[film] Asymetria (2020), reż. Konrad Niewolski

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
joey
Posty: 5681
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: [film] Asymetria (2020), reż. Konrad Niewolski

Post autor: joey »

hahah misiek sie ledwo zmieścił na tym plakacie
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
esdoen
Posty: 1214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:44

Re: [film] Asymetria (2020), reż. Konrad Niewolski

Post autor: esdoen »

Trochę beka, że plakat z Miśkiem to jedyny plakat na którym dodatkowo jebnięto wielki nagłówek MISIEK Z NADARZYNA :lol:
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: [film] Asymetria (2020), reż. Konrad Niewolski

Post autor: przedszkolanek »

wspaniałe te plakaty :bowdown:
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: [film] Asymetria (2020), reż. Konrad Niewolski

Post autor: Whtn »

Ciekawi mnie jak na planie filmowym frycz i fiotr prączewski dogadywali się z miśkiem z nadarzyna i całą galerią patusow z robertem rs77 na czele :rotfl: tylko tomka chica zabrakło chyba
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: [film] Asymetria (2020), reż. Konrad Niewolski

Post autor: zemsta1kadluba »

@gonny_trebor rob za parę dni premiera szykuj bebzon cytube
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: [film] Asymetria (2020), reż. Konrad Niewolski

Post autor: Whtn »

alis_springs pisze: 09 lis 2020, 9:26 W ogóle czemu Wujek Jacek gra jakiegoś sędziego? Powinien się wcielić w rolę Perszinga
O to to, mam nadzieję, że weźmie się za to ktoś kumaty i jeszcze przed zakończeniem kariery przez froncza zobaczymy go w hawajskiej koszuli tańczącego do its my life
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: [film] Asymetria (2020), reż. Konrad Niewolski

Post autor: baqlashan »

fronczewski już raczej za stary na odtwarzanie postaci perszinga, a szkoda
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1926
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: [film] Asymetria (2020), reż. Konrad Niewolski

Post autor: Połas »

Wczoraj była 10 rocznica wydania albumu HIFI Banda 23:55... Ale nie o tym. Pierwszy raz przy promocji jakiegokolwiek filmu pracowałem 15 lat temu - to był film "Czas surferów". W międzyczasie kiedy robiłem "karierę" z zespołem HIFI Banda oraz jako Diox itd cały czas (poza melanżem wtedy) uczyłem się w tle, rozwijałem, pracowałem, studiowałem, robiłem teledyski, stworzyłem firmę Marathon Films która wyprodukowała blisko 400 milionów wyświetleń na Youtube dla największych artystów w tym kraju... i wciąż je robię i będę je robił. Miałem po drodze kilka momentów że ocierałem się o mentalne dno, finansowe dno, życiowe dno, miłosne, emocjonalne... jak każdy robiłem dobrze i źle, ale powiem wam że wielokrotnie zastanawiałem się "co by było gdybym nie rapował, co by było gdybym nie poznał jej, co by było gdyby..." I myślę że dzisiaj kiedy mam okazję pracować przy kolejnym filmie - tym razem to wyjątkowa dla mnie "Asymetria", to trochę mam odpowiedź na moje pytanie sprzed lat. Ten film to opowieść o wyborach, decyzjach i konsekwencjach. Czasem nie ma dobrej drogi. - Już w ten piątek zobaczycie ten film w kinie on-line 22BIT.tv (rząd zamknął kina, więc nie zaproszę was na premierę ale stworzyliśmy dla was system który pozwoli wam w dniu premiery zobaczyć ten film). Zamieszczam poniżej plakat mojego autorstwa, w telewizji Polsat już możecie zobaczyć trailer filmu który opracowałem. Nie wiem czy kolejna rzecz która wyjdzie spod mojej ręki to album muzyczny czy jakieś dzieło filmowe... może serial? 😉 w 2021 roku dużo nowych projektów, ale wcześniej premiera filmu "Asymetria" - już w ten piątek.
ps. nie przestawajcie marzyć (w sensie "nie przestawajcie pracować na swoje marzenia"). Pozdrawiam
Tak jak myślałem, ale teraz mam potwierdzenie. Autorem tych cudownych plakatów jest Diox.
Obrazek
radoslaw
Posty: 160
Rejestracja: 04 paź 2019, 9:14

Re: [film] Asymetria (2020), reż. Konrad Niewolski

Post autor: radoslaw »

wiadomo za ile $$ jest dostep do premiery ?
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: [film] Asymetria (2020), reż. Konrad Niewolski

Post autor: oyche »

40zl
Awatar użytkownika
Travson
Posty: 893
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:23
Lokalizacja: Łódź/Gdynia

Re: [film] Asymetria (2020), reż. Konrad Niewolski

Post autor: Travson »

Ale z tymi zamkniętymi kinami w listopadzie to pięknie trafili. Obejrzę, ale raczej poczekam aż wleci na netflix bo zapewne wleci prędzej czy później
phobos pisze: ten świat to symulacja na zaliczenie jakiegoś kosmicznego studenciakaxd który co roku oddaje ten sam projekt ze zmianami
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9682
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: [film] Asymetria (2020), reż. Konrad Niewolski

Post autor: potter »

Jest już we wszystkich dobrych sklepach internetowych
Awatar użytkownika
mancipium
consigliere slgwk
Posty: 3557
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:54

