[film / serial] Fargo

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3683
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: [film / serial] Fargo

Post autor: Prez »

dzięki, że o tym przypomnieliście, bo zapomniałem w pizdu. czekam na całość na hbo go z ręką w gaciach
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Johnny

Re: [film / serial] Fargo

Post autor: Johnny »

Po pierwszych dwóch odcinkach, które fajnie otworzyły sezon, w kolejnych dwóch jak dla mnie tempo siadło

Dodano po 6 dniach 4 godzinach 9 minutach 57 sekundach:
Kolejny smętny epizod, jakoś liczyłem na więcej…
Awatar użytkownika
zlewam
Posty: 589
Rejestracja: 19 kwie 2019, 18:46

Re: [film / serial] Fargo

Post autor: zlewam »

a mi sie podoba nawet poki co, tylko ten gaetano troche zbyt przerysowany
Awatar użytkownika
xou
Posty: 275
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:34

Re: [film / serial] Fargo

Post autor: xou »

mnie też, oglądam w sumie z większą ciekawością niż 3 czy 2
Obrazek
ソロで帰る道すがら
挨拶さえもできないさ
待っても去っても変わらない
そうだ! これからだぜ?
Johnny

Re: [film / serial] Fargo

Post autor: Johnny »

Tzn mi się podoba, tylko po pierwszych dwóch myślałem ze będzie nieco grubiej. Mam nadzieje ze się spirala rozpierdolu rozkręci jeszcze ;)
Johnny

Re: [film / serial] Fargo

Post autor: Johnny »

Ale gowniany ten nowy odcinek, w dodatku walnięty najtańszym czarno białym filtrem chuj wie po co
joozek
Posty: 13
Rejestracja: 27 paź 2019, 19:30

Re: [film / serial] Fargo

Post autor: joozek »

w pierwszym były ryby spadające z nieba, w drugim UFO, teraz mamy tornado, a nie przypominam sobie co takiego nadzwyczajnego wydarzyło się w trzecim.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9682
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: [film / serial] Fargo

Post autor: potter »

I jak tam po finale? Jeszcze nie zacząłem, ale czwarty sezon ma bardzo przeciętne opinie, a jak Wy oceniacie?
Johnny

Re: [film / serial] Fargo

Post autor: Johnny »

Zawód na całej linii. Dosłownie nic mnie nie porwało w tym sezonie.
Spoiler
Ani jednej fajnej, czy zabawnej, czy ciekawie pokręconej postaci. Płot twisty w rodzaju ze typ sie potknal i sobie glupi ryj rozwalił to litości - stać ten serial na więcej.
Pielęgniarka była tylko wkurwiajaca, cała ta czarna część postaci zupełnie bezpłciowa, podobnie jak dialogi które na sile były stylizowane żeby śmieszyć, a nic nie śmieszyło.
Nie wiem po pierwszym odcinku myślałem ze będzie nieźle, ale czym dalej w las tym bardziej beznamiętnie. Zupełnie bez pomysłu jak dla mnie
Awatar użytkownika
zlewam
Posty: 589
Rejestracja: 19 kwie 2019, 18:46

Re: [film / serial] Fargo

Post autor: zlewam »

Najwiekszy problem tego sezonu to imo to ze nie bylo za bardzo komu kibicowac, kto by nie umarl to nie wywolalo to we mnie wiekszych emocji. Pani pielegniarka, ktora chyba miala byc w tym sezonie odpowiednikiem Malvo czy Denta nie ma do nich podjazdu. Jedynie postac Deafyego miala jakis potencjal, niestety nie wykorzystany. Historia przewidywalna, te momenty ktore mialy wywolac u widza zaskoczenie wyszly zalosnie. Maly plusik za mlodego Milligana i Calamite.
Ja jako fan serii nie zaluje, ze obejrzalem, ale jak ktos nim nie jest to moze z czystym sumieniem odpuscic
radoslaw
Posty: 160
Rejestracja: 04 paź 2019, 9:14

Re: [film / serial] Fargo

Post autor: radoslaw »

Mi sie podobał ten sezon, pamiętam ze odpuscilem sobie 3 bo był nudny. Waszym zdaniem lepszy niz ten ?
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1062
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: [film / serial] Fargo

Post autor: trez »

3 sezon po dwóch super sezonach to było nieporozumienie. Teraz skończyłem na 3 odcinku i jakoś nie korci pójść dalej.
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4095
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: [film / serial] Fargo

Post autor: Luxair »

Dla mnie ten sezon to był przesyt i przeinwestowanie. Wszystkiego za dużo - tyle karykaturalnie wykręconych postaci, tyle rodzin, nie jedna mafia tylko dwie, full morderstw, full strzelanin, epickich momentów w slo-mo, super-wysmakowanych kadrów i pieczołowicie dobranej czarnej muzyki. Podczas gdy takie jebnięcie żony młotkiem w łeb przez hobbita w jedyneczce miało dużo większą moc. Ciężko było polubić jakiegokolwiek bohatera, więc jak ginęli to widz po nich specjalnie nie płakał. No nie wiem, jakoś większe emocje budziło we mnie The Undoing niż to.
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
joozek
Posty: 13
Rejestracja: 27 paź 2019, 19:30

Re: [film / serial] Fargo

Post autor: joozek »

Dobra też muszę coś powiedzieć o tym sezonie. Jest najgorszy z dotychczasowych. Ten serial jest idealnym przykładem na to jak od pierwszego sezonu staje się coraz gorszy. W porównaniu do malvo czy do vargi to kto tu niby był antagonistą :dunno: . Postać Deafy'iego powinna być kimś takim. No takim skurwysynem mającym sobie za nic prawo stanowe, a chcącym ukrócić działania gangów. No trudno, piąty pewnie będzie jeszcze gorszy.
Najwiekszy problem tego sezonu to imo to ze nie bylo za bardzo komu kibicowac, kto by nie umarl to nie wywolalo to we mnie wiekszych emocji.
ja kibicowałem rabbiemu
Awatar użytkownika
Esdoer
Posty: 258
Rejestracja: 18 cze 2019, 14:39

Re: [film / serial] Fargo

Post autor: Esdoer »

1 kwietnia wjeżdża cały sezon na HBO Go
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5415
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: [film / serial] Fargo

Post autor: clockers »

wybornie
Awatar użytkownika
MyEvenement
Posty: 298
Rejestracja: 11 cze 2020, 10:14
Lokalizacja: KRK

Re: [film / serial] Fargo

Post autor: MyEvenement »

dobra, jestem po dwóch sezonach. Pierwszy to mistrzostwo, a postać Malvo :bowdown: genialny jest.
drugi sezon dobry, ze wskazaniem na b. dobry, świetna postać mike'a , który przypomina mi S L Jacksona w Pulp Fiction.
Spoiler
przejebane ma ten biedny rzeźnik :(
Z tego co czytam trzeci i czwarty sezon to już zjazd
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: [film / serial] Fargo

Post autor: Jiigsi »

https://deadline.com/2022/02/fargo-rene ... 234955690/


Nowy sezon confirmed, akcja w 2019 roku
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Mateusz
Posty: 420
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:39

Re: [film / serial] Fargo

Post autor: Mateusz »

Mam jeszcze dwa sezony do obejrzenia, warto?
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9682
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: [film / serial] Fargo

Post autor: potter »

najlepsze już za Tobą
ODPOWIEDZ