[serial] The Last Dance (Netflix)

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
Kusmier
Posty: 486
Rejestracja: 06 maja 2019, 23:34

Re: [serial] The Last Dance (Netflix)

Post autor: Kusmier »

Kurwa szkoda, że się skończyło. Piękny serial
Awatar użytkownika
boixos
Posty: 671
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:48

Re: [serial] The Last Dance (Netflix)

Post autor: boixos »

Rewelacja, jedyny sport o którym nie wiem nic, oglądałem jak na szpilkach, FE NO ME NAL NY
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: [serial] The Last Dance (Netflix)

Post autor: nihil Novi »

Najlepszy dokument sportowy ever, ba dla mnie to TOP 10 seriali w ogóle.
Sensei życia
Awatar użytkownika
jayy
Posty: 298
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:00

Re: [serial] The Last Dance (Netflix)

Post autor: jayy »

piękny dokument, ale kurcze no musze ponarzekać, jak można tyle mówić o Kerrze, a nie wspomnieć przykładowo o świetnych występach Kukoca, na przykład w G1 z Jazz, gdzie rzucił 30 punktów mając skuteczność 11/13 albo G7 z pacers gdzie Kukoć trzymał Bulls w grze :confused:
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2859
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: [serial] The Last Dance (Netflix)

Post autor: Mider »

Kerr to fajny gość i zawsze elokwentnie się wypowiada, Kukoc był w dwóch odcinkach i raczej nic ciekawego nie powiedział
Awatar użytkownika
jayy
Posty: 298
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:00

Re: [serial] The Last Dance (Netflix)

Post autor: jayy »

no wiadomo Kerr to dobry storyteller, charyzmatyczny gość, Kukoć nie ma takiej gadki przynajmniej po angielsku, no ale fajnie po prostu jakby wspomnieli o takich występach, które były jednak kluczowe
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2859
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: [serial] The Last Dance (Netflix)

Post autor: Mider »

I tak gorzej mial Pippen, większość fragmentòw o nim to były, albo kontuzje, inby z tradem, odmawianie wejścia na parkiet z nyk, albo te gorsze występy jak g7 z pistons
yakubu73
Posty: 189
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:34

Re: [serial] The Last Dance (Netflix)

Post autor: yakubu73 »

Mider pisze: 18 maja 2020, 23:58 I tak gorzej mial Pippen, większość fragmentòw o nim to były, albo kontuzje, inby z tradem, odmawianie wejścia na parkiet z nyk, albo te gorsze występy jak g7 z pistons
Dlatego podobno Pippen nie jest zadowolony z tego, jak go przedstawiono w tym dokumencie. Widać od razu, że każda scena musiała być "przyklepana" przez Jordana :)
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2969
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: [serial] The Last Dance (Netflix)

Post autor: jogi »

W kurwę dobry dokument. Chociaż właściwie z grubsza tak sobie wyobrażałem kuluary tej ekipy, to twarde i bezwzględne liderowanie MJa, to i tak zawsze łezki w oku przy tych momentach z pucharami, dream team, come back z 45. Fajnie pokazana otoczka, fanbase, buty, fit Jordana w Barcelonie (śnił mi się za dzieciaka), szczujnia prasowa po śmierci ojca i po powrocie do ligi, zagrywki managera, spiny i zadziory. Super. Za dzieciaka nagrywałem finały Bullsów na VHS-y z kumplem z klatki na zmianę i oglądaliśmy po kilkadziesiąt razy. Nienawidziłem Barkleya, Starksa i Malona. Byłem jebanym sajko Bullsów i do dzisiaj sentyment ogromny mam do ich logo -Die-Hard Chicago Bulls Fans. Najfajniejszy odcinek jak pokazali Jordana z tej zadziornej strony, jak cokolwiek by przeciwnik nie zrobił w kuluarach, po meczu, przed meczem (powiedział, nie powiedział, uśmiechnął się, nie odezwał się) to dla Jordana bylo punktem zaczepienia żeby w meczu mu dojebać. Przy historii z trenerem Supersonics i z Peytonem miałem bekę bo imo były to najłatwiejsze dla Bulls finały.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13212
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: [serial] The Last Dance (Netflix)

Post autor: oldschool »

[mention]nihil Novi[/mention] tak z ciekawości. Oglądałeś Bullsów za dzieciaka/jesteś jakimś ich fanem? Bo o ile to zajebisty dokument w swojej kategorii, tak stawianie go w TOP 10 seriali ever to trochę WTF.
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: [serial] The Last Dance (Netflix)

