OFFTOPIC SERIALOWY

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: mql »

haha odpaliłem sobie netflixowe Undercover (nie warto tbh, skończe sobie pierwszy sezon i adios), belgijski serial o dwójce policjantów, którzy pod przykrywką mają rozpracować bossa narkotykowego, no i pojawia się tam polski wątek - niejaki Arek jedzie z głównym bohaterem do Polski, by tam coś przeszmuglować. No i czapki z głów przed twórcami - Arka gra rosyjski aktor, który po polsku mówi (i to koślawo) z trzy słowa, śpiewa po rosyjsku, a nawet gada po rosyjsku z innymi Polakami (którzy odpowiadają mu po polsku XD), ocb kurwa, jak można wpaść na taki pomysł
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5391
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: clockers »

no ten wątek polski to beka w chuj, ale ogólnie fabularnie 1szy sezon nawet mi się podobał, spoko się oglądało, kilka ciekawych, wyrazistych postaci. właśnie widziałem, że jest już 2 sezon, ale jeszcze nie wiem czy mi się chce, tym bardziej że Ozark nadjeżdża.
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: mql »

a to może jeszcze dam szansę, nie porzucam przynajmniej wszelkiej nadziei. mi po czwartym odcinku niespecjalnie pasuje toto fabularnie
Spoiler
grubymi nićmi szyty dobry kontakt bandziora z nowym sąsiadem, do tego zaskakujące małe grono postaci, której - jakby tego było mało - zostaje jeszcze solidnie przetrzebione (zwłaszcza, gdy chodzi o ekipę Ferry'ego)
Mateusz
Posty: 418
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:39

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Mateusz »

Hmm co byście bardziej polecili do obejrzenia, Euphorię czy Sukcesję?
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11605
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: FLoo »

Sukcesje
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Jiigsi »

Euforię :oops:
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9515
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: potter »

oba, a jak musisz wybrać to Sukcesja
clockers pisze: 17 sty 2022, 9:33 no ten wątek polski to beka w chuj, ale ogólnie fabularnie 1szy sezon nawet mi się podobał, spoko się oglądało, kilka ciekawych, wyrazistych postaci. właśnie widziałem, że jest już 2 sezon, ale jeszcze nie wiem czy mi się chce, tym bardziej że Ozark nadjeżdża.
https://www.filmweb.pl/serial/Undercover-2019-802188

o tym mówicie prawda? To już trzeci sezon nawet był, ja pamiętam że zacząłem, ale szybko odpadłem, jakoś się nie wkręciłem.
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1665
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: MalkoNTENT »

Oglądałem dwa sezony i nawet okej. Chory huba byłem i w dwa dni obejrzałem sezon. Ale trzeciego jakoś nie chce mi się odpalać. Dodam, że wyszedł jeszcze film o młodym życiu Ferry’ego, ale nie widziałem jc.
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Jiigsi »



:bowdown:

Oscar Isaac w takim serialu props pan Disney. Ciekawe jak bardzo będzie ugrzeczniony biorąc pod uwagę, że to w gruncie rzeczy dużo bardziej pierdolnięty i brutalny deadpool
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
Jasny
Zbanowany
Posty: 2583
Rejestracja: 16 sty 2022, 1:03
Lokalizacja: Cała Polska - a wkrótce zagranica

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Jasny »

Moonknight w komiksach był zajebistą postacią - jedną z lepszym IMO
Najlepsze, że nie było do koca wiadomo, czy zwariował, czy rzeczywiście księżyc do niego mówił - więc potencjał jest ogromy
Dzięki za trailer

Ja czekam na kolejne odcinki the Book of Boba Fett i skończyłem oglądać the Expanse, oba gorąco polecam.
Expanse to jeden z nieliczych seriali dopracowanych pod względem praw logiki, fizyki i zasad inżynierii - co sprawia, że nie wytrącają z seansu jakieś niedoróbki
Book of Boba Fett - jest po prostu dobry i wciągający, a jak ktoś lubi universum Star Wars to pozycja obowiązkowa
I live my life free of compromise and step into the shadows without complaint or regret.

Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4038
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Luxair »

Ktoś oglądał Archive 81? Czarnoskóry ziomek zajmuje się czyszczeniem kaset video sprzed 25 lat i odkrywa tam content związany z jakimś kultem co ryje mu banię
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
the
Posty: 616
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:31

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: the »

Jestem w trakcie oglądania, mogę polecić
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Rupert »

Mi został jeden odcinek ale mogę polecić fajne jak na ostatnie nowości netflixa

блін, ти кидаєш це в цей перекладач ram, ти повинен був вивчити мову, щоб ти міг знати більше

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Kalom »

odpalam
:joint: [*]
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2032
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Krynew »

Podbijam koleżków wyżej, jestem w połowie Archive 81 i jest gituwa jak na razie
Kocham, pozdrawiam
qwertas
Posty: 958
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:34

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: qwertas »

Prawi Gemstonowie na hbo go świetna zabawa, polecanko
podobne do Sukcesji w pewnych aspektach
Obrazek

pozdrawiam cieplutko
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1792
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: many-s »

W dniu wczorajszym portal film.org.pl zaciekawił mnie tytułem Dobre rady Johna Wilsona. Serial dostał również dobre oceny na filmweb i rottentomatoes. Wieczorem wciągnąłem 3 odcinki. Koleś chodził przez x lat po NY, nagrywał wszystko na video i notował swoje codzienne czynności. Z tego wszystkiego stworzył zajebiste dokumentalne odcinki tematyczne, trochę komiczne, trochę smutne (szczególnie pierwszy epizod i rozmowa z typkiem na wyjeździe). Ma bardzo ciekawe rozkminiki na temat spraw błahych.

Jestem bardzo mile zaskoczony i szczerze wszystkim polecam. Ostatno byłem podobnie zaskoczony konceptem w przypadku netflixowego serialu American Vandal.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: koniec »

to ja polecam w podobnych klimatach seriale "High Maintenance"(HBO) i "Easy" (Netflix), oba to takie lekkie, przyziemne opowieści o życiu w wielkim mieście z humorystycznym zabarwieniem, dozą smutku i życiowych rozkmin.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Jiigsi »

High maintenance bardzo przyjemny potwierdzam lubiłem suknie lekko zbakany obejrzeć
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
Globe
Posty: 1218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Globe »

Luxair pisze: 20 sty 2022, 7:42 Ktoś oglądał Archive 81? Czarnoskóry ziomek zajmuje się czyszczeniem kaset video sprzed 25 lat i odkrywa tam content związany z jakimś kultem co ryje mu banię
im bliżej finału tym gorzej, ale ogląda się całkiem przyjemnie
ODPOWIEDZ