[film] Pętla (2020) reż. Patryk Vega

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

[film] Pętla (2020) reż. Patryk Vega

Post autor: FLoo »

Pierwszy

Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
arboozrap
Posty: 1252
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:42

Re: [film] Pętla (2020) reż. Patryk Vega

Post autor: arboozrap »

Pętle to niech sobie na szyi założy
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: [film] Pętla (2020) reż. Patryk Vega

Post autor: Jose »

Mmm... jeszcze taki tytułowy follow-up do Hłaski i filmu Hasa, ależ to będzie dzieło.
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: [film] Pętla (2020) reż. Patryk Vega

Post autor: vampmoney »

Fajnie ze Podkarpacie
Cała reszta w chuj nie fajnie
Awatar użytkownika
basic
Posty: 261
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:40

Re: [film] Pętla (2020) reż. Patryk Vega

Post autor: basic »

ale mogli chociaz jakas scene jebanka w tym trailerze pokazac

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: [film] Pętla (2020) reż. Patryk Vega

Post autor: daveyo »

Szacun za to, że nie trzeba oglądać całości tylko wystarczy zwiastun. To się nazywa ukłon w stronę widza. Props.
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1872
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: [film] Pętla (2020) reż. Patryk Vega

Post autor: Połas »

Nowy zwiastun. Nuda straszna.

Obrazek
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: [film] Pętla (2020) reż. Patryk Vega

Post autor: mateko »

Następne gówno
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: [film] Pętla (2020) reż. Patryk Vega

Post autor: Mider »

props za napisy
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2777
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: [film] Pętla (2020) reż. Patryk Vega

Post autor: mario995 »

Łoooo Panie
365 Pętli się zapowiada xd
Awatar użytkownika
alis_springs
Posty: 711
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:49

Re: [film] Pętla (2020) reż. Patryk Vega

Post autor: alis_springs »

jeden zwiastun dla ludzi a drugi dla kobiet
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [film] Pętla (2020) reż. Patryk Vega

Post autor: lygrys »

Antek Królikowski to m karierę :lol:
W sumie się nie dziwię, że aktorzy chcą grać u Vegi, skoro oferuje im granie tak popieprzone role.
Filmu Polityka nie widziałem, ale słyszałem, że Królikowski zjadł cały film.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: [film] Pętla (2020) reż. Patryk Vega

Post autor: Mider »

Patryk Vincent Vega robi ruchy
Uważam, że mam epokowe rozwiązanie, które opatentuję w Stanach Zjednoczonych i w Europie - oznajmił Vega - Jestem przeświadczony, że najwięksi gracze będą chcieli to ode mnie kupić.
Filmowiec nie chciał powiedzieć nic więcej na temat nowego przedsięwzięcia. Składając tę inwestycję do kupy, muszę ją chronić pod rozmaitym względem - stwierdził Vega - Chociażby takim, że nie biorę nawet do tworzenia tego na poziomie software'u dużej firmy. Dlatego, że się boję, że mi to rozwiązanie ukradną i zaimplementują do innych swoich partnerów biznesowych. W związku z czym tworzymy to w takiej dość hermetycznej grupie z informatykami. Zmierzamy do tego, aby to jak najszybciej opatentować.

Zdaniem twórcy "Pitbulla" w USA duże firmy nagminnie kradną patenty. W Stanach, żeby przeprowadzić udany proces o taki patent, trzeba na to wydać 3 miliony dolarów - relacjonuje reżyser - Często się zdarza, że w wyniku wygranego procesu ludzie wygrywają po 100 milionów dolarów. Natomiast w interesie takiego giganta częstokroć - i to jest nagminna praktyka - jest bardziej pożądana kradzież takiego patentu. Dlatego, że oni w tym czasie wykreują biznes, na którym zarobią miliard dolarów. Późniejszy proces i przegrana 100 milionów powoduje, że tak czy inaczej oni na koniec dnia są zarobieni.

