[serial] Siły Kosmiczne (od twórców The Office)

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

[serial] Siły Kosmiczne (od twórców The Office)

Post autor: koniec »

Obrazek
W końcu ogłoszono datę premiery serialu od twórców The Office ze Stevem Carellem na pokładzie :bowdown: pierwszy odcinek pojawi się 29 maja
jako, że The Office to mój ukochany i ulubiony serial ever to czekam z ręką wiadomo gdzie :oops:
Awatar użytkownika
Marvbear
Posty: 85
Rejestracja: 02 wrz 2019, 0:25

Re: [serial] Siły Kosmiczne (od twórców The Office)

Post autor: Marvbear »

Czekam mocno. Obiecuję sobie dużo po obsadzie i mam nadzieję, że się nie zawiodę.
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2020, 13:05 przez Marvbear, łącznie zmieniany 1 raz.
sydemon
Posty: 158
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:32

Re: [serial] Siły Kosmiczne (od twórców The Office)

Post autor: sydemon »

Pokładam wielkie nadzieje w ten serial, obym się nie przeliczył. Czekanko wielkie
Awatar użytkownika
pykpyk
Posty: 1061
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:15

Re: [serial] Siły Kosmiczne (od twórców The Office)

Post autor: pykpyk »

o jian yang
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4791
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: [serial] Siły Kosmiczne (od twórców The Office)

Post autor: badi »

gdzie to się będzie oglądało?
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3779
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: [serial] Siły Kosmiczne (od twórców The Office)

Post autor: Czak »

Netflix ziomeczku
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
nigdyniebralemkoksu
Posty: 194
Rejestracja: 22 maja 2019, 17:09

Re: [serial] Siły Kosmiczne (od twórców The Office)

Post autor: nigdyniebralemkoksu »

O mój boże, obejrzałem 20 minut z 1. odcinka i mam dość. Brawo, Netflix wariacie, zrobiłeś to.
Zrobiłeś z Carella zupełnie nieśmiesznego typa, tylko po to, żeby trochę pośmiać się z Trumpa.
bLeF
Posty: 126
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31

Re: [serial] Siły Kosmiczne (od twórców The Office)

Post autor: bLeF »

Na razie bez szału, a były duze oczekiwania :confused:
SLG Team since 2009
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [serial] Siły Kosmiczne (od twórców The Office)

Post autor: koniec »

smuci mnie bardzo to co piszecie :( boję się odpalać bo kocham Carella
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: [serial] Siły Kosmiczne (od twórców The Office)

Post autor: KillerCroc »

Ja zaraz odpalam, mam nadzieję że jest chociaż solidne takie 7/10 bo drugiego The Office to nie ma się co spodziewać
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: [serial] Siły Kosmiczne (od twórców The Office)

Post autor: Jose »

Jak czekaliście na drugie „The Office” to zdecydowanie jest to mniejszy kaliber, ale też chyba nikt nie chciał tu robić drugiego „The Office” i czegoś aż tak kontrowersyjnego.

Carell tutaj ma coś z Mike’a co prawda, bo jest szefem, który, delikatnie mówiąc, nie do końca ogarnia, o co chodzi z tymi lotami w kosmos i realizuje najbardziej absurdalne pomysły, co często daje full beki. Malkovich też świetny.

Także obejrzałem wczoraj trzy odcinki i całkiem nieźle się bawiłem, może się nie skręcałem z beki, ale wiele momentów witałem japą roześmianą.
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: [serial] Siły Kosmiczne (od twórców The Office)

Post autor: KillerCroc »

Mam dokładnie taką samą opinię jak Jose. Widać nieporadność szefa w pewnych sytuacjach, wychodzi brak kompetencji, ale to jest całkiem inny kaliber takich zachowań niż był w The Office no i przede wszystkim serial nie jest mockumentem więc pewnych zachowań nie da się przenieść i porównanie go z The Office nie jest dobrym pomysłem mimo że oba seriale są z gatunku tych które mają bawić. Przyjemny serial, jak dla mnie po 3 odcinkach może być, będę chętnie dalej oglądał. Carell gra tutaj postać którą idzie bardzo szybko polubić bo wybiera często najbardziej absurdalny wariant działania który każdy z nas by wybrał gdyby mógł działać bez konsekwencji.

