmowało, niż im wybranie KRÓLA SIEDMIU KRÓLESTW.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2019, 0:54 przez Suseł, łącznie zmieniany 3 razy.
Kupię UNDADASEA – Undaground Mixtape
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: Kalom »

:lol:
:joint: [*]
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2124
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: suitup »

jak to dobrze że po 3 odcinku wiedziałem co się wydarzy, bo bym kurwa chyba zwątpił w istnienie
no naprawdę, pamiętam jak przed 4 i przed 5 i przed 6 sezonem oglądałem sobie wszystko od początku żeby się znów zajarać i byłem taki szczęśliwy, a tego sezonu i 7 w sumie też nie włącze nigdy w życiu już
Spoiler
chociaż akurat Danki mi się serdecznie żal zrobiło, niby wiedziałemd ze dostanie kosę to jednak chujowo, a Drogon zamiast kurwa spalić wszystkich to se spalił tron chuja warty
ja pierdole, poziom żenady przebił wszystko
dlatego też The Wire niezmiennie top1 wszechczasów
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: SWN »

Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2124
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: suitup »

drugi obrazek :rotfl:
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: Jose »

Już mógł ten Bran
Spoiler
po wybraniu go na Króla i powiedzeniu "tylko na to czekałem" wstać z tego wózka, powiedzieć im, że NK to była jego zagrywka, przywołać smoka, odwalić ze dwie, trzy akcje i miałoby to więcej sensu niż to, co się tam odwaliło
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: MoTyW »

Spoiler
Obrazek
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
KedaR87
Posty: 56
Rejestracja: 23 kwie 2019, 12:16

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: KedaR87 »

Memy, najlepsze co dostarczył ostatni sezon GoT xD
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2124
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: suitup »

Spoiler
Obrazek
j.w.
memy to jedyne co jest dobrego z tego sezonu
Awatar użytkownika
Spiritus
Posty: 231
Rejestracja: 14 maja 2019, 9:56

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: Spiritus »

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Jedyne słuszne podsumowanie tego finału.
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9022
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: genocidegeneral »

następny, kurwa, pedał
https://youtu.be/z8Tnp5wo51U?t=15
Obrazek
Deyker
Posty: 1052
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:24

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: Deyker »

IMO serial spierdolił się odkąd zaczęło brakować mu materiału źródłowego z książek.
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9022
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: genocidegeneral »

A i na nowy chyba trochę poczekamy jeśli policzymy projekty, w które Martinez jest zaangażowany :rotfl:
And me? I’m still here, and I’m still busy. As a producer, I’ve got five shows in development at HBO (some having nothing whatsoever to do with the world of Westeros), two at Hulu, one on the History Channel. I’m involved with a number of feature projects, some based upon my own stories and books, some on material created by others. There are these short films I am hoping to make, adaptations of classic stories by one of the most brilliant, quirky, and original writers our genre has ever produced. I’ve consulted on a video game out of Japan. And then there’s Meow Wolf…

And I’m writing. Winter is coming, I told you, long ago… and so it is. THE WINDS OF WINTER is very late, I know, I know, but it will be done. I won’t say when, I’ve tried that before, only to burn you all and jinx myself… but I will finish it, and then will come A DREAM OF SPRING.
całość: http://georgerrmartin.com/notablog/2019 ... an-ending/
Obrazek
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: instinkt »

ta gra to podobno współpraca z From Software :bowdown: ale to temat do innego działu
ODPOWIEDZ