Najgorsze na świecie

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Yoyon
Posty: 295
Rejestracja: 20 cze 2019, 7:47

Re: Najgorsze na świecie

Post autor: Yoyon »

no kurwa debil pisze:bo jest gównem jebanym, i to z drewnianym aktorem z jedną drewnianą miną przez cały film, nie wiem to chyba miało przyciągnąć karyńska przed ekrany że wow tak bardzo przystojny badass - no właśnie wcale
co
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3825
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Najgorsze na świecie

Post autor: wrubel »

co ten komuch pierdoli
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Najgorsze na świecie

Post autor: Jose »

Przestań mi Drive szkalować
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4607
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Najgorsze na świecie

Post autor: Parlae »

:wall: :wall:
Tak czułem, że pojawi się tu jakaś edgy opinia.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Najgorsze na świecie

Post autor: baqlashan »

Parlae pisze: 14 sie 2020, 12:35 Tak czułem, że pojawi się tu jakaś edgy opinia.
nie ukrywam, chciałem zmieszać z błotem film który uchodzi za zajebisty bo "wow, samochodzik, nocna jazda, muziczka i rajan gosling" a jest w rzeczywistości gównem jebanym


fenomalny Taxi Driver z 76 roku robi to wszystko lepiej, w ogóle trochel ipa te 2 filmy do sb porównywać
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4607
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Najgorsze na świecie

Post autor: Parlae »

Ale tu nawet nie chodzi o "wow, samochodzik, nocna jazda, muziczka i rajan gosling". Po prostu ten film jest kapitalny pod względem klimatu. A budują go zajebiste zdjęcia. W szkołach filmowych pokazują go jako przykład zajebistego oświetlenia i świetnych kadrów (potwierdzone info). Także biorąc to pod uwagę daleko mu do bycia "najgorszym".
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Najgorsze na świecie

Post autor: baqlashan »

Parlae pisze: 14 sie 2020, 15:11 Także biorąc to pod uwagę daleko mu do bycia "najgorszym".
no jasne że daleko mu do bycia "najgorszym" ale przecież ukrytą intencją tego tematu jest w domyśle wypisywanie takich filmów, które uchodzą za klasyki, a które mimo wszystko ktoś uznaje za zjebane, bo chyba nie chodzi o to żeby każdy wypisał szwadron tych samych utartych hujoz typu the room, troll 2 czy kac wawa, no c'mon
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4607
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Najgorsze na świecie

Post autor: Parlae »

No spoko. W takim razie ja wymieniam Mad Maxa (tego nowszego) i Antychrysta. Pierwszy nie posiada nic oprócz akcji, kompletnie tępy film bez jakiejkolwiek fabuły. A Antychryst von Triera to najbardziej pretensjonalne, silące sie na ambitne kino jakie widziałem. Koledzy mi polecali, mówili, że zajebiste ("łoo pojebany film musisz to zobaczyć, laska ucina sobie nożyczkami łechtaczkę" :D ) a ja się potężnie wymęczyłem.
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Najgorsze na świecie

Post autor: Jaayu »

podbijam tam wysoko roba, Ostatni Klaps to dzieło puszczane na torturach w Guantanamo
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Najgorsze na świecie

Post autor: baqlashan »

Parlae pisze: 14 sie 2020, 15:29 Pierwszy nie posiada nic oprócz akcji, kompletnie tępy film bez jakiejkolwiek fabuły
100% zgody
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
zlewam
Posty: 583
Rejestracja: 19 kwie 2019, 18:46

Re: Najgorsze na świecie

Post autor: zlewam »

z klasykow glupie i obrazliwe imperium slonca i po prostu nudy braveheart
Awatar użytkownika
hubi
Posty: 162
Rejestracja: 24 maja 2019, 20:17
Lokalizacja: ośka

Re: Najgorsze na świecie

Post autor: hubi »

ograniczenie fabuły do minimum w ostatnim mad maxie to był najlepszy pomysł ever, wszystkie filmy akcji powinny pójść w tym kierunku bo pierdolą głupoty i marnują czas
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 5598
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Najgorsze na świecie

Post autor: TdW »

Jednym z najgorszych filmów ostatniego czasu na jakim byłem w kinie to "Ciemno, prawie noc". Ależ to był wysryw, zachęcony plakatem i Dorocinskim na nim nastawiłem się na przyzwoity kryminał/thriller, a tak dostałem Dorocinskiego, który był na ekranie łącznie może z 10 minut xd i fabułę, która była ma podstawie jakiejś książki, która w ogóle się nie kleiła i widać było, że scenariusz napisany na kolanie żeby tylko jak najszybciej trafiło do kin.
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Najgorsze na świecie

Post autor: szpilman »

Nie wiem czy najgorszy, ale wczoraj jak oglądałem Pitbul ostatni pies i scenka gdy Doda wykurwia szefowi w barze w odwecie za koleżankę zajechał tak mocno paprykiem wegą że wyłączyłem to gówno, nie wiem czy zrobię drugie podejście do tego.

a z takich full najgorszych to oczywiście 365 dni i Dwugłowy Rekin Atakuje.
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
ricky
Posty: 880
Rejestracja: 22 kwie 2019, 17:21
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Najgorsze na świecie

Post autor: ricky »

"Władca Pierścieni", czyli filmy wyjaśnione w prostych słowach przez Randala w "Clerks 2" (który to swoją drogą jest co najwyżej średni, ale mam sentyment do tego głupiego humoru) i najchujowsza część heri pota zjada całą te nudną trylogię
FUCK OFF MR LAHEY
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Najgorsze na świecie

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 12 lut 2023, 19:51 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Najgorsze na świecie

Post autor: baqlashan »

ricky pisze: 15 sie 2020, 13:27 "Władca Pierścieni", czyli filmy wyjaśnione w prostych słowach przez Randala w "Clerks 2" (który to swoją drogą jest co najwyżej średni, ale mam sentyment do tego głupiego humoru) i najchujowsza część heri pota zjada całą te nudną trylogię
dzięki temu postowi nie dość że wróciłem se do clerks 2, to jeszcze z rozpędu machnąłem se jedynkę, po latach nadal super sa te filmy
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Najgorsze na świecie

Post autor: oKulTywowany »

3/4 filmów o tematyce religijnej Jezus/Papież
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Najgorsze na świecie

Post autor: Luxair »

Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja (2002) - ocena 1.1 na IMDB zdecydowanie za wysoka. Wysryw Gruzy z ludźmi z dwóch pierwszych edycji polskiego Big Brothera. Co tam robią Rewiński i Henryk Talar? Czuję się brudny że widziałem fragment tego
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5391
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Najgorsze na świecie

Post autor: clockers »

serio nikt nie dał jeszcze Smoleńska? :lol:
ODPOWIEDZ