Jak się nazywał ten film? [pomoc w znalezieniu tytułu]

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2875
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Jak się nazywał ten film? [pomoc w znalezieniu tytułu]

Post autor: LWD »

temat, w którym będziemy pisali o filmach, które kiedyś widzieliśmy, pamiętamy jakiś zarys fabuły, ale nie pamiętamy jak się nazywały.

No więc ja jakieś 10-15 lat temu oglądałem na HBO film, który przedstawiał losy rodziny, która sobie kupiła dom w pobliżu nieczynnej autostrady, na pocztątku super im się wiodło, dopóki nie postanowiono wyremontować i oddać do użytku tej drogi co zmieniło im życie w piekło, ktoś może kojarzy jak się może nazywać ten film?
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2875
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Jak się nazywał ten film? [pomoc w znalezieniu tytułu]

Post autor: LWD »

chyba tak, chociaż wydawało mi się, że to był amerykański film, ale niektóre kadry pasują do tego co mi utkwiło w pamięci więc myślę, że to ten film
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3867
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Jak się nazywał ten film? [pomoc w znalezieniu tytułu]

Post autor: Godhand »

Wielka prośba, bo stawka jest wysoka.

Serial
Agentka została cięzko ranna w jakiejś akcji, myślała, że zdradził ją ojciec dziecka pracujący w korporacji która ją załatwiła, a jej dziecko w międzyczasie zaginąło, no i ona zaczyna trenować i postanawia odebrać syna, w filmie była agentką jakichś skandynawskich służb, chyba duńskich.
Raczej serial, chyba przed 2000 r, akcja dzieje się w Europie.
Charakterystyczne sceny - pani trenuje bieganie w górach, i zatrzymywanie oddechu zanurzając się w wannie.
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
Awatar użytkownika
the
Posty: 616
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:31

Re: Jak się nazywał ten film? [pomoc w znalezieniu tytułu]

Post autor: the »

Z opisu to Jordskott, tylko, że to nowsze i tam chyba Pani szukała zaginionego chłopca a sama zgubiła córkę
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Jak się nazywał ten film? [pomoc w znalezieniu tytułu]

Post autor: Jose »

Film bodajże z Holandii, na pewno nie amerykański
Główny bohater jest kierowcą karetki i wioząc rannego/ranną jest zatrzymany przez jakiś minigang na skuterach, jeśli dobrze pamiętam, odpycha jednego, tamten niefortunnie upada i umiera.
Potem jest rozkmina, czy jest winny, czy nie, sporą rolę odgrywa w tym host z talkshow, który kształtuje opinię publiczną.
Awatar użytkownika
the
Posty: 616
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:31

Re: Jak się nazywał ten film? [pomoc w znalezieniu tytułu]

Post autor: the »

A to może być Manslaughter, albo Doodslag w oryginale
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Jak się nazywał ten film? [pomoc w znalezieniu tytułu]

Post autor: Jose »

tak jest, dziękówa!
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3867
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Jak się nazywał ten film? [pomoc w znalezieniu tytułu]

Post autor: Godhand »

the pisze: 06 sie 2020, 12:06 Z opisu to Jordskott, tylko, że to nowsze i tam chyba Pani szukała zaginionego chłopca a sama zgubiła córkę
Niestety nie, ale dzięki za chęci.
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Jak się nazywał ten film? [pomoc w znalezieniu tytułu]

Post autor: BENGAL »

