[serial] Dexter New Blood(2021)

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [serial] Dexter (2021)

Post autor: lygrys »

oKulTywowany pisze: 07 lis 2021, 21:11 Byczki na jakiej platformie można obecnie wszystkie sezony dostać ?
Nigdzie, może coś się zmieni jak w 2022 do polski wejdzie serwis SkyShowtime.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20273
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [serial] Dexter (2021)

Post autor: phobos »

dupy nie urwał pierwszy odcinek niestety
Spoiler
a to, że sterotypowy bogaty skurwiel odstrzeli z kupionej u dextera broni jelenia i będzie z tego powodu kosa to przewidywalne, że :sleep:
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: [serial] Dexter (2021)

Post autor: Luxair »

Nie ma tragedii jak ostatni sezon Prison Breaka, ale wspaniale też jakoś nie jest. Czegoby nie zrobili, ciężko wymazać z pamięci jak Harrison sobie głupi ryj rozwala i ten debilny finał S08 i sezon z młodym Hanksem...
Do tego corny postacie, duch Konia i hehe pokażemy closeup jak Dexter podnosi nóż ALE NIE ON TYLKO JE OBIAD a co ty myślałeś że chce kogoś zabić CO? hehe goczja, mamy cię...
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Johnny

Re: [serial] Dexter (2021)

Post autor: Johnny »

Jest całkiem spoko po dwóch odcinkach, nie ma jakiejś ekstazy może, ale czekam co będzie dalej, a to już dla mnie nieźle jak na takiego odgrzanego kotlecika
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20273
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [serial] Dexter (2021)

Post autor: phobos »

też po drugim odcinku lepsze wrażenia
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Joaquin
Posty: 37
Rejestracja: 10 lip 2021, 19:17

Re: [serial] Dexter (2021)

Post autor: Joaquin »

Przeze mnie albo przemawia sentyment, albo te ostatnie sezony były tak chujowe że teraz wszystko mi się podoba, albo po prostu ten sezon jest dobry i nie ma żadnego drugiego dna. Dziś obejrzałem czwarty odcinek i jak dla mnie był najlepszy jak do tej pory. Czekam na ten zapowiadany powrót Trójkowego, bo byłem ciekaw jak będzie on pokazany, ale po końcówce tego odcinka to chyba można już się domyślić i ja ten pomysł kupuję.

I ta muzyczka w trakcie streszczenia poprzednich odcinków :oops: aż się przypomniała pierwsza scena pierwszego sezonu, sentyment w chuj
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: [serial] Dexter (2021)

Post autor: Luxair »

Też mi się ogląda przyjemnie, chociaż niezbędne jest wyłączenie mózgu.
Spoiler
Okazuje się że w lesie są kamery termowizyjne co nagrały Dextera, a ten mimo to parę godzin później biega po miejscu zbrodni wymachując kurtką zabitego faceta?
...nie mówiąc już o zostawianiu śladów butów na śniegu?
...i jeszcze scena z niedźwiedziem do tego :)
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1364
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: [serial] Dexter (2021)

Post autor: redman23 »

^
Spoiler
no kurtka i niedźwiedź słabe, ale ślady to walić, przecież i tak tam wszyscy chodzili i szukali tego syna
4 odcinek już na torrentach lata jak coś
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: [serial] Dexter (2021)

Post autor: jajca »

z tym wyłączaniem mózgu to kontynuacja dexterowej tradycji, przecież zawsze wymagał on fikolow od widzów, masa motywów naciągniętych jak budżet lygrysa, te wszystkie zmylone tropy i zacierane ślady, wyszukiwanie ludzi w policyjnych bazach jak w naszej-klasie.pl etc, No przymykalo sie oko na to
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20273
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [serial] Dexter (2021)

Post autor: phobos »

trochę tak, chociaż tam było odklejone z definicji, bo
Spoiler
chłopina pracował na komisariacie jako ekspert od analizy śledczej śladów krwi, tyle lat pod ich nosem i tylko jeden nigga doakes podumał o co biega, no a potem jeszcze dexter sobie poradził z rosłym murzynem jakimś śmiesznym chwytem jujitsu
tu liczyłem trochę, że zmienią lekko formułę, dexter w zimowym klimacie zdany sam na siebie, ale OK, nie mam ochoty wyłączać w połowie odcinka
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: [serial] Dexter (2021)

Post autor: jajca »

W ogóle o chuj chodzi ze
Spoiler
gość się wielce ukrywa pod zmieniona tożsamością i nagle jego syn, a raczej syn jego poprzedniej tożsamości który formalnie nie jest jego synem ale sobie zamieszka z jego nowa persona jako jego syn i pewnie oczywiście nikt się nigdy nie skapnie ze ten Jim który go teraz usynowil wyglada z ryja identycznie jak poszukiwany psycho killer dexter?
znaczy dobra, on tam chyba kiedys upozorowal swoja smierc, ale wciaz adopcja chlopaka przez goscia ktory wyglada identycznie jak jego psycho killer rodzony ojciec i rozpowiada na lewo i prawo ze jest jego ojcem to troche xD
Ostatnio zmieniony 29 lis 2021, 11:16 przez jajca, łącznie zmieniany 1 raz.
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: [serial] Dexter (2021)

Post autor: Luxair »

No właśnie, to jest takie bez sensu
Spoiler
Kto by Dexterowi dał pracę i wynajął/sprzedał chatę bez social security ID/driving license? Sam sobie na drukarce kolorowej wydrukował i zalaminował w punkcie xero?

