[serial] Synowie Anarchii

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
ricky
Posty: 880
Rejestracja: 22 kwie 2019, 17:21
Lokalizacja: Bełchatów

[serial] Synowie Anarchii

Post autor: ricky »

Obrazek

pisałem raz w offtopicu, że zacząłem oglądać, no więc kończę dziś 1 sezon i jestem rozjebany. mocno mi się kojarzy z klimatem "Breaking bad" (zaznaczam, że jestem trochę serialowym januszem i wielu klasyków nie oglądałem), cała ta otoczka gangów motocyklowych w ogóle jest świetna. Katey Sagal jako Gemma to królowa, trochę w szoku byłem jak dowiedziałem się, że to Peggy Bundy :lol: do tego Perlman jako Clay, idealna aparycja do tej roli. a przy akcji z
Spoiler
odstrzeleniem Donny
byłem bliski płaczu. "SoA" dołączy pewnie do listy moich osobistych klasyczków. a jak tam u Was, kochani?
FUCK OFF MR LAHEY
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: [serial] Synowie Anarchii

Post autor: Holden »

Po niezłym początku, im dalej w las - tym gorzej
Awatar użytkownika
Dill
Posty: 429
Rejestracja: 10 maja 2019, 17:07

Re: [serial] Synowie Anarchii

Post autor: Dill »

serial był dobry, choć przyznam, że ostatnie dwa sezony ciągnęły mi się niemiłosiernie długo.
Awatar użytkownika
Machuu
Posty: 99
Rejestracja: 22 kwie 2019, 12:09

Re: [serial] Synowie Anarchii

Post autor: Machuu »

Tak jak napisał ricky otoczka gangów motocyklowych jest świetna, czuć klimat w tym serialu. Dobór ścieżki dźwiękowej też jest niezły, co dodatkowo buduje wspomniany klimat. Podobnie oglądając miałem skojarzenia z Breaking Bad mimo że fabuła zupełnie inna. Dość szybko obejrzałem całość, po kilka odcinków dziennie.

Pod koniec pewne postacie zaczynały już wkurwiać niemiłosiernie, ale skończyły tak jak powinny. No i zakończenie serialu też jest w pewien sposób satysfakcjonujące, nie byłem nim rozczarowany jak w przypadku Hannibala czy np. Dextera :P
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4372
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: [serial] Synowie Anarchii

Post autor: oyama »

końcówka serialu zdecydowanie przesadzona, ale biorąc pod uwagę całokształt produkcji to myślę, że SOA należy do pozycji, które warto obejrzeć przed zdechnięciem. Jest jeszcze spin-off Mayans MC o konkurencyjnym klubie motocyklowym
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: [serial] Synowie Anarchii

Post autor: Ablazir »

bardzo miło wspominam, spinoff też super
Obrazek
Awatar użytkownika
Iszji
Posty: 482
Rejestracja: 23 maja 2019, 1:10

Re: [serial] Synowie Anarchii

Post autor: Iszji »

Po którymś sezonie robi się z tego taki pasztet, że lepiej odpuścić jak californication niż brnąć dalej w bagno. Autentycznie po którymś "we have to protect the club" Jaxa miałem ochotę uderzyć pięścią w monitor.
Literatura niepoważna usiłuje rozwiązać problemy egzystencji. Literatura poważna je stawia. [...] Literatura poważna nie jest po to, żeby ułatwiać życie, tylko żeby je utrudniać.
Awatar użytkownika
tacocabana
Posty: 243
Rejestracja: 22 kwie 2019, 8:36

Re: [serial] Synowie Anarchii

Post autor: tacocabana »

mimo wszystko milo wspominam, czasami lubie sobie odpalic jakis odcinek dla odswiezenia(koncowka 3 sezonu :oops: ), chociaz faktycznie, im dalej, tym poziom spadal. Sentymencik pozostaje!
:joint:
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1469
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: [serial] Synowie Anarchii

Post autor: JVCORE »

Jestem po pierwszym sezonie, który zajebalem w jeden dzień i jest odlot póki co, ale wiadomo jak to z serialem im dalej tym gorzej. Na razie propsa daje mocnego.
#freefromage