ktos moze pomoc?? szukam takiego filmu akcji kurwa ze tam byla plejada aktorska kurwa lat 80 90 usa na najwyzszym poziomie dobre mordy znane wszystkim dzis moze juz kurwa zamglone mgla albo dziurami w bani po dragach toksycznych ale jak je widzicie te ryje to wspomienia wracaja i kurwa kasowe role nawet kurwa sie to oglada wporzadku nie wiem czemu film niedoceniony i kurwa no co tu duzo owijac w bawelne lepiej owine w kaszmira akcja jest nieco pojebana bo policjanci z duzego miasta umieszani w kurwa najpodlejsze korpucyjne wspolprace z mafia pizzeryjska i handlem dragami w znanym hiphaopeowym miescie na wybrzezu ny wypierdalaja sie do miasta pod ny ktore za 10 lat sie stanie opanowane przez juniora soprano i jego bratanka grubaska ale ta policja skorumpowana to juz tam sa poukladani z mafia nie kurwa nie wiem czy moge zaspoilerowac ten dramat ludzki?? no to huj moze komus to pomoze zeby mi powiedziec jak sie to nazywa nie moglem znalezc a fajny film kurwa
akcja jest gruba jak akebono i yutaka w fuzji chociaz ten poczatek tego filmu to kurwa typowe dla tych lat troche tandentie dla nas dzis zrobiony jak z alibaby albo aliexpresa moze sie wydawac ze to kibel ale potem sie rozwija jak ameba w czlekoksztalna malpe co potem je korzen dmt i kurwa jej potomek pisze kody zrodlowe takze warto obczaic no i chlop kurwa jedzie pies nie reksio ale blondyn taki mostem pogina autkiem tajniak po sluzbie chyba ciezkiej nie wiem ale nagle kurwa roadrush czarnuchy kurwa nacpane go terroryzuja on honda chyba jechal oon do nich strzela zabija ich w strachu rozpierdala auto no wihura w huj na moscie dzwoni po pomoc wpada policja kurwa chca podrzucic bron jego ziomale ratowac mu dupsko ale jest kurwa bardacha bo czarnoskory ratownik z karetki robi bardache wypierdala te lewe klamke do morza i oni kurwa udaja ze ten pies wyskoczyl kurwa z mostu i pozoruja jego smierc a go przykitrali w furmanie na patencie ale nagle kurwa jest grube zamieszanie oni sa kurwa w malej miejscowce wlasnie new jersey i tam kurwa taki aktor wloski coo gada jak ten w koszuli hawajskiej w gta sie kloci chca mu dom wysadzic oni sa wszyscy kurwa umoczeni i jest taki osilek kurwa wlasnie nie wiem tera kurwa czy to nie rambo i on jest kurwa cowboyem albo szeryfem huj wie wlasnie no ale jest z innej policji takiej wiejskiej ale tam sie akcja toczy ze wszyscy szukaja blondynka kurwa zabojcy czarnych czy to wogole jest grube nawiazanie do nazistow co zabijaja czarnych nie wiem i kurwa wpada oddzial wewnentrzny i ten taki aktor co gral chyba boksera kiedys co bratu najebal w domu kurduplowi ma wacha niezlego i mowi ze kurwa cos tam i jest rozpierdol niezly i ten osilek toczy walke w bani i w koncu chce podjac dobra decyzje i sie robi gruba zadyma dymna jak pod stalingradem wewnetrzny mowi ze za pozno ale on kurwa jest wogole gluchy chyba ale na jedno ucho tylko slabiej slyszy ale go kurwa ktos strzela obok jego bani z bliska on nie slyszy wpada w szal kurwa sterydowy zabija 6 osob w domu strzelba i takim kurwa pistolecikiem na przedmiesciach z zajebistym kurwa widokiem na przedmiescie taka chalupa ze kurwa na bookingu to w huj trzeba zabecelowac za taki widok air bnb ale tez wpada tam tomy zabija dwoch jak juz mialo byc cienko jak cienki wiesiek kurwa z jego ziomalem i na koncu wioza typa do ny y wogole ten dom wyjebali wczesniej powietrze a tam dupeczka byla ten kurwa koksu to mu rozkminia hajcu z polisy no on z miasta chce wyjebac ten tomy ale sie wraca ratowac ziomala taka kurwa historia w starym stylu o twardzielach i meskich przyjazniach ponad podzialami kurwa spod znaku prawa ktorych hajc nie przekupi i na koncu ten kurwa wlasnie wasaty skurwiel pomaga gluchemu rannemu i blondas jest dostarczony pod mlot temidy
w huj bym to obejrzal jakby mi ktos mogl podkrecic

Dodano po 36 sekundach:
w huj niedocenione dzielo
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Jak się nazywał ten film? [pomoc w znalezieniu tytułu]

Post autor: mateko »

O kurwancka, pomóżcie XD
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1792
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: Jak się nazywał ten film? [pomoc w znalezieniu tytułu]

Post autor: many-s »

Ten film to Copland
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Jak się nazywał ten film? [pomoc w znalezieniu tytułu]

Post autor: BENGAL »


dzieki @many-s tu macie zajawke zwiastunowa no film jest kocurem dzisiaj bedzie seansik
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 5599
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Jak się nazywał ten film? [pomoc w znalezieniu tytułu]

Post autor: TdW »

Kozacki film i jedna z najlepszych ról Stallone
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7686
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Jak się nazywał ten film? [pomoc w znalezieniu tytułu]

Post autor: ebismolarek »