Re: [film] Asymetria (2020), reż. Konrad Niewolski

Post autor: mancipium »

przypomnijmy, ze rezyser u reda przedstawial taka wizje swiata ktorej nikt nie zna. o 2 w nocy po flaszce wodki sluchanie co on bredzi jest dla mnie czesto bardzo fajna rozrywka.
polecam od 38:30
https://www.youtube.com/watch?v=xe1gp6Qm6hQ&t=2382s
no narkotyki nie daja takiego odlotu.
radoslaw
Posty: 160
Rejestracja: 04 paź 2019, 9:14

Re: [film] Asymetria (2020), reż. Konrad Niewolski

Post autor: radoslaw »

bardzo słaby film,nie polecam
Awatar użytkownika
gonny_trebor
Moderator
Posty: 4448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:13
Lokalizacja: 9 wzgórzy

Re: [film] Asymetria (2020), reż. Konrad Niewolski

Post autor: gonny_trebor »

ŚLIZGAWKA BEAT BATTLE #76 - Sampel

Niech jedzenie będzie lekarstwem, a lekarstwo - pożywieniem :exclaim:

>>> KINO ŚLIZGAWKOWE <<<
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1926
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: [film] Asymetria (2020), reż. Konrad Niewolski

Post autor: Połas »

Kochani, pojawiają się pierwsze recenzje:
Spoiler
Obrazek
Ewidentnie Przypadek Kieślowskiego wjechał za mocno. Fabuła jest jedynie pretekstowa i na dobrą sprawę nikogo nie obchodzi to, że ktoś tam Miśkowi wisi hajs, a Kamilek odjebał to czy to, bo Niewolski nie chciał opowiedzieć gangsterskiej historii, tylko zafundował nam MORALITET, swoistą przypowieść o zgniliznach tego świata, gdzie każde rozwiązanie prowadzi do tragedii. Nieważne, jaką decyzję podejmiesz, ktoś na tym ucierpi #efektmotylahehe Dorzuć do tego skorumpowanych prokuratorów i sędziów, wyłącz tv i włącz myślenie, hehe.

Ambicje były, dobra obsada (w większości) była, ładne zdjęcia, trochę trącające Gomorrą, też były. Więc czego tutaj nie ma? EMOCJI. Za chuja nie obchodzą mnie ci bohaterowie, ich życiowe wybory czy dialogi, które momentami ASPIRUJĄ do bycia onelinerami. Mam wrażenie, że wszyscy grają tutaj na autopilocie. Roznerski, według zapowiedzi reżysera, MIAŁ ROZKURWIĆ rolą, a tak naprawdę dostał do zagrania półpostać, kogoś, kto jest jedynie lekko naszkicowany. Z całej obsady chyba najlepiej wypadł Misiek z Nadarzyna jako Misiek z Nadarzyna (xD) i urocza Pola Gonciarz, która swoim krótkim występem na śniadanie zjadła partnerującą Roznerskiemu Paulinę Szostak, która grała dokładnie tak, jak kilka lat temu w Belfrze. Nuda. Ale plus za ładne sfotografowanie Przyczółka Grochowskiego, który jest chyba jedną z najbardziej przeruchanych filmowych i teledyskowych miejscówek.
Obrazek
Awatar użytkownika
gonny_trebor
Moderator
Posty: 4448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:13
Lokalizacja: 9 wzgórzy

Re: [film] Asymetria (2020), reż. Konrad Niewolski

Post autor: gonny_trebor »

gonny_trebor pisze: 16 lis 2020, 14:01 co robisz wieczorem?
startujemy za chwilkę
ŚLIZGAWKA BEAT BATTLE #76 - Sampel

Niech jedzenie będzie lekarstwem, a lekarstwo - pożywieniem :exclaim:

>>> KINO ŚLIZGAWKOWE <<<
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6223
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: [film] Asymetria (2020), reż. Konrad Niewolski

Post autor: FruitOffTheWall »

ależ to było wybitnie chujowe gówno obsrane
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: [film] Asymetria (2020), reż. Konrad Niewolski

Post autor: Jaayu »

no nie oszukujmy się, tak jak kolega wyżej pisze - chujonza w najgorszej formie, na plus Misiek i Zborek
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5894
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: [film] Asymetria (2020), reż. Konrad Niewolski

Post autor: mql »

Należy docenić, że Niewolski na luzie może otworzyć własna stronę fandomową z biogramami postaci, chop pięknie odleciał z liczbą bohaterów (przy okazji praktycznie każdy z nich jest nazwany, nawet postać Popka - który grał zioma o ksywie MĄDRY, doceniam też tym, co dwa razy dostał wpierdol). Wspaniałe udźwiękowienie - wieczne sapania Roznerskiego, czy skrzypienie podłóg i drzwi jest ZAWSZE głośniejsze niż jakikolwiek dialog (z drugiej stroni nawet dobrze, bo dialogi są kurwa słabe, silące się na błyskotliwość). Fabularnie kulawo, przenikanie się wątków nie zdaje egzaminu. Postaci niby ogrom, ale nie zmienia to faktu, że są kiepsko zarysowane. Quasi-oniryczne robalowe wstawki co chwilę, silenie się na moralizowanie jak truskawka na torcie XD Faktycznie zdarzają się ładne obrazki, ale mam wrażenie, że nakręcone zostały w krótkim czasie, gdy akurat Niewolskiemu pozwolili gdzieś wejść: czy to na blokach (tam raz wieczorem, raz w ciągu dnia), czy to w budynku sądu.
Spoiler
liczę, ze w drugiej części będą kolejne dwie linie czasowe - Niewolski mimowolnie znalazł chyba zajebisty patent na materiał filmowy do końca życia
na plus ofc Zborek i Adolf
ODPOWIEDZ