Najgorsze na świecie

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
manio
Posty: 754
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:45

Najgorsze na świecie

Post autor: manio »

Jakie filmy uważacie za najgorsze?
Ostatnio obejrzałem wszystkie części Planeta Singli i trójka jest tak obrzydliwa że szok, wszystko wygląda przerysowanie, zajebiscie chujowe reklamy , nacpany karolak, smieszne żarty o robieniu lodu, wiecej reklam audi i princessy, kurwa przerysowana wieś gdzie jeżdżą Syreną, ale nikt nie ma internetu XDD Polecam w tym filmie nic sie nie zgadza. Tak samo wczoraj zacząłem film Ostatni Klaps i jestem dopiero na 40 minucie a mam wrażenie że jest to najgorszy film jaki widziałem, przebija kac wawe albo wyjazd integracyjny.
ksiazenieporzadek

Re: Najgorsze na świecie

Post autor: ksiazenieporzadek »

95% polskich filmów
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3686
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Najgorsze na świecie

Post autor: Prez »

i jeden serbski
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6224
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Najgorsze na świecie

Post autor: FruitOffTheWall »

bad boy kurwa mać jako komedia całkiem git ALE TO KURWA NIE JEST KOMEDIA TYLKO WYMIOCINY TWOJEGO ZIOMKA KTORE ZOSTAŁY PRZYKLEPANE GÓWNEM TWOJEJ KOLEŻANKI KTORĄ RUCHAŁO POŁ WARSZAWY AZ SIE IM ZNUDZIŁO
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: Najgorsze na świecie

Post autor: Holden »

365 dni
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Najgorsze na świecie

Post autor: Yayo »

"Slender Man". Szukałem horrorów na netflixie czy tam hbo go i trafiłem na ten szit. Nie widziałem przez ostatnie parę lat gorszego filmu, gówno totalne i stracony czas.
Awatar użytkownika
Finn
Posty: 2727
Rejestracja: 22 lip 2019, 12:19

Re: Najgorsze na świecie

Post autor: Finn »

Listonosz Pat i wielki świat
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5576
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Najgorsze na świecie

Post autor: koniec »

kiedyś obejrzałem taki paszkwil jak "Igrzyska na kacu"
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: Najgorsze na świecie

Post autor: Mider »

After Earth
Collateral Beauty

jeszcze kilka takich gówien by się znalazło u Willa Smitha
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8001
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Najgorsze na świecie

Post autor: eddy_wata »

manio pisze: 10 sie 2020, 11:04 Jakie filmy uważacie za najgorsze?
Ostatnio obejrzałem wszystkie części Planeta Singli i trójka jest tak obrzydliwa że szok, wszystko wygląda przerysowanie, zajebiscie chujowe reklamy , nacpany karolak, smieszne żarty o robieniu lodu, wiecej reklam audi i princessy, kurwa przerysowana wieś gdzie jeżdżą Syreną, ale nikt nie ma internetu XDD Polecam w tym filmie nic sie nie zgadza. Tak samo wczoraj zacząłem film Ostatni Klaps i jestem dopiero na 40 minucie a mam wrażenie że jest to najgorszy film jaki widziałem, przebija kac wawe albo wyjazd integracyjny.
po chuj kurwa wszystkie czesci ochujales
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4251
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Najgorsze na świecie

Post autor: gogi »

wbiłem na filmweb i mam tam pięć propozycji ocenione na 1, uszereguję od 1+ na zachętę do 1 z dwoma z wykrzyknikiem z dywanem u dyrektora:
  • 365 dni - buta dostał ode mnie głównie za szkodliwość społeczną, oglądany razem z czacikiem miał wartość 10/10 jeżeli chodzi o poziom beki z tego co wyprawia się na ekranie;
  • Kac Wawa - wiadomo, kanon kina gównianego i obrażającego widza;
  • Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości - Mariusz Pujszo jest wybitnym twórcą ekranowego chujostwa ale tu wzbił się na wyżyny, tam nawet nie było niezamierzonych momentów beki tylko zwyczajna mordęga;
  • Ciacho - pierwszy film na którym wymiękłem po pięciu minutach oglądania, no ale jak wita cię baba grzebiąca w dupie Karolaka i babcia-dziewica u ginekologa Karolaka to to jest pierdolnięcie które wyrzuca z butów, po latach nadrobiłem bo leciał w telewizji i pewnie byłby moim pierwszym wyborem jeżeli chodzi o najgorszy film, no ale jeszcze jest Kaśka Rosłaniec; no właśnie, zwycięzcą w kategorii najgorszy polski film jaki widziałeś jest...
  • Szatan kazał tańczyć... na starym forumku opisywałem co tam się wyprawia, ale po oczach tak napierdala pretensjonalność i próba przekazania widzowi czegokolwiek - tyle, że nie ma czego - że aż się robi niedobrze; jeżeli ktoś chce obejrzeć jak fotograf Holender pali papierosa dupą a Łukasz Simlat wymachuje spoconym fifrakiem to pierwsze dziesięć minut tego czegoś wystarcza w zupełności
z zagranicznych koronę zgarnia oczywiście The Room, ale to pocieszne dzieło i mam do niego słabość; o tworach typu Neighbors 2 nie będę się rozpisywał bo szkoda strzępić
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
manio
Posty: 754
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:45

Re: Najgorsze na świecie

Post autor: manio »

gogi pisze: 10 sie 2020, 19:22 Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości - Mariusz Pujszo jest wybitnym twórcą ekranowego chujostwa ale tu wzbił się na wyżyny, tam nawet nie było niezamierzonych momentów beki tylko zwyczajna mordęga;
Ten pujszo to dla mnie jakiś geniusz niedoceniony za życia. Spójrzcie na https://mariuszpujszo.pl/ to wygląda jak laurka, takie teksty jak "KRÓL ŻYCIA"XDDD
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5902
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Najgorsze na świecie

Post autor: mql »

Zdecydowanie tak. Mariusz PUJSZO to jedna z ciekawszych postaci polskiej sceny, bez ironii. Przesadą byłoby nazwanie go polskim Edem Woodem, ale typ konsekwentnie robi swoje, ewidentnie bawi się kinem, momentami tworzy rzeczy, które są praktycznie niemożliwe do sklasyfikowania. Nie mam pojęcia na ile wychodzi mu to zamierzenie, a na ile przypadkiem, ale zapewne regularne ładowanie wódy z Michałem Aniołem robi swoje.

