OFFTOPIC SERIALOWY

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
Finn
Posty: 2723
Rejestracja: 22 lip 2019, 12:19

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Finn »

@Adre Sezony będą trzymać poziom. Cieszę się, że Ci się podoba.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Jose »

deska pisze: 06 kwie 2020, 19:59
Jose pisze: 06 kwie 2020, 14:28 Poproszę o coś nieoczywistego z Netfliksa, tematyka dowolna, może coś Wam wpadło ostatnio, chętnie przygarnę polecanki.
Dirk Gently's Holistic Detective Agency - dwa sezony, pierwszy mocniejszy, dość absurdalna i losowa rzecz, ale jednocześnie dopięta na ostatni guzik we wszystkich aspektach, nie ma dziur fabularnych, wszystko ma sens, nawet jeśli wydaje się, że nie ma. Polecam jak najmocniej.
Dziękówa pan deska jestem po S01 i nie żałuję.
blessdamic
Posty: 78
Rejestracja: 11 lip 2019, 10:52

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: blessdamic »

Ostatnio na youtubie wyskoczył mi trailer jakiegoś serialu (niewykluczone, że filmu) - łysy policjant, może agent DEA, rozpracował jakąś akcję, wydawało się, że jest wszystko pięknie, ale porywają mu córkę, potem jakiś badass na pustej arenie podobnej do koloseum (a może to był po prostu jakiś stadion?) proponuje mu prace dla siebie, w zamian za ocalenie córki. Akcja dzieje się gdzieś na pograniczu USA i Meksyku. Jestem prawie całkowicie przekonany, że było wspomniane coś o twórcach Breaking Bad, że to jakaś nowa rzecz od nich (ale jak idę tym tropem w internecie to nie trafiam na nic sensownego), może jakiś tani chwyt marketingowy? Ktoś jest w stanie skojarzyć czego trailer widziałem? NIe daje mi to spokoju.
kocur
Posty: 1066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:34
Lokalizacja: Poznań

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: kocur »

sprawdź w historii youtube'a :)
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1248
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: stranger »

I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
blessdamic
Posty: 78
Rejestracja: 11 lip 2019, 10:52

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: blessdamic »

@stranger Dzięki, to faktycznie to. Wie ktoś coś więcej na temat tego serialu? Wygląda jak serial widmo.
Awatar użytkownika
Finn
Posty: 2723
Rejestracja: 22 lip 2019, 12:19

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Finn »

Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: potter »

gogi pisze: 02 maja 2020, 13:17 raczej kojarzycie teleturniej Milionerzy, to jest raczej szeroko pojęta wiedza

natomiast raczej mało kto słyszał o majorze Charlesie Ingramie, jednym ze zwycięzców w brytyjskiej edycji, a tak naprawdę to nie

major Ingram jest bowiem bohaterem prawdopodobnie największego skandalu w historii teleturniejów, mianowicie milion funtów wygrał, ale dzięki podpowiedziom wspólników z widowni; Ingram czytał odpowiedzi, a wspólnicy kasłali w momencie, w którym czytał poprawną odpowiedź, cała, dość dobrze opisana historia O, TUTAJ, a marsz po milion można obejrzeć O, TUTAJ

wspominam o tym, bowiem dwa tygodnie temu telewizja ITV wyemitowała mini serial pod tytułem Quiz opowiadający o tym jak Milionerzy wylądowali na antenie, jak rodzina Ingrama była zafiksowana na tym punkcie, jak Ingram wygrał oraz jak wyglądała sprawa sądowa

nie jest to dokładne odwzorowanie tej historii bowiem czuć sympatię twórców wobec majora Ingrama, natomiast obejrzeć jak najbardziej warto - trzy odcinki po ~45 minut, reżyserem Stephen Frears, znakomity jest zwłaszcza Michael Sheen który niemal idealnie odtwarza postać Chrisa Tarranta, prowadzącego brytyjskiej edycji Milionerów

ot, przyjemny wypełniacz czasu wolnego
Od 1 lipca będzie na HBO.
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: zemsta1kadluba »

oglądam Boardwalk Empire i nie czaję zachwytów, dla mnie mocno przeciętne i chyba 8 odcinek 2 sezonu jest moim ostatnim
mołpy są kozackie
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: oyche »

wstyd sie przyznac chyba, ale ja nie przetrwalem pierwszych odcinkow 1 sezonu, ziewanko
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: zemsta1kadluba »

nie ma czego, bo ja prawie odpadłem przy pierwszym sezonie ale postanowiłem dać szansę bo podoba mi się bardzo scenografia i setting, ale jednak pass
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Prez »

o, szkoda, że wam nie podeszło, moja prywatna topka i chyba ulubione zakończenie ze wszystkich seriali jakie widziałem
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: niuhniuh »

ree, Boardwalk Empire to również moja prywatna topka. A w 3 sezonie pojawia się jedna z moich ulubionych postaci w serialach ever, Gyp Rosetti, także kończąc na ósmym odcinku drugiego sezonu w mojej opinii dużo tracisz.

Macie coś dobrego na HBO Go? Wszystkie klasyki widziane
crl
Posty: 452
Rejestracja: 30 kwie 2019, 14:26

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: crl »

niedawno skończyłem Boardwalk Empire i dołączam do zachwytów. rewelacyjny klimat i scenografia, super postacie (chyba tylko Margaret odstawała)
Spoiler
ale ten kilkuletni przeskok w ostatnim sezonie średni, najlepsze byłoby zrobienie jeszcze z dwóch sezonów, gdzie byłaby konferencja w Atlantic City, wojna castellamaryjska, śmierć Rothsteina itd. i wtedy naturalne przejście do ostatniego sezonu.

rozterki Elia, przemiana van Aldena, samobój Eddiego, Richard Harrow, lekkość w odjebywaniu postaci, wyrachowanie Nuckyego, wątek Gilian, Lucky Lansky i Rothstein, skurwysyn Narcisse, świetny Al Capone. ciężko o coś, co by mnie denerwowało, albo męczyło
ja jestem zakochany w tym serialu i czekam mocno, aż z pustą głową wjedzie rewatch
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1666
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: MalkoNTENT »

niuhniuh pisze: 30 cze 2020, 9:58 Macie coś dobrego na HBO Go? Wszystkie klasyki widziane
No to może z nowości Devs, a luźniejszy Dave. Oba dla mnie mega
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: niuhniuh »

dzięks, Devs obadam na bank
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Jose »

Co robimy w ukryciu, Barry
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: niuhniuh »

Dzięki. Barry obejrzany i czekam gorąco na kolejny sezon. Co robimy w ukryciu widziałem z jeden odcinek, ale jakoś nie podeszło. Może warto będzie dać drugą szansę, bo od tego czasu widziałem same propsy.
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Mider »

niuhniuh pisze: 30 cze 2020, 9:58
Macie coś dobrego na HBO Go? Wszystkie klasyki widziane
Veep z tego co nie wymienione i The Deuce
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Jose »

Haha nawet zacząłem to Veep dla Cb, Mider, ale nie lubię włączać HBO i stanąłem na jednym odcinku :D
ODPOWIEDZ