OFFTOPIC SERIALOWY

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5586
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: koniec »

powiem wam, że jakimś fanem Ozark za wielkim nie byłem, raczej do kotleta oglądane ale ten 3 sezon jest naprawdę dobry, props
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1262
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: gambler »

kurwa co jes, z każdej strony wszyscy ozark i łooo zajebisty mordo, a ja przy premierze 1 sezonu odpuściłem po czterech, nudnych przecież odcinkach
yer a wizard, Harry
piotrus
Posty: 99
Rejestracja: 22 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Radom/Łódź

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: piotrus »

Dobra, będziecie się śmiać ale ja polecam koreański serial CRASH LANDING ON YOU jest na netflixie. :shock: co się dzieje, co się dzieje :oops:
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: aleksy »

da się na hbo go zrobić jakąś nwm bibliotekę tego co się ogląda? coś żeby mieć katalog twoich seriali i widzieć, kiedy wychodzą nowe odcinki? tak mi wpadło do głowy
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
esdoen
Posty: 1214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:44

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: esdoen »

Raczej nie, tam interfejs jest strasznie upośledzony. Ale polecam apkę TV Time do trackowania, daje wgląd na wszystkie oglądane seriale (tudzież informuje że spędziłeś 4 miesiące swojego życia na oglądaniu).
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: aleksy »

dzięki sprawdzę

z innej beczki, pewnie pomyślicie, że już mi się kompletnie pojebało, ale przedwczoraj zacząłem oglądać serial o kobiecie :crazy: i jakby tego było mało ten serial jest naprawdę dobry, kurwa on jest zajebisty, mowa o fleabag, dzisiaj wlatuje drugi sezon, pierwszy zrobiłem w jeden wieczór
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1672
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: MalkoNTENT »

Ziomeczku nic ci się nie pojebało. Fleabag jest zajebistym, nie raz polecanym, i docenionym serialem.

d; a TV Time naprawdę ułatwia życie. Ja nawet po każdym odcinku śledzę komentarze, tam zauważą każdy szczegół, który ubarwia odbiór.
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
Esdoer
Posty: 260
Rejestracja: 18 cze 2019, 14:39

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Esdoer »

Oglądałem pierwszy sezon Broadchurch w 2013 i niewiele pamiętam poza zarysem zakończenia i tym, że mi się podobało. Mogę z miejsca podchodzić do 2 sezonu czy warto odświeżyć sobie fabułę?
Awatar użytkownika
esdoen
Posty: 1214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:44

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: esdoen »

Odśwież, bo 2 sezon to follow-up historii z 1. Dopiero 3 sezon to oddzielna historia.
Awatar użytkownika
Esdoer
Posty: 260
Rejestracja: 18 cze 2019, 14:39

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Esdoer »

Dzięki bardzo
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1672
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: MalkoNTENT »

Właśnie dowiedziałem się o skasowaniu Mesjasza. Szkoda, ciekawy byłem jak się rozwinie.
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11740
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: FLoo »

Ja zacząłem wczoraj Król Tygrysów i całkiem fajne
Największa pizda na forum:

Mider
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: daveyo »

odświeżyłem sobie dzisiaj na Netflixie Ninja Turtles: The Next Mutation, ale to siada po tylu latach :bowdown:
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3704
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Prez »

koniec pisze: 28 mar 2020, 12:55 powiem wam, że jakimś fanem Ozark za wielkim nie byłem, raczej do kotleta oglądane ale ten 3 sezon jest naprawdę dobry, props
podbijam, trzeci sezon jest świetny
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1672
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: MalkoNTENT »

Ktoś pisał o przypomnieniu sezonu 2 na początku 3 sezonu. Jestem na 6 minucie odcinka i nic takiego nie było... a chuja pamietam w dalszym ciągu.
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: daveyo »

Za pierwszym razem jak odpaliłem pierwszy odcinek 3 sezonu to było podsumowanie, ale przez przypadek pominąłem i już więcej się nie pojawiało, pewnie idzie do tego wrócić, ale się nie bawiłem z tym.
Awatar użytkownika
Chojny
Posty: 471
Rejestracja: 10 maja 2019, 16:48

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Chojny »

community wszystkie sezony od dziś na netflixie, będzie odświeżane <3
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5586
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: koniec »

swoją jest jakaś szansa na The Officek kiedykolwiek na polskim netflixie czy amazon będzie trzymał twardo raczej?
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: oldschool »

Nie ma, bo NBC startuje w tym miesiącu (przynajmniej kiedyś były takie zapowiedzi, nie interesowałem się tematem dalej) z platformą streamingową o nazwie Peacock, do której przyciągać ma m.in. The Office. Wydaje mi się, że raczej nie będą sprzedawać licencji innym streamingom i to dzieło z czasem będzie dostępne tylko tam.

https://naekranie.pl/aktualnosci/nbcuni ... 1568748455
Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: darmody »

[mention]Chojny[/mention] jak już tu jesteś to chciałbym Ci podziękować za polecenie Leftovers. Przepiękny serial, jestem dopiero po 1 sezonie i dzisiaj zaczynam drugi, ale już teraz jestem nim zachwycony. Mam wrażenie że obcuje z czymś więcej niż zwykłym serialem, co jakiś czas wjeżdzają mi jakieś ciary - podejrzewam, że będzie to serial o wadze Six Feet Under.
ODPOWIEDZ