Post autor: nihil Novi »

oldschool pisze: 20 maja 2020, 1:38 [mention]nihil Novi[/mention] tak z ciekawości. Oglądałeś Bullsów za dzieciaka/jesteś jakimś ich fanem? Bo o ile to zajebisty dokument w swojej kategorii, tak stawianie go w TOP 10 seriali ever to trochę WTF.
Nic z tych rzeczy. O koszykówce mam pojęcie znikome. Nigdy nie widziałem żadnego meczu od deski do deski, ale ten serial zaszczepił we mnie jakiegoś bakcyla, który każe mi iść na boisku i porzucać czy odpalić jakiś meczyk (jak wznowią ligę). Po prostu świetnie się bawiłem przy tym serialu, super opowiedziana historia, dodatkowo podana w fajnej klimatycznej formie.
Sensei życia
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: [serial] The Last Dance (Netflix)

Post autor: Holden »

Ogląda się jednym tchem
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2969
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: [serial] The Last Dance (Netflix)

Post autor: jogi »

Nie wiedziałem że jest wołowina między Grantem a MJ... szkoda.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
Kusmier
Posty: 486
Rejestracja: 06 maja 2019, 23:34

Re: [serial] The Last Dance (Netflix)

Post autor: Kusmier »

Rodmana trochę mało w dokumencie, a co do opinii, że Pippen chujowo przedstawiony to kompletnie się nie zgadzam. MJ mówił, że go potrzebował i się zmieniło wszystko jak przyszedł. Nikt do niego nie miał pretensji za to, że nie grał tylko jebali Krausa. No i ostatnie mistrzostwo, gdzie grał mimo kontuzji/urazu. Raczej dla mnie za mało w dokumencie oddana została waleczność Dennisa.
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: [serial] The Last Dance (Netflix)

Post autor: PeterStillNinety's »

To nie był film o Denisie, Tonim czy Stevie ani Philu czy Jerrym Zdajecie sobie z tego sprawę ? :cool:
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2969
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: [serial] The Last Dance (Netflix)

Post autor: jogi »

Jak to nie?
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
joincik
Posty: 41
Rejestracja: 10 cze 2019, 12:28

Re: [serial] The Last Dance (Netflix)

Post autor: joincik »

Kusmier pisze: 20 maja 2020, 13:20 Rodmana trochę mało w dokumencie, a co do opinii, że Pippen chujowo przedstawiony to kompletnie się nie zgadzam. MJ mówił, że go potrzebował i się zmieniło wszystko jak przyszedł. Nikt do niego nie miał pretensji za to, że nie grał tylko jebali Krausa. No i ostatnie mistrzostwo, gdzie grał mimo kontuzji/urazu. Raczej dla mnie za mało w dokumencie oddana została waleczność Dennisa.
No kurde, jak Pippen sobie zrobil operacje to Jordan mowi ze samolub, a jak ten se poszedl w bejsbola grac, to spoko? Jeszcze najlepszy ten jebany wlasciciel, co mowi, ze placil Jordanowi mimo tego, ze nie gral w druzynie - ZA ZASLUGI (po 3 mistrzostwach). A jak Pippcio chcial hajs za zaslugi (po 5 mistrzostwach), to PRZECIEZ OSTRZEGALISMY

Jebac cweli tfu
Awatar użytkownika
Kusmier
Posty: 486
Rejestracja: 06 maja 2019, 23:34

Re: [serial] The Last Dance (Netflix)

Post autor: Kusmier »

joincik pisze: 20 maja 2020, 20:39
No kurde, jak Pippen sobie zrobil operacje to Jordan mowi ze samolub, a jak ten se poszedl w bejsbola grac, to spoko? Jeszcze najlepszy ten jebany wlasciciel, co mowi, ze placil Jordanowi mimo tego, ze nie gral w druzynie - ZA ZASLUGI (po 3 mistrzostwach). A jak Pippcio chcial hajs za zaslugi (po 5 mistrzostwach), to PRZECIEZ OSTRZEGALISMY

Jebac cweli tfu
Ale właśnie wydaje mi się, że on tak nie mówił. Tylko właśnie respektowali to, że Jerry rucha Scottiego więc on mu się odgrywa.
Awatar użytkownika
joincik
Posty: 41
Rejestracja: 10 cze 2019, 12:28

Re: [serial] The Last Dance (Netflix)

Post autor: joincik »

Kusmier pisze: 21 maja 2020, 13:04
joincik pisze: 20 maja 2020, 20:39
No kurde, jak Pippen sobie zrobil operacje to Jordan mowi ze samolub, a jak ten se poszedl w bejsbola grac, to spoko? Jeszcze najlepszy ten jebany wlasciciel, co mowi, ze placil Jordanowi mimo tego, ze nie gral w druzynie - ZA ZASLUGI (po 3 mistrzostwach). A jak Pippcio chcial hajs za zaslugi (po 5 mistrzostwach), to PRZECIEZ OSTRZEGALISMY

Jebac cweli tfu
Ale właśnie wydaje mi się, że on tak nie mówił. Tylko właśnie respektowali to, że Jerry rucha Scottiego więc on mu się odgrywa.
https://twitter.com/JzoSports/status/12 ... 11776?s=20
ODPOWIEDZ