OFFTOPIC SERIALOWY

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: aleksy »

the shield? co wy gadacie, przecież nie ma ani na amazonie, ani netflixie, akurat chciałem obejrzeć nie tak dawno temu
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20275
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: phobos »

the man in the high castle mi się podobało
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
qwertas
Posty: 958
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:34

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: qwertas »

aleksy pisze: 12 paź 2021, 15:17 the shield? co wy gadacie, przecież nie ma ani na amazonie, ani netflixie, akurat chciałem obejrzeć nie tak dawno temu
o chuj, usunęli 31 stycznia
i justified też
no cóż :dunno:
Obrazek

pozdrawiam cieplutko
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Parlae »

Super sprawa z tym Amazonem. Ja obejrzałem póki co tylko The Boys i trochę Grand Tour. Będzie sporo do oglądania. :)

Miałem konto już tam, a i tak dostałem darmowy miesiąc. :D Najs.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: koniec »

aleksy pisze: 12 paź 2021, 15:02 fleabag zajebiste [1], bierz się jak chcesz obejrzeć dobry serial z główną rolą kobiecą, bo nie wiadomo, kiedy znowu będzie taka okazja
jak wyjdzie nowy sezon handmaids tale
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3927
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: emcess »

modern love bardzo fajne jak komuś się podobało master of none
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: potter »

imo tylko pierwszy sezon, w drugim w większości tych odcinków takie mniej ciekawe te historie
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: oyche »

obejrzałem bojsów, fajne, fajne, znaczy pierwszy sezon, bo drugi meh i zamuła
Spoiler
liczyłem że hjui czy ktokolwiek pierdolnie se szczepionkę z compound v i coś ciekawego się zadzieje, ale nie ;/ w ogóle o ile w pierwszym sezonie było sporo ładnych rzeczy (homelander zabijający madelyn, wątek niewidzialnego, ten grubas z dałnem co czyta w myslach) to w drugim chujnia, jedyny moment jak złapałem się za głowe i zrobiłem łał to jak homelander pojawił się na wiecu tej podróby AOC (chyba?) i zrobił tam pełną essę, no ale chwilę pózniej już mogłem opuścić rączki i wrócić do przysypiania. stormfront cos tam próbowała carryować serial, niestety dostając 5 minut na odcinek huja mogła zrobić. w ogóle co do hjuego to wkurwiającą pizdą się stał, bez przerwy jęczy jak mała dziwka, wątek deepa też gówniany full i złapałem się na tym że co jakiś czas robiłem pauzę i musiałem się pokręcić trochę, iśc do kuchni, odświeżyć messengera, przy 1 sezonie tego nie było. no kurwa jednak w tym wypadku odcinki 40min>>1h
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 1136
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:01

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: maciek »

Ta cena za Amazona jest jakoś tylko teraz czy normalnie zostaje?
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: oldschool »

Zapewne zostanie aż stwierdzą, że uzależnili ludzi od swoich usług wystarczająco, żeby móc jebnąć podwyżkę. Pewnie z 1 rok co najmniej potrzymają taką.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: oyche »

dobra tak naprawde to dopiero dokonczylem final i ja jebie :lol:
Spoiler
czy s2 ma jakis inny gimmick niz

zrob X albo zabije twoje dzieci
zrob X albo wysle te zdjecia do prasy
zrob X albo wrzuce ten filmik do neta

juz myslalem ze serial sam ma z tego beke w pewnym momencie (jak ta baba android gada z grubasem z rzadu i mowi 'what i have is...' a on odpowiada 'co, masz film jak rucham opiekunke? wrzucaj do neta, wyjebane'), zeby w kluczowej scenie maeve przyleciala z pizdy zeby pokazac homelanderowi filmik na telefonie, no ja pierdole xD
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Luxair »

Oj, rozczarował mnie finał Scenes from a Marriage... gdyby skończyli na 4 odcinku, byłoby idealnie. Jedyną okolicznością łagodzącą jest chyba tylko to że fabuła w oryginale Bergmana potoczyła się podobnie.
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
boras
Posty: 249
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: 39638

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: boras »

@oyche

Prawda, troche w sezonie drugim juz sie pogubili z jakims sensownym rozwiazywaniem konfliktow, mialem nadzieje po pierwszym sezonie tez na cos innego
Spoiler
ja wgl myslalem ze to ta lysa pod koniec drugiego sezonu zabija wszystkich a to ta pani senator? czy to ta sama osoba tylko moze przybierac rozne formy? Przy tym ten szef Vough caly czas przed wszystkimi 10 krokow :shock:
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20275
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: phobos »

piąty odcinek foundation na propsie oprócz smutów na początku
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: oyche »

4 blocks 1 sezon - takietam, londyn>berlin, topboj>4blocks, ciezki temat bo pierwsza polowa to zamulka w centrum i wkurwial mnie mroz, a potem robi sie klimacik i w trzech ostatnich odcinkach zaczyna sie cos dziac. tera rozmkina czy odpalac ten 2 sezon czy nie warto
Balaclava
Posty: 127
Rejestracja: 11 lut 2021, 13:10

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Balaclava »

Warto
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3825
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: wrubel »

warto
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: oyche »

spoko, drugi sezon lepszy niz pierwszy, szenanigansy dzieja sie od poczatku, miekkie 7/10 moge dac, ale to nadal tylko poor kraut's sopranos. ja juz z rozpedu obejrze do konca, nie po to zainwestowalem tyle czasu, zeby nie zobaczyc jak ciapaki sa waleni na kurwe, ale was niespecjalnie namawiam do rozpoczecia przygody z ta produkcja
Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 506
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: KILLIE »

netflixowe "You" spoko czy nie? ogladalem z moja pare odc S3 i nie wiem czy warto nadrabiac reszte
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: FLoo »

Dla mnie bardzo spoko, chociaż tak od dupy strony zacząłeś bo drugi sezon jest mocni powiązany z trzecim a drugi trochę z pierwszym
Największa pizda na forum:

Mider
ODPOWIEDZ