[dokument] Nic się nie stało

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
xou
Posty: 275
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:34

Re: [dokument] Nic się nie stało

Post autor: xou »

latkowski mastermind - wypuścił chujowy materiał, żeby gwiazdy wyszły z ukrycia
a później rozpierdoli ich tym, czego nikt się nie spodziewa - dowodami
jebany, ale to przemyślał...
Obrazek
ソロで帰る道すがら
挨拶さえもできないさ
待っても去っても変わらない
そうだ! これからだぜ?
Awatar użytkownika
exyou
Posty: 1362
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: [dokument] Nic się nie stało

Post autor: exyou »

Film który jest niczym innym jak odpowiedzią na film Sekielskiego, dobrze że pokazali, bo środkowisko celebryckie jest równie spierdolone jak kościelne ale to takie wzajemne obrzucanie się.
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5415
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: [dokument] Nic się nie stało

Post autor: clockers »

ale co pokazali? chuja pokazali.
jeśli to miał być film o pedofilii wśród celebrytów (odpowiedź na film o pedofilli wśród księży), to na pewno nim nie jest. choć oczywiście wywoła zamierzony skutek, bo najmniej chodzi tutaj o ofiary, a najbardziej o to, żeby poszczuć ludzi przeciwko tym nie-prawo myślącym celebrytom z liberalnej strony. no i nastąpiło zwolnienie blokady - "Szyc pedofil", "Wojewódzki pedofil", "Majdan pedofil". tak się gra na durnym, bezrefleksyjnym społeczeństwie.
Awatar użytkownika
exyou
Posty: 1362
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: [dokument] Nic się nie stało

Post autor: exyou »

No to to samo co w filmie Siekielskiego, wyczuł koniunkture na sranie na kościół, i teraz byle cymbał który obejrzy takie filmidło myśli że każdy spośród 25 tysięcy księży w Polsce to geje i pedofile.
ksiazenieporzadek

Re: [dokument] Nic się nie stało

Post autor: ksiazenieporzadek »

w filmie sekielskiego są dowody i konkretne osoby z księży wskazane

w filmie latkowskiego jest sprawa, o której głośno było pięć lat temu a z celebrytów nikt nie został bezpośrednio oskarżony, to że ktoś ma zdjęcie z kimś to jest żenujący dowód

no ale po wyborcy pisu logiki i myślenia spodziewać się nie można
Awatar użytkownika
Iszji
Posty: 482
Rejestracja: 23 maja 2019, 1:10

Re: [dokument] Nic się nie stało

Post autor: Iszji »

a) sekielski po pierwsze buduje narrację głównie o unikaniu przez tych księży odpowiedzialnosci a nie powszechnosci zjawiska
b) sekielski podpiera filmy dowodami jak chujowo by od strony technicznej nie były zrobione
c) harvey weinstein też siedział na złotych globach w pierwszym rzędzie
Literatura niepoważna usiłuje rozwiązać problemy egzystencji. Literatura poważna je stawia. [...] Literatura poważna nie jest po to, żeby ułatwiać życie, tylko żeby je utrudniać.
Awatar użytkownika
exyou
Posty: 1362
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: [dokument] Nic się nie stało

Post autor: exyou »

ksiazenieporzadek pisze: 25 maja 2020, 11:45 w filmie sekielskiego są dowody i konkretne osoby z księży wskazane

w filmie latkowskiego jest sprawa, o której głośno było pięć lat temu a z celebrytów nikt nie został bezpośrednio oskarżony, to że ktoś ma zdjęcie z kimś to jest żenujący dowód

no ale po wyborcy pisu logiki i myślenia spodziewać się nie można

Bo to nie ma znaczenia, Sekielski nie zrobił filmu aby konkretne osoby zostały ukarane, tylko po to żeby srać na kościół bo wiadomo jak typowy Kowalski odbierze ten film-"Skandal!" "Księża to pedofile!" "Więcej tam nie pójde(do kościoła)!".

Co do Latkowskiego który sam pierdział w pasiak i zaufania bym nie miał, to on po prostu nie złapał za ręke tych ludzi, ale każdy obeznany w temacie wie że Zanussi to stary pierdziel który na Centralnym ruchał dzieci.
kasby
Posty: 599
Rejestracja: 27 cze 2019, 21:43

Re: [dokument] Nic się nie stało

Post autor: kasby »

exyou pisze: 25 maja 2020, 12:12 Bo to nie ma znaczenia, Sekielski nie zrobił filmu aby konkretne osoby zostały ukarane, tylko po to żeby srać na kościół bo wiadomo jak typowy Kowalski odbierze ten film-"Skandal!" "Księża to pedofile!" "Więcej tam nie pójde(do kościoła)!".
:bag: :bag:


jeszcze brakuje argumentu: jak mozna dac taki film przed wyborami :bag:
ksiazenieporzadek

Re: [dokument] Nic się nie stało

Post autor: ksiazenieporzadek »

exyou pisze: 25 maja 2020, 11:55 Bo to nie ma znaczenia, Sekielski nie zrobił filmu aby konkretne osoby zostały ukarane, tylko po to żeby srać na kościół bo wiadomo jak typowy Kowalski odbierze ten film-"Skandal!" "Księża to pedofile!" "Więcej tam nie pójde(do kościoła)!".
XDDDDDDDDDDDDDD

Dziwnym trafem po filmach Sekielskich zaczęło się w końcu dochodzenie do prawdy i ukaranie winnych.
exyou pisze: 25 maja 2020, 11:55 każdy obeznany w temacie wie że Zanussi to stary pierdziel który na Centralnym ruchał dzieci.
Spoiler
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11490
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: [dokument] Nic się nie stało

Post autor: SWN »

Nie wiem czemu nadal dyskutujecie z chłopem, który dwa miesiące temu narzekał na ojca pisiora, a teraz trolluje jakimiś hasłami nie do obrony typu najlepszy rząd po '89.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10012
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [dokument] Nic się nie stało

Post autor: lygrys »

Siekielski zrobił film o pedofilii w kościele by pomóc ofiarom uporać się z traumą i żeby sprawcy tych ofiar ponieśli konsekwencje swoich czynów.

