OFFTOPIC SERIALOWY

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: con shonery »

czyli polecamy, pytamy, kulturalnie dyskutujemy

oglądam ostatnio orange is the new black, wczoraj wleciał pierwszy odcinek drugiego sezonu i jak mnie Alex striggerowała (znowu) że bym jej dał klapsa w dziąsło w ten wielki ryj

no ogólnie co tam u was
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1792
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: many-s »



Zapowiada się ciekawie.
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Kalom »

o kozak
nawet nie wiedziałem, że już pracują nad trzecim sezonem, a tu nawet data dokładna :bowdown:
:joint: [*]
Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: bukaj »


dużo podobieństw do Banshee (pewnie rozpoznaliście nawet Hioba w trailerze). jak komuś podobała się tamta napierdalanka, to mogę polecić

obejrzałem też pierwszy odcinek Tuca & Bertie od twórców BoJacka. na pierwszy rzut oka dużo lżejszy, zaśmiałem się parę razy, na pewno sprawdzę kolejne epizody
when the beat is dope, I get excited
Awatar użytkownika
federalny
Posty: 307
Rejestracja: 03 maja 2019, 20:44

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: federalny »

dajcie cos wkrecajacego, intrygujacego na netflixie
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Luxair »

Jak pisałem na starym forum:
Krótkoodcinkowy miniserial o charakterystycznej urody nimfomance z niewyparzonym językiem, w którym humor z rejonów Sex and the City zderza się z ciężkimi tematami rodzinnych traum, poronień i innych. Serial jest adaptacją monodramu który napisała i wykonywała sama odtwórczyni głównej roli, Phoebe Waller-Bridge (odpowiedzialna też za scenariusz do Killing Eve). Do mistrzostwa doprowadzone burzenie czwartej ściany :)
Obrazek



Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Kalom »

:joint: [*]
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Luxair »

Warto się brać za aktualny sezon Twilight Zone?
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
Dill
Posty: 429
Rejestracja: 10 maja 2019, 17:07

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Dill »

za tydzień wjeżdża koniec big bang theory. ktoś poza mną jeszcze to ogląda? :D
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: cukier »

mayans mc będzie drugi sezon, kurt na facebooku zapowiedział
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
Chojny
Posty: 471
Rejestracja: 10 maja 2019, 16:48

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Chojny »

trzy rzeczy jakie musicie ogarnąć zanim wyjebiecie hbo go po finale gry o tron:

1. BARRY
przekleję co pisałem na slizgu: Serialowa czarna komedia HBO z Billem Haderem w roli głównej o perypetiach niskobudżetowego płatnego zabójcy, który niespodziewanie rozpoczyna przygodę z aktorstwem w Los Angeles.
jeden z najmocniejszych obecnie serialowych komediodramatów w zalewie serialowych komediodramatów, drugi sezon właśnie trwa w najlepsze i w niczym nie odstaje od pierwszego. rewelacyjny bill hader zrywający w końcu z byciem kojarzonym jedynie z snl, bardzo dobra obsada postaci drugoplanowych, fabuła pełna zwrotów akcji w duchu innych komediowych produkcji hbo, ale jednak z tym mrocznym, post-bojackowym zacięciem i brakiem oczywistości
dodam tylko, że piąty odcinek bieżącego drugiego sezonu to jedna z najlepszych rzeczy w telewizji od nie wiem kiedy

2. VEEP a.k.a. figurantka
ten serial to jest złoto, wczoraj wyemitowano finałowy odcniek, szkoda że tak mało popularny w polsce. no ale da się zrozumieć czemu - nieraz jest mocno insajderski, jesli chodzi o tematykę amerykańskiej polityki, do tego wymaga mega skupienia i umiejętności ogarniania bez polskich napisów. ale warto, jeśli lubicie skurwysyńskie postaci i panczlajny mocne jakby co drugi bohater to był ari gold z "entourage"

3. KILLING EVE a.k.a. obsesja eve
moje niedawne odkrycie, pierwszy sezon łyknąłem błyskawicznie co nieczęsto mi się zdarza. niby kolejny serial o niczym nowym (gra w kotka i myszkę między morderczynią i agentką, SILNE KOBIECE OSOBOWOŚCI, itd), ale wszystko tutaj gra. świetna sandra oh w tytułowej roli, choć nie da się ukryć, że będąca w cieniu socjopatycznej, dziwacznie uroczej w swym popierdoleniu villanelle
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Mider »

Barry 1 sezon bardzo lubie i drugi obadam na pewno. VEEP mam do obejrzenia też, uwielbiam Julie Louis-Dreyfus
Awatar użytkownika
Globe
Posty: 1218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Globe »

Barrego wciskam komu się tylko da, rewelacyjna rzecz. Osobiście przekonały mnie 30 minutowe odcinki. Forma + treść 10/10

e: no i jak wspomniał Chojny, piąty odcinek drugiego sezonu najlepsza rzecz w telewizji
Awatar użytkownika
Dill
Posty: 429
Rejestracja: 10 maja 2019, 17:07

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Dill »

barry to jedna z najlepszych rzeczy jakie ostatnio pojawiły się w telewizji, nawet nie tylko ze względu na element komediowy, ale także sensacyjny i obyczajowy. wszystko tutaj gra jak trzeba. hader jest rewelacyjny, tak samo stephen root jako fuches. no i oczywiście noho hank! świetnie napisana i zagrana postać.
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

niedługo kończę 1sezon The 100, oglądał ktoś? Warto dalej?
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: vampmoney »

Rozpocząłem Zabójstwo Versace, i aktor grający człowieka który doprowadził do tytułowego zdarzenia w tej roli jest tak skrajnie nie do zniesienia przez swoją aparycję że podczas każdego odcinka robię sobie 3 cztero minutowe przerwy na jakiś kawałek chief keefa bo nie wyrabiam
tak wiem że tak ma być kurcze
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: FLoo »

Zajebiscie to zagrał
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: vampmoney »

Nie twierdzę że nie, nie umniejszam jego niewątpliwie dużym umiejętnościom aktorskim lecz po prostu takie mam odczucia
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: aleksy »

ja go uwielbiam tam
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: svnchez »

ja tak samo, zajebiście tam gra i dobrze pasuje do tej roli
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
ODPOWIEDZ