Jak się nazywał ten film? [pomoc w znalezieniu tytułu]

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Jak się nazywał ten film? [pomoc w znalezieniu tytułu]

Post autor: instinkt »

bardzo bardzo dawno z 15 lat temu (pojebane) na hbo czy jakimś innym tego typu kanale widziałem film gdzie w centrum fabuły stała amatorska drużyna piłkarska, chociaż sama gra w piłkę chyba nie była jakaś najważniejsza w tym wszystkim :dunno:
akcja prawdopodobnie działa się w UK i sceny które mam w pamięci to bieganie drużyny po jakiejś asfaltowej drodze, sceny z rozjebanej szatni na "ich obiekcie" czy wieczorny trening przy oświetleniu z lamp samochodów stojących wokół "boiska" (a bardziej jakiegoś pola :lol:)
nie był to jakiś super zajebisty film z tego co pamiętam ze skrawków które mi gdzieś siedzą w pamięci, ale frapuje mnie strasznie co to było i miałem już chyba ze 3-4 podejścia w digowaniu przez ostatnie kilka lat żeby znaleźć jaki to kurwa miało tytuł i zawsze nieskutecznie
Awatar użytkownika
kamkal
Posty: 41
Rejestracja: 22 kwie 2019, 21:57

Re: Jak się nazywał ten film? [pomoc w znalezieniu tytułu]

Post autor: kamkal »

instinkt pisze: 30 cze 2021, 20:29 bardzo bardzo dawno z 15 lat temu (pojebane) na hbo czy jakimś innym tego typu kanale widziałem film gdzie w centrum fabuły stała amatorska drużyna piłkarska, chociaż sama gra w piłkę chyba nie była jakaś najważniejsza w tym wszystkim :dunno:
akcja prawdopodobnie działa się w UK i sceny które mam w pamięci to bieganie drużyny po jakiejś asfaltowej drodze, sceny z rozjebanej szatni na "ich obiekcie" czy wieczorny trening przy oświetleniu z lamp samochodów stojących wokół "boiska" (a bardziej jakiegoś pola :lol:)
nie był to jakiś super zajebisty film z tego co pamiętam ze skrawków które mi gdzieś siedzą w pamięci, ale frapuje mnie strasznie co to było i miałem już chyba ze 3-4 podejścia w digowaniu przez ostatnie kilka lat żeby znaleźć jaki to kurwa miało tytuł i zawsze nieskutecznie
https://www.filmweb.pl/serial/Dream+Team-1997-111302

Być może chodzi o to? Z tym, że to serial
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Jak się nazywał ten film? [pomoc w znalezieniu tytułu]

Post autor: instinkt »

to na pewno byl film
o druzynie z jakiegoś dna piłkarskiego, a to co wysłałeś to jakiś high life
i to był normalny film, może nie jakoś wysoko budżetowy ale solidnie nakręcony, a ten dream team wygląda jak jakaś brazylijska telenowela
Awatar użytkownika
Cuba L1br3
Posty: 761
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:55

Re: Jak się nazywał ten film? [pomoc w znalezieniu tytułu]

Post autor: Cuba L1br3 »

@instinkt nie wiem czy Ci to pomoże, może już obczajałeś tę stronę. Ja szukałem na zasadzie słów kluczy z Twojego opisu, ale to trochę mało, tym bardziej, że piszesz że piłka nożna to nie główny wątek
https://www.soccercoachingpro.com/soccer-movies/
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Jak się nazywał ten film? [pomoc w znalezieniu tytułu]

Post autor: instinkt »

nie ma mojego filmu na tej liście
najgorsze jest to że nie pamiętam więcej szczegółów więc raczej będzie ciężko to będzie rozkminić
chociaż te 81 pozycji można odrzucić :lol:

kurwa powinna być jakaś lista wszystkich filmów które emitowało HBO z każdego roku :lol:
to by ułatwiło
irokez88
Posty: 36
Rejestracja: 10 paź 2019, 16:12

Re: Jak się nazywał ten film? [pomoc w znalezieniu tytułu]

Post autor: irokez88 »

@instinkt
Myślę, że mówisz o mówisz o filmie Studs.
Spoiler
Masz go w całości na youtube jakby co :)
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Jak się nazywał ten film? [pomoc w znalezieniu tytułu]

Post autor: instinkt »

:bowdown:

jednak piłka była najważniejsza w tym filmie
ale reszta podanych szczegółów się zgadza :lol:
Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: Jak się nazywał ten film? [pomoc w znalezieniu tytułu]

Post autor: manieq »

Szukam filmu - pewnie dość kiepskiego, ale po głowie chodzi mi jedna scena, więc chciałbym zaspokoić swoją ciekawość.

Szkolny frajer płaci najładniejszej lasce, żeby narobiła z nim rabanu w żydowskiej restauracji z nim chodziła i przy okazji pomogła się ogarnąć. Po tym, jak gość zdobywa aprobatę społeczności odrzuca towarzystwo dziewczyny, a ta postanawia się zemścić.

Z tej jednej sceny też niewiele pamiętam - wiem, że działa się na plaży, fabularnie odbyły się tam ważne rzeczy i chłop (już jako chad, a nie incel) miał zawieszone buty sznurówkami na szyi.

EDIT: @gogi znalazł -> https://www.filmweb.pl/film/Mi%C5%82o%C ... 003-107856 :bowdown: :bowdown:
I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
Bisclavret
Posty: 3297
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: Jak się nazywał ten film? [pomoc w znalezieniu tytułu]

Post autor: Bisclavret »

Oglądałem kiedyś film, francuski, jakies kino niezależne, w którym gość miał pracę polegająca na smiganiu fura po różnych miejscówkach i odgrywanie jakichś postaci, wiem że był jakiś wątek w kanałach. Na koniec filmu samochody rozmawiały ze sobą że to był ciężki dzień. Ktoś wie co to mogło być ?
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Jak się nazywał ten film? [pomoc w znalezieniu tytułu]

Post autor: jajca »

Holy motors
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Bisclavret
Posty: 3297
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: Jak się nazywał ten film? [pomoc w znalezieniu tytułu]

Post autor: Bisclavret »

Taaak, wielkie dzięki
ODPOWIEDZ