-> Polisz Kicz Projekt - zupełnie wyjątkowa sprawa, kręcony mocno chałupniczo, nieposiadający sensownej fabuły, w gruncie rzeczy sprawia wrażenie nagranego tylko po to, by pojawiające się w nim aktorki pokazały cycki - swoja drogą C Y C E to zdecydowanie jedno z ważniejszych zainteresowań pana Mariusza. Nie rozumiem negatywnych ocen, które się temu filmowi powszechnie przypisuje - to jest po prostu na tyle dziwne i nietypowe, że aż wciągające.
-> Z kolei Legenda to bez kitu najlepszy polski slasher, do tego stworzony dobre 15 lat przed kolejnym (i jedynym - W lesie dziś nie zaśnie nikt to przecież tylko Juleczka, nie ma co) .Znowu robiony po taniości, wypełniony groteskowymi plottwistami, znowu są C Y C E.
-> Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości to niewątpliwie film chujowy, ale nie jestem w stanie nie docenić ambitnego jak na polskie kino pomysłu (a la bondowska kreacja, międzynarodowy spisek, zatrudnienie Pawła Deląga i Dereszowskiej/Więdłochy/Gorczycy), poza tym jest chujowo i chujowo (możliwe, ze były C Y C E).
-> Ostatniego klapsa jeszcze nie widziałem, chociaż same zwiastuny mocno kuszą, a Francuski numer jako generyczna polska komedia tvnowsko romantyczna to chyba film głównie Roberta Wichrowskiego, do PUJSZO nie pasuje.

Tak więc PUJSZO niby wpisuje mi się idealnie w rubrykę: NAJGORSZE GÓWNO, ale po chwili zastanowienia trzeba mu oddać, że kreatywnością i dziwactwem dystansuje twórczość powtarzalnego fajnopolactwa i wszelakich około-ITIowskich komedii romantycznych, które ja przynajmniej uznaję za najgorsze, co polskie kino ma do zaoferowania.
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1932
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: Najgorsze na świecie

Post autor: Połas »

Warto zauważyć, że niedawno Mariusz Pujszo zaliczył KAMBEK JAK DŻEJZI tworząc serial oryginalny CDA Premium - Selfie po polsku. Produkcji jeszcze nie widziałem, ale zwiastun jest bardzo obiecujący. W skrócie: są C Y C E, Grzegorz Halama, C Y C E i Marek Włodarczyk oraz C Y C E. Przecież to przepis idealny.

Obrazek
Awatar użytkownika
gonny_trebor
Moderator
Posty: 4450
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:13
Lokalizacja: 9 wzgórzy

Re: Najgorsze na świecie

Post autor: gonny_trebor »

nie wypada nie wpisać Ostatni Klaps (2015), ale tu chociaż CYCE się zgadzały
ŚLIZGAWKA BEAT BATTLE #76 - Sampel

Niech jedzenie będzie lekarstwem, a lekarstwo - pożywieniem :exclaim:

>>> KINO ŚLIZGAWKOWE <<<
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Najgorsze na świecie

Post autor: baqlashan »

-Drive
-Pokłosie
-Śmierć Stalina
-którykolwiek film superbohaterski (najgorsze są avegersowe)
-którykolwiek film wojenny spoza Rosji (najgorsze są niemieckie)
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
gonny_trebor
Moderator
Posty: 4450
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:13
Lokalizacja: 9 wzgórzy

Re: Najgorsze na świecie

Post autor: gonny_trebor »

baqlashan pisze: 14 sie 2020, 0:09 -Śmierć Stalina
a czemu tak?
ŚLIZGAWKA BEAT BATTLE #76 - Sampel

Niech jedzenie będzie lekarstwem, a lekarstwo - pożywieniem :exclaim:

>>> KINO ŚLIZGAWKOWE <<<
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Najgorsze na świecie

Post autor: Yayo »

Czemu "Drive"?
Ode mnie jeszcze "Baby Driver", nie kumam za co te wszystkie nagrody :what: No ale ja ogólnie nie lubię musicali, o ile można podpiąć ten film pod tą kategorię. Nie obejrzałem do końca :evil:
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Najgorsze na świecie

Post autor: baqlashan »

gonny_trebor pisze: 14 sie 2020, 0:19 a czemu tak?
nie wiem, ja sie nie znam na filmach więc ci nie dam rzeczowej krytyki, po prostu wydawał mi się nieśmieszny, infantylny, taki hamerykańsko-hurra-zjebany
Yayo pisze: 14 sie 2020, 1:08Czemu "Drive"?
bo jest gównem jebanym, i to z drewnianym aktorem z jedną drewnianą miną przez cały film, nie wiem to chyba miało przyciągnąć karyńska przed ekrany że wow tak bardzo przystojny badass - no właśnie wcale
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
ODPOWIEDZ