[serial] The Last Dance (Netflix)

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11738
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

[serial] The Last Dance (Netflix)

Post autor: FLoo »

MJ

co tydzień 2 tyg
Największa pizda na forum:

Mider
yakubu73
Posty: 189
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:34

Re: [serial] The Last Dance (Netflix)

Post autor: yakubu73 »

Już wiadomo, że to będzie świetny dokument. Ciary od pierwszych minut odcinka.
Awatar użytkownika
Kusmier
Posty: 486
Rejestracja: 06 maja 2019, 23:34

Re: [serial] The Last Dance (Netflix)

Post autor: Kusmier »

kurwa mistrzostwo świata, nie wiedziałem, że z takich powodów rozpadli się Bullsi
.
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2856
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: [serial] The Last Dance (Netflix)

Post autor: Mider »

Odcinki 3 i 4 lepsze niż te dwa pierwsze, dobry zwłaszcza ten fragment jak MJ wyjaśnił Thomasa, ale dalej bardzo mało materiału jest z sezonu 97/98
yakubu73
Posty: 189
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:34

Re: [serial] The Last Dance (Netflix)

Post autor: yakubu73 »

mysle ze sezon 97/98 zostawią sobie na koniec. Teraz ma być podobno MJ vs Kobe.

Carmen Electra super wygląda :D
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: [serial] The Last Dance (Netflix)

Post autor: PeterStillNinety's »

Jak to jest super zrobiony serial Coś niesamowitego, uczta dla oczu Ten klimat lat 90 plus muzyka :bowdown: :bowdown:
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
yakubu73
Posty: 189
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:34

Re: [serial] The Last Dance (Netflix)

Post autor: yakubu73 »

Oczywiście, już wyciekły wszystkie odcinki :D
Awatar użytkownika
Papys
Posty: 115
Rejestracja: 26 paź 2019, 0:05

Re: [serial] The Last Dance (Netflix)

Post autor: Papys »

Jak ktoś Chicago Bulls kojarzy tylko z bykiem i nie ogarnia za bardzo kosza to warto, czy nie zrozumiem drugiego i trzeciego dna?
yakubu73
Posty: 189
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:34

Re: [serial] The Last Dance (Netflix)

Post autor: yakubu73 »

Warto, wszystko jest wyjaśnione w taki sposób, że nawet osoby nie zaznajomione z tematyką będą ukontentowane.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5584
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [serial] The Last Dance (Netflix)

Post autor: koniec »

yakubu73 pisze: 29 kwie 2020, 9:08 Oczywiście, już wyciekły wszystkie odcinki :D
4 są na razie z tego co widzę
Papys pisze: 29 kwie 2020, 12:48 Jak ktoś Chicago Bulls kojarzy tylko z bykiem i nie ogarnia za bardzo kosza to warto, czy nie zrozumiem drugiego i trzeciego dna?
ja mało ogarniam historię nba ale fajnie się ogląda
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: [serial] The Last Dance (Netflix)

Post autor: oyche »

na netfliksie są cztery, ale poszedł leak
https://fmovies.mom/movie/the-last-danc ... ching.html ogarnij tu (nie wiem na 100% czy link legit, na pierwszy rzut oka działa, ale nie chce sobie psuć zabawy i poczekam na spokojnie)
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: [serial] The Last Dance (Netflix)

Post autor: nihil Novi »

Ten serial jest przekozacki. Rodman dobry wariacik :bowdown:
Sensei życia
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5690
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: [serial] The Last Dance (Netflix)

Post autor: joey »

super odcinek o Pippenie
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
jayy
Posty: 298
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:00

Re: [serial] The Last Dance (Netflix)

Post autor: jayy »

piękne to jest. w sumie to się cieszę, że podzielili to na cotygodniowe odcinki, bo jakby wrzucili wszystko naraz, to spokojnie bym to obejrzał jednego dnia a tak to chyba pierwszy raz w zyciu czekam z niecierpliwością na poniedziałki
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11507
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: [serial] The Last Dance (Netflix)

Post autor: SWN »

Irytuje mnie jedna rzecz, ale można było się tego spodziewać wiedząc kto jest co-sponsorem całej produkcji.