Oprócz plejady gwiazd swoje epizody mają tam też Edie Falco i Tony Sirico :D
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Jak się nazywał ten film? [pomoc w znalezieniu tytułu]

Post autor: BENGAL »

szukam filmu ktos moze pomoc?? chodzi ze akcja sie toczy w jakims miescie amerykanskim z wierzowcami takimi kurwa przy rzece czasami sa kurwa zatoki pokazane i jest banda taka gangusow ktora ma swoj nocy klub i tam kurwa taki napakowany z ta morda co sie smiali kurwa w internecie z niej kiedys gimbusy to jego wujaszek kurwa rezyserem jest i ten film kuwa mafijny nakrecil trylogie ojca chrzestnego no to kurwa wlasnie on ma klub nocny i szponci kurwa niezle a taki kurwa rudzielec co gral kurwa w filmie takim o nowym jorku co mu leb odstrzelili na pogrzebie psa to kurwa wlasnie w tym filmie gra irola co wyskakuje z puchy na warunkowym i ma kobite dzieciaka i go namawiaja starzy znajomi zeby odjebal robote i oczywiscie powija im sie noga kreca go kurwy i detektyw ktory kurwa gral w pulp ficiton ten murzyn co gral tez w szklanej pulapce 2 daje mu szanse zeby zajebal z dupy na tego kurwa wlasnie cpuna gangusa z klubu porytego no ale nikt nie wie ze kurwa w wymiarze sprawiedliwosci jest skorumpowana wtyka i on sie zgadza lapia sie razem z miesniakiem robia tematy kradna auta bo chce dojebac go i jego starego nagle kurwa taki murzyn co z nimi krecil lody na wafelku kurwa co chcial kupic dobry proch co gral kurwa z tom cruise w mission impossible zostaje odjebany przez tego poryciucha a na domiar zlego okazuje sie ze to kurwa tajniak fbi byl i jest juz grubo ten skurwysyn nacpany na cisnieniu paranoicznym gubi resztki nerwow i wszystko trzyma w napieciu ten irol rudy sie ryje zeby go nie rozkminili bo sie boi i dzieci napierdalaja sie policja kurwa zgrania ludzi zadyma jest prawie sie ma to rozejsc po kosciach po sprawie ale rudy kurwa sprytnie go rozkminia i nagrywa na magnetofon i ratuje skore wszystkim

Dodano po 3 minutach 41 sekundach:
jeszcze szukam drugiego filmu lata 80 czas wojny z narkotykami w usa z puchy wyskakuje taki chudy limuzyna go zabiera i ten co kurwa morfeuszem jest kreci dla niego lody w nowym jorku pod jego nieobecnosc i robi niezly terror konkurencji nie pierdoli sie no i jak ten jego boss wychodzi to robia porzadki ale nie jak u vegi tylko normalnie sa kurwa zabojstwa i on w nich bierze udzial porusza sie limuzyna na grubo i nagle sie wpierdala wlasnie policja pokrzyzowac im plany tylko nie maja dowodow i chca ich zabic w kominiarkach bo to skorumpowane gliny co tez chca rzucac towarem i ten kurwa rudy jebany sie okazuje lewusem psiazem i chce ich dojebac i im nie wychodzi psiarz ginie rudy zostaje odjebany na pogrzebie jest kurwa wojna normalnie hajs sie mieli zla policja kontra krol mafi vesley snipes kurwa kreci morfeusza jak kupuje crispy chickena jakies grube strzelaniny oblawy i na koncu chudy zdycha w taksowce ale fajne kino kurwa sprzed paru lat bym obejrzal jak ktos wie ocb
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1248
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Jak się nazywał ten film? [pomoc w znalezieniu tytułu]

Post autor: stranger »

I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Jak się nazywał ten film? [pomoc w znalezieniu tytułu]

Post autor: BENGAL »

@stranger o huj dziekowka ziomus szybki jak turbkogrosik a ten 2gi masz tez??

Dodano po 48 sekundach:
ziomus dzieki wielkie ale podkreciliscie teraz bedzie co ogladac znowu @r@redman23
dzeske
Posty: 65
Rejestracja: 15 kwie 2020, 13:01

Re: Jak się nazywał ten film? [pomoc w znalezieniu tytułu]

Post autor: dzeske »

Starszy film, na pewno przed 2005r, pamiętam tylko, że ojciec znęcał się nad swoimi synami i na końcu jeden z nich zastrzelił go ze strzelby. Kojarzycie może?
ODPOWIEDZ