W trakcie rozmowy z Łukaszem Muszyńskim Patryk Vega złożył jeszcze jedną ważną deklarację. Mam przeświadczenie, że w przyszłym roku nakręcę ostatni film na rynek polski - powiedział - Tym, co mnie teraz interesuje, jest wyjście na świat. Na tym się skupiam. To są projekty, które wymagają dłuższego przygotowania chociażby z uwagi na pozyskanie aktorów. To nie jest sytuacja, gdzie można kontraktować aktora na miesiąc przed zdjęciami. Trzeba to czynić rok wcześniej.
W podcaście reżyser zapowiedział także, że w lutym 2021 wprowadzi do kin film rozgrywający się w trakcie pandemii koronawirusa. W dużej mierze to film o epidemii samotności - mówi Vega - Punkt wyjścia jest taki, że ludzie, mając coraz większy dostęp do wyzutego z uczuć seksu, mają jednocześnie coraz większą trudność z budowaniem relacji bliskości i miłości z drugim człowiekiem. Ta pandemia, która spotyka bohaterów, jest czymś, co zaczyna przewartościowywać ich postawy. Jestem bardzo zadowolony z tego, że na potrzeby tego filmu nakręciłem kilkadziesiąt bardzo spektakularnych ujęć miasta. Mieliśmy wtedy na początku pandemii taki czas, gdzie w centrum były zupełne pustki. Mam ujęcia Emilii Plater czy innych ulic, które wyglądają jak z filmu "28 dni później". To jest coś, co się według mnie prędko nie powtórzy, a robi to wrażenie takiego "wow". Cieszę się, że nakręciłem to już wtedy z myślą o tym filmie.
BTW. Wie ktoś co się stało z filmem "Small World" który miał obnażyć problem handlu dziećmi?
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1872
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: [film] Pętla (2020) reż. Patryk Vega

Post autor: Połas »

Small World wstępnie ma zapowiedzianą premierę na 4 grudnia tego roku. A potem, bodaj 8 lutego, nowy film z wątkiem pandemii :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6722
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: [film] Pętla (2020) reż. Patryk Vega

Post autor: jAg »

Punkt wyjścia jest taki, że ludzie, mając coraz większy dostęp do wyzutego z uczuć seksu, mają jednocześnie coraz większą trudność z budowaniem relacji bliskości i miłości z drugim człowiekiem. Ta pandemia, która spotyka bohaterów, jest czymś, co zaczyna przewartościowywać ich postawy.
Jak mnie to bawi po aferze kakaowej.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
kelsohmm
Posty: 802
Rejestracja: 18 kwie 2019, 6:36

Re: [film] Pętla (2020) reż. Patryk Vega

Post autor: kelsohmm »

@jAg ocb z tą aferką bo pokasowane na YT
możesz mi mówić daquan
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6722
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: [film] Pętla (2020) reż. Patryk Vega

Post autor: jAg »

Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 617
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: [film] Pętla (2020) reż. Patryk Vega

Post autor: Kacper »

Nigdy już na pytanie na co idziemy do kina nie odpowiem obojętnie. Jedna z najgorszych rzeczy jakie w życiu widziałem. Momentami czułem się jakbym oglądał 2godzinny trailer, w taki sposób jest to chyba zmontowane. Oprócz tego festiwal obrzydliwości i takie stężenie wszystkiego co najgorsze od vegi ze czułem jakby chłop sam się z siebie nabijał i odpierdalał pastisz. STRASZNE
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: [film] Pętla (2020) reż. Patryk Vega

Post autor: zemsta1kadluba »

W Wolnej Polsce Patryk Vega zostanie zdelegalizowany, kopie jego filmów spalone, a same filmy wrzucone na Indeks
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: [film] Pętla (2020) reż. Patryk Vega

Post autor: Jaayu »

zapomniałem się wpisać, a akurat byłem w kinie nie tak dawno (znajomy jest fanem takich gówien)
tak ogółem to film bez wartości dodatnich, paskudny, nużący, no kurwa masakryczny, chciałbym coś dodać więcej, ale santo januszo nawinął wszystko co się dało
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
ODPOWIEDZ