Znając podstawy historii Bulls i mając przeczytaną biografię Jordana trzeba w pełni obiektywnie przyznać, że Krause miał swoje za uszami. Jednakowoż trzeba być tak samo obiektywnym i nazwać go jednym z najlepszych GMów swojej ery, gościem, który wydraftował kilka najważniejszych klocków całej maszyny na własną rękę, wykonał draft trade po Pippena i trzymał całość w finansowych ryzach przez dużo dłuższy czas, niż wytrzymują dzisiejsze superteamy. Niestety w całym serialu, począwszy od komentarzy, przez narrację, po nawet odpowiednio dobrane ujęcia, Krause ma być czarnym charakterem, dziwakiem, grubasem, który rozjebał legendarną drużynę przez własne widzimisię. Nigdy nie kumałem tych przypierdolek Pippena, narzekania o zarobki i kontrakt. Kontrakt, który własnoręcznie podpisał i wynegocjował, więc w takim 1997 pretensje powinien mieć wyłącznie do siebie i własnego agenta. Niektórzy gracze (a przede wszystkim oczywiście Jordan) mają do Krausego pretensje o to, że upierał się przy swoich żądaniach i próbował być wyżej niż sama drużyna, ale patrząc z perspektywy czasu (przede wszystkim dzisiejszej NBA) jestem zdania, że gracze powinni trzymać się jak najdalej od office'u, bawienia w GMów i wypłakiwania zmian w rosterze, bo w większości przypadków kończy się to wyłącznie rozjebaniem organizacji na całe lata. Produkcja była od początku zależna od MJ, Krause nie ma jak odeprzeć wielu rzeczy (bo nie żyje), więc całość pomyj spadła w jedno miejsce, a jako fan NBA z każdym kolejnym rokiem interesowania się ligą uważam, że Jordan był w kwestii GMowania i obrażalstwa dużo bardziej wkurwiający, niż oskarżany o to przez lata LeBron.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5584
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [serial] The Last Dance (Netflix)

Post autor: koniec »

nwm ja historii bulls nie znam i nie widzę żeby go aż tak źle przedstawiony nie jest i widać że tam wiele dobrego zdziałał :dunno: ale jeśli Jordan rzeczywiście chciał to podkolorować tak żeby Krause wyszedł na chuja to mega małostkowe z jego strony
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: [serial] The Last Dance (Netflix)

Post autor: oldschool »

Jordan sportowo to wiadomo świr, prawdopodobnie GOAT, ale już jako człowiek ma swoje za uszami. Ten dokument ma go przedstawić jako króla i to robi, natomiast no wychodzi sporo kwiatków. Isiah Thomas też był zdziwiony wypowiedzią Jordana o nim, bo jak się widzieli na żywo to Jordan był milutki.
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2856
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: [serial] The Last Dance (Netflix)

Post autor: Mider »

daj jakiś link do zdziwionego Thomasa

i jakie niby kwiatki wychodzą o Jordanie? raczej na jego temat po tych wszystkich latach i książkach które powstały nic nowego nie wyjdzie
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: [serial] The Last Dance (Netflix)

Post autor: oldschool »

Thomas o Jordanie:
https://www.cbssports.com/nba/news/isia ... -that-era/

A co do kwiatków, to nieprecyzyjnie to ująłem. Nie chodzi mi o nowe, nieznane dotąd fakty, tylko to, że z każdym kolejnym odcinkiem pojawiają się kolejne kwestie, których ktoś się czepia i mówi "nie do końca było tak, jak oni starają się przedstawić". Ten dokument to mocna laurka dla Jordana, ale tylko w taki sposób mogło to powstać, bo sam MJ do jeszcze niedawna blokował wydanie tego materiału.

Przy okazji nie wiem czy pisaliście, ale nagrywany był też ostatni sezon Bryanta i ma o nim powstać podobny dokument. Coś też słyszałem o dokumencie o drużynie USA z IO w 2008, z którym coś wspólnego ma D Wade.
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2856
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: [serial] The Last Dance (Netflix)

Post autor: Mider »

Ja tam w żadne zdziwienie Thomasa nie wierze, po prostu udaje zielonego, polecam sobie poczytać czemu nie pojechał do Barcelony w 92 bo nikt z dream teamu nie chciał z nim grać i jak rozsiewal plotki, że Magic Johnson jest homoseksualistą i dlatego ma HIV

A dokument po tych 4 odcinkach nie wydaje mi się laurką dla Jordana
ODPOWIEDZ