OFFTOPIC SERIALOWY

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1666
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: MalkoNTENT »

Jose pisze: 14 lip 2020, 14:31 Ja propsowałem na pewno na starym forum, bardzo fajne i zachęca do diggowania w początkach hip-hopu.
Zapomniałem, że to z 2016 a przed ślizgawką też było życie.

Ale i tak najlepsze co ostatnio oglądałem to Cheer, tez na netflixie. Na pewno widzieliście, ale nie pomyśleliście, żeby odpalić. O cheerleadingu, co ten dokument za mną zrobił. Milion różnych emocji, ale najlepsza czyli motywacja została ze mną na dłużej. To jest pasja, jak widzę komentarze po co oni sobie to robią nic z tego nie mają tylko kontuzje, to Najzwyczajniej po ludzki szkoda mi ich że tak myślą.
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
crl
Posty: 452
Rejestracja: 30 kwie 2019, 14:26

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: crl »

belgijskie Undercover jest spoko

dzięki Chojny za polecenie W Cieniu, super jest ten brudny klimat, ciekawe postacie, fabularnie też póki co ok (końcówka pierwszego sezonu) i kapitalna czołówka. strasznie mi się ten serial kojarzy z GTA IV
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1666
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: MalkoNTENT »

crl pisze: 14 lip 2020, 17:46Undercover
Oglądałem. Nawet spoko, ale na pewno bez szału. Mojemu tacie się podobało.
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: KillerCroc »

MalkoNTENT pisze: 14 lip 2020, 14:25 Nikt nie oglądał The Get Down na netflixie? Chyba nie widziałem na forum żadnej wzmianki. Jakie to jest dobre. Przerysowane lata 70’. Jestem po 3 odcinku ale oczarował mnie klimatem na tyle, że już wysoko sobie go cenie i nie ważne co fabuła przyniesie. No i zakochałem się Herizen :oops: :oops: :oops: o jezzuuu
Ja widziałem, świetny serial, bardzo mi się spodobał

Poszukuje czegoś podobnego to Utopii, pod każdym względem ten serial uwielbiam a chyba najbardziej przez to jak on jest mega zrobiony audiowizualnie
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: zemsta1kadluba »

dzięki za to Undercover obczaję sobie
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: aleksy »

co wy gadacie, The Get Down średniawa, chyba nawet hejtowaliśmy na poprzednim ślizgu, ja tam się cieszę, że przerwali, na początku coś tam mi się spodobało, ale gdyby nie rapowy klimat, to bym pewnie od razu porzucił
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: oyche »

ja to se oglądam teraz deadwood i jest spoko, piękny klimacik, takie żeby obejrzeć sobie odcinek wieczorem a nie żeby ojebać cały sezon w weekend, czuć że to starsza produkcja (na plus w sensie)
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: zemsta1kadluba »

ja oczywiście z nudów do obiadu włączyłem sobie ostatnio znowu Rodzinę Soprano i już jestem na drugim sezonie ehh
mołpy są kozackie
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: oyche »

ma ktoś też tak że tylko raz ogląda/czyta daną książkę film serial?
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Jose »

Rzadko kiedy wracam do książek, do filmów poza kilkoma wyjątkami też, a serialu chyba nigdy nie oglądałem dwa razy
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: aleksy »

nie chcę tutaj wyjść na idiotę, ale ciężko byłoby mi drugi raz przeczytać tę samą książkę, nigdy chyba tego nie zrobiłem :lol: ogólnie czytanie jest dosyć męczące i przereklamowane, nie że chujowe, no ale żeby dwa razy to samo dla mnie szkoda czasu i energii, seriale oczywiście, teraz np. nie mogę się doczekać, bo już za rok bd mógł znowu mad mena odpalić (robię sb trzy lata przerwy, by możliwie jak najbardziej "na świeżo" łyknąć)

jeszcze co do tego bardzo odważnego i nietuzinkowego podejścia, że czytanie jest przereklamowane, to dodam, że ni chuja nie wierzę, że ktoś naprawdę uważa, że książka > serial/film (myślę, że ludzie tak pierdolą, bo wypada), w sensie mogą być takie pojedyncze konkretne przypadki, ale ogólnie książka jest po prostu gorszym, bardzie prymitywnym sposobem opowiadania historii i przez swoje ograniczenia nigdy nie wejdzie na poziom seriali/filmów
Ostatnio zmieniony 14 lip 2020, 19:27 przez aleksy, łącznie zmieniany 1 raz.
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: oyche »

w sumie żałuję że przerwałem na 3 sezonie bo takie meh już było, za dużo obyczajówki a za mało mad menów, ale już nie chce mi się od nowa ehh
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Luxair »

