[film] The Flash (2022) I odpały Ezry Millera

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10011
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

[film] The Flash (2022) I odpały Ezry Millera

Post autor: lygrys »

Michael Keaton ma wrócić w filmie o Flashu jako Bruce Wayne/Batman!
https://flarrow.pl/2020/michael-keaton- ... i-batmana/

Czyli Warner postanowił wejść w multiverse i doprowadzić do kryzysu?
Według mnie świetna decyzja by uporządkować ten cały bałagan, który jest tradycją wywodzącą się z komiksów DC.
Ostatnio zmieniony 14 cze 2022, 22:07 przez lygrys, łącznie zmieniany 1 raz.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10011
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [film] The Flash (2022)

Post autor: lygrys »

The Flash - First Look Teaser Trailer | DC FanDome 2021
Spoiler
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10011
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [film] The Flash (2022) I odpały Ezry Millera

Post autor: lygrys »

Ezra Miller założył sektę z nastolatkami? Służby nie mogą znaleźć aktora
https://naekranie.pl/aktualnosci/ezra-m ... 1655125712

Ezra Miller od lat jest agresywny wobec kobiet. Sąd ma związane ręce
https://film.wp.pl/ezra-miller-zapadl-s ... 269157056a

Ten film chyba nie wyjdzie.
To co odpierdala ten koleś to się w głowie nie mieści.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: [film] The Flash (2022) I odpały Ezry Millera

Post autor: Mider »

Ogarnij Karolu że Ezra nie identyfikują się jako koleś.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10011
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [film] The Flash (2022) I odpały Ezry Millera

Post autor: lygrys »

Słyszałem, że jako osoba nie binarna.
Mam nadzieje, że Ono(?) zostanie złapane, bo dojdzie do jakieś poważniejszej tragedii.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20578
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [film] The Flash (2022) I odpały Ezry Millera

Post autor: phobos »

wielki postępowiec co nie zna zaimków jak katole co nie znają pisma świętego
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1930
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: [film] The Flash (2022) I odpały Ezry Millera

Post autor: Połas »

Zwiastun całkiem ciekawie wygląda.

Obrazek
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2226
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: [film] The Flash (2022) I odpały Ezry Millera

Post autor: SiNi »

Hmm no nie napisałabym, iż wygląda ciekawie, mimo, że postaci DC to zajeżdża marvelówą na kilometr, oceniając trailer to raczej nie będzie powtórki Batmana z Patiisonem.
samcro
Posty: 782
Rejestracja: 29 maja 2019, 23:34

Re: [film] The Flash (2022) I odpały Ezry Millera

Post autor: samcro »

Jakby było MArvel to może bym obejrzał ale DC to takie ścieki że większych nie ma
Lista forumowych najmanic.: jAg, art, moltisanti,camzat
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1930
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: [film] The Flash (2022) I odpały Ezry Millera

Post autor: Połas »

Oczywiście, że nie będzie powtórki Batmana z Patiisonem, bo to nie miejsce na poważny, depresyjny i mroczny wariant Batmana, tylko miks wszelkich dotychczasowych wizji na uniwersum DCU, z których - według plotek - powstał albo dobry film, albo twór, który aktualnie jest ratowany na stole montażowym. Fani Batmana dostają tutaj zarówno Afflecka, jak i Keatona, gdzieś tam mignął bodaj motor z wersji Bale'a, więc zapewne bat fanserwis na pełnej wjedzie. Czy coś zjadliwego z tego finalnie wyjdzie? Zobaczymy.
Obrazek
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2226
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: [film] The Flash (2022) I odpały Ezry Millera

Post autor: SiNi »

Ja właśnie mocno czekam na jakąś powtórkę wraz z ekranowym brudem oraz mrocznym światem Gotham, sceptycznie podchodziłem do Bale'a oraz Patissona w roli nietoperza, ale jak obejrzałem ich kreacje to szybko zamknąłem buzie i takie mega kino chce oglądać - tutaj szczerzę nie widzę tego miksu, aby to dobrze wyszło, mnie jakoś ten trailer nie porywa i po prostu mi się nie podoba, ale zobaczymy, kocham komiksy Marvela i DC z lat 90, ale obecnie Marvel to rakowa taśmówka w kinie.
irokez88
Posty: 37
Rejestracja: 10 paź 2019, 16:12

Re: [film] The Flash (2022) I odpały Ezry Millera

Post autor: irokez88 »

czy może istnieć większy pożar w burdelu i szczoch jakim jest obwoźny cyrk na kółkach w postaci filmowego uniwersum DC? ja nie jestem w stanie objąć umysłem, jak można to zrobić tak nieudolnie, serio, jakby mnie wyznaczyli na dowodzącego tym śmietnikiem, to nie byłbym w stanie tak tego spierdolić. co tam się w ogóle dzieje XD

(z litości nawet nie wspomnę o tym, jakie tam wyprawiały się logiczne turbulencje, gdy u sterów był snyder i jakiej jakości gówno produkowali wówczas), natomiast teraz:
> pokazali cavilla w black adam, a parę dni później Gunn go scancelował z uniwersum.
> Wonder Woman skasowana, czyli jej wątek nie będzie kontynuowany w ramach uniwersum, za to...
> dostajemy Flasha, o którego NIKT nie prosił, a na dodatek ten film otwiera coś w rodzaju multiwersum (????), gdzie wjedzie biedny Keaton (który pewnie sądzi, że bierze udział w jakimś ważnym wydarzeniu) i Batfleck, który wciąż będzie Batmanem, mimo, że to uniwersum wkrótce przestanie istnieć, bo jak wiemy w planach Gunna jest:
The Brave and the Bold: film, który będzie wprowadzeniem Batmana do DCU, jak również Robina – Damiana Wayne’a. Film będzie zainspirowany komiksami Granta Morrisona i ma być “dziwną historią o ojcu i synu”. Batman w tym filmie nie będzie grany przez Roberta Pattinsona.
> Do tego wciąż realizowane są produkcje Aquaman i Shazam, które istnieją, przysięgam, w ramach nie wiem czego.
> Do tego idea DC Worlds, czyli filmów oderwanych od świata, czyli Batman z Pattinsonem i Joker z Phoenixem (chociaż obiecuję Wam, oni już knują, jak połączyć ze sobą te dwa światy, gdyż są w miarę bliskie stylistyką i oba okazały się finansowym i artystycznym sukcesem, zatem już wkrótce spodziewajcie się srogiego balasa w postaci jednego filmu.)

Kto podejmie się zadania, ile DC ma teraz aktywnych uniwersów, ilu batmanów, ilu Jokeów, ile niedomkniętych wątków?

Gunn próbuje robić porządki (czy to jest koleś na właściwym miejscu? no nie wiem), studio chce robić siano (a raczej zminimalizowac straty), nikt nie wie, co tam się właściwie odpierdala, a już najmniej widzowie.

Zaorać, panowie. Zostawić Batmana z Pattinsonem, jako odrębny byt. Z resztą odczekać z 5-6 lat, zrobić hard reset i zacząć od nowa. No ale włodarze DC nie zrobią niczego takiego, ponieważ wiadomo, trzeba stale ścigać się z Marvelem (które po latach sukcesów samo znalało się na lekkim zakręcie, i być może tutaj swojej szansy upatruje DC, że wklei się tam, gdzie zawiedzie Marvel).

Śmiech na sali. Kocham Ich.
ODPOWIEDZ