OFFTOPIC SERIALOWY

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

qwertas
Posty: 958
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:34

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: qwertas »

Ted lasso, mythic quest z komediowych
Home before dark, 9-letnia "reporterka" i jej kumple z podstawuwy rozwiązują zagadkę porwania chłopca w latach 80 na amerykańskim zadupiu
Defending Jacob, syn prokuratora zostaje oskarżony o morderstwo
+ wspomniane foundation też tam jest
Obrazek

pozdrawiam cieplutko
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Luxair »

maciek pisze: 27 wrz 2021, 12:47 Co tam jest konieczne do obejrzenia oprócz The Morning Show?
The Morning Show nowy sezon to tragedia - aż mnie zemdliło od oglądania. Ohydnie sztuczne.
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Jiigsi »

kvcper pisze: 27 wrz 2021, 13:09 poszukuje jakiegoś komediowego/obyczajowego serialu, ktory ma metraż 20-30min/odcinek. obejrzane: friends. himym, the office, bbt, itcrowd, fleabag, parks and recreation, chlopaki z barakow. nie wiem czy wszystko wymienilem. od modern family sie jakos odbilem, chyba za duzo cringe'u. w kazdym razie wiadomo o co chodzi - komedia, obyczajowe czy cuś, żeby sie przyjemnie oglądało i bingeowało. nieważe czy jest na vod czy nie. pozdrawiam ślizgawkową brać.

Silicon valley
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3921
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: emcess »

kvcper pisze:poszukuje jakiegoś komediowego/obyczajowego serialu, ktory ma metraż 20-30min/odcinek. obejrzane: friends. himym, the office, bbt, itcrowd, fleabag, parks and recreation, chlopaki z barakow. nie wiem czy wszystko wymienilem. od modern family sie jakos odbilem, chyba za duzo cringe'u. w kazdym razie wiadomo o co chodzi - komedia, obyczajowe czy cuś, żeby sie przyjemnie oglądało i bingeowało. nieważe czy jest na vod czy nie. pozdrawiam ślizgawkową brać.
high maintenance i what we do in the shadows (hbo go), master of none (netflix),

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka

Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: kvcper »

Dziękuję wszystkim za pomoc, pozdro
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: jajca »

kvcper pisze: 27 wrz 2021, 13:09 poszukuje jakiegoś komediowego/obyczajowego serialu, ktory ma metraż 20-30min/odcinek. obejrzane: friends. himym, the office, bbt, itcrowd, fleabag, parks and recreation, chlopaki z barakow. nie wiem czy wszystko wymienilem. od modern family sie jakos odbilem, chyba za duzo cringe'u. w kazdym razie wiadomo o co chodzi - komedia, obyczajowe czy cuś, żeby sie przyjemnie oglądało i bingeowało. nieważe czy jest na vod czy nie. pozdrawiam ślizgawkową brać.
Seinfeld - friends i himym to jego upośledzone wersje, wiec jeśli je lubisz i nie przeszkadza Ci lekki woody allenizm to siądzie jak złoto. Kreatywność zarówno pod względem formy (nietypowa konstrukcja wielu odcinków) jak i treści (gagi, pancze - obserwacje rzeczywistości) polke wyżej niż powyższe
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: koniec »

kvcper pisze: 27 wrz 2021, 13:09 poszukuje jakiegoś komediowego/obyczajowego serialu, ktory ma metraż 20-30min/odcinek. obejrzane: friends. himym, the office, bbt, itcrowd, fleabag, parks and recreation, chlopaki z barakow. nie wiem czy wszystko wymienilem. od modern family sie jakos odbilem, chyba za duzo cringe'u. w kazdym razie wiadomo o co chodzi - komedia, obyczajowe czy cuś, żeby sie przyjemnie oglądało i bingeowało. nieważe czy jest na vod czy nie. pozdrawiam ślizgawkową brać.
z niewymienionych jeszcze Its Always Sunny in Philadelphia, Only Murders In The Building, Atlanta(nie pamiętam jak długie ma odcinki), Shameless(tu dłuższe odcinki ale warto), The Good Place, Easy.

Z wymienionych What We Do In The Shadows najlepsze.
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4219
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: sebring »

seinfeld nie ma sobie równych
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1739
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Bunnymen77 »

Bez problemu znajdujecie napisy do Seinfeld? Ogladalem pare lat temu pierwszy sezon, podobało mi się, ale nie znalazlem napisów do kolejnych.

Moze dlatego, ze jebany Samsung odtwarza tylko konkretne formaty wideo i stąd problem :mad: :evil:
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4791
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: badi »

od pierwszego października ma być na netflixie chyba
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1739
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Bunnymen77 »

Nie mam tego dziadostwa ;)
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3921
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: emcess »

no to nie masz też seinfelda

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka

Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1739
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Bunnymen77 »

Jak wskoczy na netflixa to moze i napisy się pojawią :twisted:
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Mider »

na ptb był torrent z 9 sezonami który miał napisy angielskie do wszystkich odcinków
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1739
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Bunnymen77 »

Dzięki, może to ruszę, boję się, że nie wyłapię wszystkich smaczków.
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1040
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: trez »

Bunnymen77 pisze: 28 wrz 2021, 11:02 Bez problemu znajdujecie napisy do Seinfeld? Ogladalem pare lat temu pierwszy sezon, podobało mi się, ale nie znalazlem napisów do kolejnych.

Moze dlatego, ze jebany Samsung odtwarza tylko konkretne formaty wideo i stąd problem :mad: :evil:

https://www.opensubtitles.org/pl/ssearc ... movie-8081

Masz napisy na wszystkie sezony.

W moim starym samsungu było podobnie, wystarczyło przekonwertować napisy byle jakim programem.
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1739
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Bunnymen77 »

Napisy sobie konwertuję na luzie, na tyle ogarniam ;) problem z tym, ze musze sciagnac wideo w takim formacie by skurwialy samsung nie wywalil bledu na starcie, a dalej by nie puscil samego dzwieku, albo samego obrazu :lol:

No i moze sciagnąlem w jakiejs wersji, ze mi nie wyszukuje, a rzadko mi sie chce szukac po stronach odcinek po odcinku, nie jestem kinomaniakiem, rzadko ogladam filmy i seriale, a pozniej sie okazuje, ze napisy sie rozjezdzaja i tylko sie wkurwiam, ze czas stracilem.


Tak, jestem hejterem telewizorow samsunga


Sprawdze te w wolnej chwili, dziękówa
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1040
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: trez »

O tak, mój samsung nie lubił się z formatem DTS w filmach.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Jiigsi »

Zainwestować w chromcasta i wszystkie tego rodzaju dziwne problemy znikają
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Luxair »

Mam TV Samsung z zeszłego roku i odtwarza każdy format video jakim w niego rzucę. Jedyne czego nie odtwarza to audio DTS/TrueHD, ale napisałem sobie skrypt FFMPEG do konwertowania audio do AAC i luz.

Co do napisów to od 1410 nie spotkałem innego formatu niż SRT.
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
ODPOWIEDZ