[film] Asymetria (2020), reż. Konrad Niewolski

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: [film] Asymetria (2020), reż. Konrad Niewolski

Post autor: PeterStillNinety's »

Czy dziwi kogoś taki plakat jak w Asymetrii skoro autor stworzył wcześniej takie "dzieło" ?

Obrazek
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: [film] Asymetria (2020), reż. Konrad Niewolski

Post autor: manieq »

Najciekawszy wątek filmu
Spoiler
Czy (siema) Adolf zamoczy jajca w morzu, którego nigdy nie widział przez 50 lat swojego życia?
I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
frontkick

Re: [film] Asymetria (2020), reż. Konrad Niewolski

Post autor: frontkick »

O kurwa ta okładka Dioksa, znalazl taka zajebista czcionkę ze az to notabene trzeba bylo przetlumaczyc z ulicznego na polski pod spodem
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: [film] Asymetria (2020), reż. Konrad Niewolski

Post autor: joey »

manieq pisze: 17 lis 2020, 18:04 Najciekawszy wątek filmu
Spoiler
Czy (siema) Adolf zamoczy jajca w morzu, którego nigdy nie widział przez 50 lat swojego życia?

:lol:

na plus zdjęcia (momentami naprawdę ładne) i ze dwie postaci, cała reszta niestety słabiutka i bez pomysłu, a jak była opcja, żeby to odratować jakimś ciekawym zakończeniem, to została skutecznie spierdolona

za mało miśka na ekranie, za dużo oglądania ślepnąc od świateł, essa
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
kelsohmm
Posty: 802
Rejestracja: 18 kwie 2019, 6:36

Re: [film] Asymetria (2020), reż. Konrad Niewolski

Post autor: kelsohmm »

frontkick pisze: 17 lis 2020, 18:52 O kurwa ta okładka Dioksa, znalazl taka zajebista czcionkę ze az to notabene trzeba bylo przetlumaczyc z ulicznego na polski pod spodem
to ambigram, na takie rzeczy nie ma gotowych fontów. Ale fakt faktem, słabo zaprezentowany
możesz mi mówić daquan
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: [film] Asymetria (2020), reż. Konrad Niewolski

Post autor: PeterStillNinety's »

Obejrzałem Nie czyńcie tego błędu Gówno obesrane
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: [film] Asymetria (2020), reż. Konrad Niewolski

Post autor: fromage »

pamietam kiedy ktos to wrzucil na cytuba w wersji 360/480p, ale takiej naprawde slabej kiedy dopierwo co film wyszedl a nigdzie D,na czaciku sie ogladlo.
naprawde to bylo moge powiedziec chujowe tzn. w ten czas tak, teksty naprawde nie zbyt, poprostu caly czas nie wiedzielismy co sie dzieje w filmie
wczoraj sobie obejrzalem film w 1080, i moge tylko powiedziec ze jakby idea moze nie byla taka zla, ale kontynuosc (juz sam wymyslam slowa) a nie plynnosc filmu, plynnosc miedzy scenami itd tutaj to sie nie zgadza powinno byc elo a nie jest,kurcze bo jakis filmweb/imdb krytyk mi sie wlacza i ze niby wszystko chujowe i ze ja bym zrobil lepiej, czy film jest dalej chujowy? powiedzmy tak, czy teksty sa chujowe ktore naprawde nie maja sensu? bardzo tak, czy bym go objerzal znowu? nie moze tylko z czacikiem ale tylko dla content w czacie
jedynie to tamta dupa fajnie zagrala bo ja chyba? widzialem raz za malolata a i jej postac byla taka i taka, i powiem ze no dobrze zagrala aktorka, a i mam teorie ze chyba zauwazylem starego murana na pare sekund (nie widac twarzy) bo chyba niewolski sie wkurwil i wyjebal wszystkie sceny z muranami (mlody muran jest dostepny na dwie sekundy chyba) ale to tylko moja ideja, tutaj bym wam chcial dac do oceny ale OBS cos nie dziala, jbc to scena kiedy lysy wychodzi idzie do klubu. a i rena fajnie tutaj daje a i fajnie na popkilerrach dala
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: [film] Asymetria (2020), reż. Konrad Niewolski

Post autor: Mider »

jak to było na cytube to jeszcze cię nie było na forum

@SWN banuj go
ODPOWIEDZ