[serial] Snowfall

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

[serial] Snowfall

Post autor: niuhniuh »

Spoiler
Obrazek
Los Angeles, rok 1983. Historia opowiedziana jest z perspektywy kilku zmagających się z rzeczywistością bohaterów. Franklin Saint (Damson Idris) jest młodym Afroamerykaninem, który marzy o władzy i coraz pewniej czuje się w narkotykowym biznesie. Gustavo "El Oso" Zapata (Sergio Peris-Mencheta) to meksykański zapaśnik uwikłany w walkę o władzę w swojej działającej na granicy prawa rodzinie. Pracownik CIA, Teddy McDonald (Carter Hudson), ucieka przed mroczną przeszłością, a opanowana Lucia Villanueva (Emily Rios) musi radzić sobie w życiu, będąc córką szefa meksykańskiej mafii. Kapitalnie zrealizowany serial pokazujący Miasto Aniołów lat osiemdziesiątych oraz siejącą spustoszenie moralne i kulturalne kokainową epidemię, która w szybkim czasie zamieniła afroamerykańskie przedmieścia w obszary pełne przemocy. Każdy z bohaterów przeżywa swój osobisty dramat.

Świetny serial, pięknie nakręcony, ze wspaniałą grą aktorską i ciekawą historią o epidemii cracku w USA w latach 80, opowiedzianą z perspektywy ulicznych dilerów, baronów narkotykowych, agenta CIA, ćpunów i zwykłego policjanta. IMO jeden z najlepszych obecnie puszczanych seriali.

Wczoraj była premiera czwartego sezonu, pierwsze dwa odcinki (jak i trzy poprzednie sezony) dostępne w PL na HBO GO.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [serial] Snowfall

Post autor: lygrys »

Słuchałem tylko omówienia sezonów, ale pewnie sprawdzę kiedyś.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
TRAPSTAR
Posty: 278
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:28

Re: [serial] Snowfall

Post autor: TRAPSTAR »

Obejrzałem już pierwszy sezon i póki co jest zajebiście. Tylko wątki meksykańcow i tego agenta jakoś mało mnie obchodzą, ten seral mógłby być tylko o akcjach z Franklinem. Zobaczymy dalej jak to się rozwinie.
Awatar użytkownika
Negatyv
Posty: 433
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:18

Re: [serial] Snowfall

Post autor: Negatyv »

Jest kozacko. Byle ich nie poniosło za mocno w 5 sezonie.
Awatar użytkownika
TRAPSTAR
Posty: 278
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:28

Re: [serial] Snowfall

Post autor: TRAPSTAR »

Kiedy ma być 5 sezon? jak na razie jest sztos serial :bowdown:
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: [serial] Snowfall

Post autor: niuhniuh »

Czwarty sezon to jest imo taki nawał absurdów, że jeszcze się nie zebrałem, żeby go skończyć. Kiedyś to zrobię, ale mam nadzieję, że już powoli zwijają tę historię.
Awatar użytkownika
LuckyLuke
Posty: 1293
Rejestracja: 20 kwie 2019, 19:19
Lokalizacja: Wrooclyn

Re: [serial] Snowfall

Post autor: LuckyLuke »

Jestem na czwartym odcinku i dawno się tak nie wynudziłem. To się później jakoś rozkręci? Będzie przemiana głównego bohatera jak w Breaking Bad i rozpierdol, czy o co chodzi i skąd te propsy.
ODPOWIEDZ