Devs - nic specjalnego, taki miks Ex Machiny i Arrival. Początek mocno obiecujący, końcówka niemiłosiernie się dłuży i z hard sf (techno-thrillera?) staje się baśnią, co średnio mi odpowiada.
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
Adre
Posty: 25
Rejestracja: 07 lip 2019, 10:30

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Adre »

Coś podobnego do Banshee ktoś/coś?
Awatar użytkownika
bania
Posty: 121
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:12
Lokalizacja: Midgar

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: bania »

Podobno Gangs of London. Oglądałem pierwszy odcinek i spoko sceny walki.
Bo taki los rapera, bracie mój/Nawet jak cipy z nieba lecą, wszystko chuj

Seen the devil give a sermon in the church
Seen an angel dancing in the club

You hate, you're lame, your loss
Awatar użytkownika
Mizter
Posty: 196
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:46

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Mizter »

kontrowersyjna opinia: Netflix i inne serwisy streamingowe zabiły sztukę serialu i jak dobre nie byłyby seriale Netflixa etc to wypuszczanie ich w całości jednego dnia (a umówmy się tak to glownie wyglada) to zabicie dużej części przyjemności z odbioru
Awatar użytkownika
the
Posty: 616
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:31

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: the »

Adre pisze: 15 lip 2020, 21:48 Coś podobnego do Banshee ktoś/coś?
Strike Back, spodoba Ci się
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: 2ps__ »

Jose pisze: 14 lip 2020, 19:24 Rzadko kiedy wracam do książek, do filmów poza kilkoma wyjątkami też, a serialu chyba nigdy nie oglądałem dwa razy
tak samo, ksiazki pewnie bym na palcach dwóch rak zliczyl, filmy również, serialu nigdy, życie jest za krótkie xd
aleksy pisze: 14 lip 2020, 19:24 jeszcze co do tego bardzo odważnego i nietuzinkowego podejścia, że czytanie jest przereklamowane, to dodam, że ni chuja nie wierzę, że ktoś naprawdę uważa, że książka > serial/film (myślę, że ludzie tak pierdolą, bo wypada), w sensie mogą być takie pojedyncze konkretne przypadki, ale ogólnie książka jest po prostu gorszym, bardzie prymitywnym sposobem opowiadania historii i przez swoje ograniczenia nigdy nie wejdzie na poziom seriali/filmów
:bag:
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: KillerCroc »

Mizter pisze: 16 lip 2020, 1:22 kontrowersyjna opinia: Netflix i inne serwisy streamingowe zabiły sztukę serialu i jak dobre nie byłyby seriale Netflixa etc to wypuszczanie ich w całości jednego dnia (a umówmy się tak to glownie wyglada) to zabicie dużej części przyjemności z odbioru
Ja osobiście uważam, że streamingi to jedna z lepszych rzeczy jakie przytrafiły się serialom przez swobodną formę, każdy może sobie obczaić kiedy mu się podoba, nie trzeba czekać na każdy wtorek tylko mam ochotę to odpalam. Nikt nikomu nie każe przecież bingować seriali za serialem a osobiście nie zwróciłem uwagi żeby te seriale były tworze teraz w nastawieniu na bingewatching.

Cieszę się osobiśćie, że powoli zaczyna być popularniejszy format miniserialu, seriali których sezony nie są ze sobą powiązane itp. takie rozwiązania jak przy True Detecive, Czarnobyl, Black Mirror etc. to moim zdaniem najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o seriale i mam nadzieję, że będziemy odchodzić od tasiemców serialowych gdzie przez 8 sezonów widzisz te same gęby a akcja staje się coraz bardziej absurdalna i przewidywalna bo już brakuje pomysłów, nie mówię że wszystkie seriale tak wyglądają ale sami przyznacie, że ze świecą można szukać seriali które mają po 6-8 sezonów i 10-15 odcinków na sezon.
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: aleksy »

2ps__ pisze: 16 lip 2020, 10:30
aleksy pisze: 14 lip 2020, 19:24 jeszcze co do tego bardzo odważnego i nietuzinkowego podejścia, że czytanie jest przereklamowane, to dodam, że ni chuja nie wierzę, że ktoś naprawdę uważa, że książka > serial/film (myślę, że ludzie tak pierdolą, bo wypada), w sensie mogą być takie pojedyncze konkretne przypadki, ale ogólnie książka jest po prostu gorszym, bardzie prymitywnym sposobem opowiadania historii i przez swoje ograniczenia nigdy nie wejdzie na poziom seriali/filmów
:bag:
:P
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
ODPOWIEDZ