Zapewne skojarzy go ta azjatycka blogerka (chujowo napisana postać, swoją drogą) skoro robiła odcinek o Trinitym.

PS. Ciekawe czy Harrison ubił swoją hot stepmom Ivonę Strahovski w Brazylii?
PS2. Były też teorie że to wcale nie Harrison tylko wnuk Trinity'ego podający się za Harrisona, albo że incela pocięła córka policjantki i Harrison ją kryje, ale wydają mi się raczej mało prawdopodobne.
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20273
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [serial] Dexter (2021)

Post autor: phobos »

może
Spoiler
zajebał jakiegoś jima, za którym nikt nie zatęskni i po prostu przejął sobie jego tożsamość xD
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1364
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: [serial] Dexter (2021)

Post autor: redman23 »

@jajca
Spoiler
Dexter nie był przecież znany jako żaden killer

Obrazek

nie zdziwiłbym się gdyby Harrison ubił Iwonkę i na zakończenie serialu samego Dextera
Johnny

Re: [serial] Dexter (2021)

Post autor: Johnny »

Spoiler
Pewnie jakby zrobili jakis retrospektywny odcinek, to by się okazało, że w kodeksie Harry'ego był punkt zabezpieczenia się na wszelki wypadek. Przy akrobacjach jakie Dexter robił w ostatnich sezonach, wyrobienie sobie lewych papierów zawczasu, to byłby żaden wyczyn ;) co się działo z dzieciakiem już w sumie opowiedzieli.
Oczywiście na wiele rzeczy tu trzeba przymykać oko, albo zakładać ze odcinki są za krótkie, żeby pokazywali każdy detal.
Polecam skupić się na historii i nie zadręczać szczegółami - tak można sobie obrzydzić każdy film/serial.
Awatar użytkownika
myron
Posty: 230
Rejestracja: 01 maja 2019, 10:38

Re: [serial] Dexter (2021)

Post autor: myron »

Ehhh i teraz znowu tydzień czekania. Będzie iskrzyć w kolejnym odcinku :cool:
Spoiler
Kamyl pisze:eazy-e momentami mógłby spokojnie spełnić swoje ambicje artystyczne w szeregach hemp gru.
Youtube
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: [serial] Dexter (2021)

Post autor: Luxair »

Najgorszy odcinek sezonu, meh.
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: [serial] Dexter (2021)

Post autor: niuhniuh »

Czy ktoś, kto obejrzał pierwsze 3-4 sezony Dextera i przestał ogarnie ocb w tym serialu?
bvng
Posty: 357
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:19

Re: [serial] Dexter (2021)

Post autor: bvng »

Polecam obejrzeć 5 bo jest chyba najlepszy po 1
Awatar użytkownika
myron
Posty: 230
Rejestracja: 01 maja 2019, 10:38

Re: [serial] Dexter (2021)

Post autor: myron »

niuhniuh pisze: 07 gru 2021, 13:02 Czy ktoś, kto obejrzał pierwsze 3-4 sezony Dextera i przestał ogarnie ocb w tym serialu?
Coś Ci chyba stylistycznie uciekło w tym pytaniu. W każdym razie jak dla mnie, to w serialu chodzi o to jak tu kogoś złego zajebać i nie dać się złapać. Jest to okraszone mrocznym klimatem i potrafi/potrafiło trzymać w napięciu. Serial opowiadający o seryjnym zabójcy, który stara się wkomponować w społeczeństwo i ukryć swojego "mrocznego pasażera". Oszukującego swoich najbliższych co prowadzi niekiedy do "ciekawych" konsekwencji. Stawia bohatera jak i widza przed różnymi dylematami morralnymi. Tak swoją drogą, to już słabo pamiętam poprzednie sezony. Kiedyś jarałem się opór. Ostatnie sezony niestety nie były najwyższych lotów. Szczególnie, że stawił sam sobie wysoko poprzeczkę. Pierwsze dwa sezony hmm to było coś. Jak dla mnie przyjemnie wrócić do tego klimatu po paru latach posuchy od tego pana. Intro z pierwszych sezonów, to jedno z moich ulubionych z seriali. Jebany majstersztyk.
Spoiler
Kamyl pisze:eazy-e momentami mógłby spokojnie spełnić swoje ambicje artystyczne w szeregach hemp gru.
Youtube
ODPOWIEDZ