GVMBLER
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1668
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: [serial] Synowie Anarchii

Post autor: MalkoNTENT »

Wg mojej teorii nie ma serialu, który ma 10+ odcinków na sezon i 45+ minut na odcinek, który by się nie znudził po łyknięciu na raz min 2 serii
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
ksiazenieporzadek

Re: [serial] Synowie Anarchii

Post autor: ksiazenieporzadek »

No ja skończyłem z trzy tygodnie i ostatnie 3 sezony to było ogladanie byle skończyć bo szkoda było mi zostawiać niedokończony .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Travson
Posty: 893
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:23
Lokalizacja: Łódź/Gdynia

Re: [serial] Synowie Anarchii

Post autor: Travson »

Chciałbym się wkońcu zabrać za to kiedyś, także podstawowe pytanie: to serial do blanta, do kotleta czy łyskacza?
phobos pisze: ten świat to symulacja na zaliczenie jakiegoś kosmicznego studenciakaxd który co roku oddaje ten sam projekt ze zmianami
Awatar użytkownika
YKCUL
Posty: 2863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:07
Lokalizacja: Legalizacja

Re: [serial] Synowie Anarchii

Post autor: YKCUL »

Nie wiem, ja oglądałem na trzeźwo, ostatnio odświeżylem sobie sceny z pierwszych 4 sezonów na YT i piękne momenty, ogólnie warto obejrzeć dla samego klimatu gangów motocyklowych ale pod koniec już wkurwia.
NOWY FORUM ŚLI**
TYLKO NIE RAPOWY
Spoiler
Obrazek
dms
Posty: 292
Rejestracja: 06 maja 2019, 21:11
Lokalizacja: slizg.eu

Re: [serial] Synowie Anarchii

Post autor: dms »

a tego spin offu nie będzie na stramingach?
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: [serial] Synowie Anarchii

Post autor: cukier »

dms pisze: 01 sie 2019, 10:58 a tego spin offu nie będzie na stramingach?
Pierw wersja w TV, tak samo jak z SOA.
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3683
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: [serial] Synowie Anarchii

Post autor: Prez »

kończę dziś drugi sezon, mocno się wkręciłem i póki co losy klubu przypominają mi trochę losy pewnej ekipy z gierki
Spoiler
RDR, no słuchając Jaxa i Claya nie mogę wyrzucić z głowy Arthura i Dutcha
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1469
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: [serial] Synowie Anarchii

Post autor: JVCORE »

YKCUL pisze: 01 sie 2019, 10:40 Nie wiem, ja oglądałem na trzeźwo, ostatnio odświeżylem sobie sceny z pierwszych 4 sezonów na YT i piękne momenty, ogólnie warto obejrzeć dla samego klimatu gangów motocyklowych ale pod koniec już wkurwia.
+1 niestety nie dałem rady obejrzeć do końca przez pretensjonalność głównego bohatera
#freefromage

GVMBLER
strandmon
strandmon
Posty: 775
Rejestracja: 13 sty 2020, 23:39

Re: [serial] Synowie Anarchii

Post autor: strandmon »

wymieklem w polowie 3 sezonu, gdzie i tak odpalalem do kotleta chuj wie po co, laskawym okiem zasluguje na ocene slabe/10
Awatar użytkownika
jefecito
Posty: 841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Re: [serial] Synowie Anarchii

Post autor: jefecito »

Dwa pierwsze sezony są zajebiste, zwłaszcza drugi mi podobał, później już jest tylko gorzej, do 5 sezonu można powiedzieć że serial jeszcze trzyma poziom (tutaj powinni go zakończyć), tak dwa ostatnie to jest niepotrzebne ciągnięcie tego na siłę i oglądałem tylko żeby skończyć.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10008
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [serial] Synowie Anarchii

Post autor: lygrys »

Ja mam problem z Sons Of Anarchy taki, że nikogo tam nie lubię.
Dlatego z dziwiłem się jak szybko polubiłem Mayans MC.
Niby To samo, ale taki Angel jest dla mnie fajniejszą postacią niż Jax.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
ODPOWIEDZ