[serial] Homeland

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4383
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

[serial] Homeland

Post autor: kr0pka »

Homeland – amerykański serial telewizyjny emitowany od 2 października 2011 do 26 kwietnia 2020 przez telewizję Showtime. Osadzony w konwencji thrillera psychologicznego, serial został zaadaptowany przez Howarda Gordona i Alexa Gansę na podstawie izraelskiego serialu Więźniowie wojny z 2010, stworzonego przez Gideona Raffa. Główną rolę w serialu gra Claire Danes jako Carrie Mathison, agentka CIA.

Serial otrzymał przychylne opinie amerykańskich krytyków[2] i zdobył nagrody Złotego Globu i Emmy w kategoriach Najlepszy serial dramatyczny, Najlepszy aktor i Najlepsza aktorka.
IMDb

Ktoś oglądał?
Skończyłem właśnie 3 sezon, jestem dość mocno wciągnięty. Nie wiem jednak czy kolejne będą tak dobre, ponieważ:
Spoiler
Brody został powieszony.
nic na potem
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: [serial] Homeland

Post autor: oyche »

ta blondynka główna bohaterka to najbardziej wkurwiająca postać w telewizji, gorsza nawet od skyler
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: [serial] Homeland

Post autor: FLoo »

Ja skończyłem wszystko i zdecydowanie od momentu @kr0pka
Spoiler
kiedy Brody nie żyje

ten serial wszedł na zupełnie inny poziom, wyższy. tak że jak dla mnie to można to oglądać od 4 sezonu.

i całkiem fajnie serial został zakończony :)
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4383
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: [serial] Homeland

Post autor: kr0pka »

oyche pisze: 24 cze 2020, 13:04 ta blondynka główna bohaterka to najbardziej wkurwiająca postać w telewizji, gorsza nawet od skyler
Oj tak, chociaż Skyler chyba nie przebije. No ale skoro postać wywołuje emocje to jest dobrze stworzona, ktoś mi kiedyś powiedział.

@FLoo dobra, to odpalam :oops: .
nic na potem
Dwaena
Posty: 157
Rejestracja: 28 kwie 2019, 18:38
Lokalizacja: SmootnySound

Re: [serial] Homeland

Post autor: Dwaena »

jeden z niewielu seriali, który przez tyle sezonów trzyma poziom. Momentami przewidywalny, ale jak już dojebią dobry wątek to robi wrażenie.

No i właśnie - Carrie to jeden z najlepszych przykładów jak zachowuje się osoba z chorobą dwubiegunową. W sensie, że aktorka dobrze to gra i szapoba za włożone w tę postać emocje.
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: [serial] Homeland

Post autor: Luxair »

Obejrzałem wszystko; oczywiście pierwsze 2 sezony najlepsze, potem może być - tragedii nie ma; ostatecznie zrobili z tego "24" (chyba ta sama ekipa robiła).
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
bLeF
Posty: 126
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31

Re: [serial] Homeland

Post autor: bLeF »

Przestałem oglądać przy 5 sezonie, ale mam zamiar nadgonic. Blondyna irytuje, ale jednocześnie fantastycznie gra. Nie przez przypadek dostała Złotego Globa za postać.
SLG Team since 2009
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: [serial] Homeland

Post autor: PeterStillNinety's »

Jeden z moich ulubionych seriali Dobrze zagrane postacie Carrie i Saula Polecam
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
Awatar użytkownika
Ybnaldo
Posty: 68
Rejestracja: 13 maja 2020, 10:53

Re: [serial] Homeland

Post autor: Ybnaldo »

Wiecie kiedy (czy) 8my sezon wjedzie na Netflixa? Serial piękny, właściwie to im dłużej trwa tym bardziej chce się oglądać. Sezon w Niemczech :bowdown: Quinn :bowdown:
Awatar użytkownika
LuckyLuke
Posty: 1293
Rejestracja: 20 kwie 2019, 19:19
Lokalizacja: Wrooclyn

Re: [serial] Homeland

Post autor: LuckyLuke »

Kończę właśnie drugi sezon, dwa dni mi to zajęło. Coś cudownego :bowdown:
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4383
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: [serial] Homeland

Post autor: kr0pka »

No i skończyłem. Polecam ten serial wszystkim. Carrie dobra rola, wkurwiająca ale dobra. Jest 8 sezonów jak coś, ostatniego nie ma na Netflixie ale dostępny w sieci, essa.

e; Oczywiście propsy również dla Quinna, bardzo dobrze dawał aktorsko.
nic na potem
Awatar użytkownika
LuckyLuke
Posty: 1293
Rejestracja: 20 kwie 2019, 19:19
Lokalizacja: Wrooclyn

Re: [serial] Homeland

Post autor: LuckyLuke »

Ja właśnie kończę szósty. Dwa pierwsze sezony to jak dla mnie majstersztyk. Później już trochę gorzej, ale dalej mocne 8/10. Jak jest trochę nudy z początku to potrafią to późnej wynagrodzić tak zajebiście poprowadzonymi wątkami, że już kilka nocek zarwałem. Jeden z lepszych seriali jakie widziałem. Carrie w ogóle mnie nie wkurwia, może trochę z początku, ale jedna miłość dla niej.

Wiadomo czemu nie ma ostatniego sezonu na netflixie?
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: [serial] Homeland

Post autor: cloud »

oglądam s01e05 i w sumie jestem pierwszy raz wkręcony w jakikolwiek serial od jakiegoś czasu, zapowiada się bardzo fajnie.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Domperinion
Posty: 203
Rejestracja: 09 maja 2020, 12:49

Re: [serial] Homeland

Post autor: Domperinion »

Dla mnie tasiemiec do pożygu...ta cała choroba psychiczna glownej bohaterki ciagnela sie tak dlugo ze mialem nadzieje ze w kolejnym odcinku zdechnie :rotfl:
Otrzymałem order przedszkolaka za zajebanie 100 postów w pierwszy dzień na forum
Deal with it :cool: :joint:
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9023
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: [serial] Homeland

Post autor: genocidegeneral »

jestem na s07e04 i uważam, że tego alexa jonesa to by mogli odjebać

ale najpierw niech dadzą mu tę kwestię


Dodano po 2 godzinach 42 minutach 22 sekundach:
gdzie jest kurwa ósmy sezon, pedały netfliksowskie
Obrazek
ODPOWIEDZ