Gdyby Latkowskiemu udało się namówić ofiary by opowiedziały o swojej traumie bez zakrywania twarzy i modulacji głosu, to ten film miałby taki sam wydźwięk co dokument Siekielskich.

Sorry ale nie uwierzę, że koleś pokroju Borysa Szyca czy Kuby Wojewódzkiego jest taką szychą w Polsce, że strach jest przed nimi zeznawać w sądzie.
Problem tego filmu Latkowskiego jest taki, że koleś nie mają żadnych dowodów niż zeznania wykorzystanych seksualnie dziewczyn na Krystka i Turka zupełnie z dupy próbuje podczepić to pod celebrytów, bo jest zdjęcie, że Wojewódzki z narzeczoną tańczy sobie w klubie, a Szyc jeździ z Turkiem jego motorówką.
Ten Turek zapraszał znane osoby do swojego klubu, bo chciał by jego klub uchodził za ekskluzywny. Jak inaczej miałby to robić?
Dla mnie to jest oczywiste, typowy dick rider z Krystkiem.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
exyou
Posty: 1362
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: [dokument] Nic się nie stało

Post autor: exyou »

lygrys pisze: 25 maja 2020, 13:24 Gdyby Latkowskiemu udało się namówić ofiary by opowiedziały o swojej traumie bez zakrywania twarzy i modulacji głosu, to ten film miałby taki sam wydźwięk co dokument Siekielskich.

O widzisz Lygra, tu się zgadzam.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10012
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [dokument] Nic się nie stało

Post autor: lygrys »

Tylko jak część tych kobiet ma pokazać twarz jak wzięły hajs od Turka za milczenie.
A te co nie wzięły pewnie się wstydzą, że zaczęły spotykać się ze starym obleśnym typem, bo chciały chodzić do najbardziej ekskluzywnych klubów w mieście, dostać trochę hajsu na rzeczy bardziej luksusowe, chciały wierzyć, że ktoś bez interesownie ten hajs im da, bo ma dobre serce - nie licząc jednej, która wybrała sypianie z tymi typami, bo wykalkulowała sobie, że to jej się finansowo opłaca i nie zdziwiłbym się gdyby sama Krystkowi i Turkowi załatwiała 14-latki.

Nie chce umniejszać traumie jaka spotkała te dziewczyny, ale mnie zdumiewa, że kobiety nie mają czegoś na kształt bhp, albo nie są wstanie przewidzieć takich sytuacji.
A może to po części wina rodziców którzy ich wychowali?
Mnie mama zawsze mówiła bym uważał na obcych, i jak jakiś koleś podszedł do mnie jak byłem dzieciakiem i powiedział "pomożesz mi przenieść coś? Zarobisz na lody?" to mu powiedziałem "by spierdalał ze swoimi pieniędzmi".

Aż trudno jest mi uwierzyć, że rodzice nie wiedzieli, że ich 14-letnie córki same się szlajały, po klubach gdzie wstęp mają pełnoletnie osoby.
Rozumiem, że ta Matka Anaid przeżyła traumę, ale ktoś jej powinien zadać pytanie "Jak to się stało, że twoja córka jako osoba niepełnoletnie chodziła się bawić do takiego klubu?", bo nie uwierzę, że córka jej ściemniałą non stop, że nocuje u koleżanki.

Ofiary z filmu Sekielskiego to trochę inny rodzaj ofiar, bo to osoby wychowane w kulcie księży, a do oprawców w sutannie wysyłała ich rodzina albo oni sami przyszli do ich domu i krzywdzili je gdy zostawali z nimi sam na sam, a rodzice byli za ścianą.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4250
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: [dokument] Nic się nie stało

Post autor: gogi »

(czy wy się kurwa nauczycie pisać nazwisko Sekielskiego poprawnie bo moją nerwicę natręctw chuj strzela jak widzę raz tak raz tak)

TAM NIE MA ŻADNEGO TRZECIEGO I

S E K I E L S K I

z góry dziękuję za uszanowanie prośby

udanej dyskusji życzę chociaż nie ma o czym bo Latkowski przecież wygrał pojedynek pedofili w TV
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: [dokument] Nic się nie stało

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 12 lut 2023, 19:48 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10012
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [dokument] Nic się nie stało

Post autor: lygrys »

TVN dzisiaj w Uwadze przedstawi odpowiedz(?) na dokument Latkowskiego.

TVN UWAGA: Kto naprawdę ściga pedofilów czyli jak się robi prawdziwe dziennikarstwo śledcze..
https://www.facebook.com/watch/live/?v= ... _permalink

E:

TVN UWAGA - SPRAWA „ŁOWCY NASTOLATEK” CZEKA NA FINAŁ [18:08]
https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/k ... 21863.html

Latkowski nie mógł pokazać zeznające kobiety, a TVN pokazał.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
ODPOWIEDZ