Faktycznie trochę postać jest inspirowana Michelem Scottem (ja takie wrażenie odczułem) i wydaje mi się że twórcy pierwsze zabrali się za wykreowanie postaci a potem świata wokół niej. No i należy też pamiętać że The Office potrzebowało czasu żeby się rozkręcić bo mało kogo wciągnął pierwszy sezon ;)
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: [serial] Siły Kosmiczne (od twórców The Office)

Post autor: KillerCroc »

No i w sumie obejrzałem wczoraj całe i tak średnio bym powiedział.
Spoiler
Myślałem że cały serial będzie się opierał na tym jak absurdalnym oddziałem jest Space Force i będzie masa jakichś nieudanych eksperymentów a ten ich plan kolonizacji księżyca to taki cel do którego będą dążyć a tu klops. Laska-pilot mówi że ona od zawsze chciała być astronautą, odcinek później uczy się testów na astronautę, odcinek później kolonizuje księżyc xD to niezły rozwój postaci. Postać żony Nadira też dziwnie poprowadzona i dopóki był to taki wątek poboczny który miał się sprawdzać z boku to było spoko ale w momencie jak nagle laska ucieka z więzienia i znajduje się na środku pustyni pokonując dystans który Mark przeleciał helikopterem w tym samym czasie to kolejny kek. No i ogromny cliffhanger na końcu który nie wprowadza niczego oprócz frustracji w widzu. Obowiązkowe pary LGBT i interracial, mi to osobiście nie przeszkadza ale domyślam się że niektórzy będą słać w tę stronę kurwy bo można odnieść wrażenie że to wymuszone ale mamy też wątek w którym są śmieszki z tego jak te wyzwolone kobiety odnajdują się w branży i reklamują coś tylko dlatego że są kobietami.
Jak dla mnie takie 6/10 z tym że konwencja całego serialu poszła w złą stronę i imo ciężko będzie ten serial będzie dobrze poprowadzić teraz. Końcowy cliffhanger aż zniechęca. Na plus na pewno Malkovich i Carrel, w takiej kolejności.
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
michajlow
Posty: 661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:24

Re: [serial] Siły Kosmiczne (od twórców The Office)

Post autor: michajlow »

Gdyby nie główni aktorzy to raczej bym nie oglądał tego :dunno:
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: [serial] Siły Kosmiczne (od twórców The Office)

Post autor: Jose »

Jestem po E05 czy tam w połowie E06 i faktycznie beki z E02 próżno dalej szukać, niby są jakieś momenty, ale przystopowało mocno. W którejś recenzji czytałem, że nie wiadomo, co to jest czy komedia, czy dramat, czy coś innego i faktycznie zaczyna się komedią, a przekształca się w jakiś komediodramat rodem z "poważnych" komedii romantycznych, wiecie o co chodzi. Ni to poważne, ni to zabawne. Ale dokończę na pewno.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: [serial] Siły Kosmiczne (od twórców The Office)

Post autor: baqlashan »

nigdyniebralemkoksu pisze: 30 maja 2020, 14:11 Brawo, Netflix wariacie, zrobiłeś to.
Zrobiłeś z Carella zupełnie nieśmiesznego typa, tylko po to, żeby trochę pośmiać się z Trumpa.
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
Dill
Posty: 429
Rejestracja: 10 maja 2019, 17:07

Re: [serial] Siły Kosmiczne (od twórców The Office)

Post autor: Dill »

źle nie jest. na pewno serial nie zasługuje na tak skrajnie negatywne oceny jakie zebrał w necie. ogląda się to całkiem spoko, trochę beki jest, ale
z pewnością nie jest to nic wybitnego.
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: [serial] Siły Kosmiczne (od twórców The Office)

Post autor: Mider »

nigdyniebralemkoksu pisze: 30 maja 2020, 14:11 O mój boże, obejrzałem 20 minut z 1. odcinka i mam dość. Brawo, Netflix wariacie, zrobiłeś to.
Zrobiłeś z Carella zupełnie nieśmiesznego typa, tylko po to, żeby trochę pośmiać się z Trumpa.
Bez kitu, ten głos Carella to :dunno: Jakby grał Michaela Scarna. Ja wytrzymałem 4 odcinki, ale też odpuszczam bo bezbek dla mnie straszny. Nie wiem czy widziałem inny serial który miałby tak dużo chujowych postaci
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [serial] Siły Kosmiczne (od twórców The Office)

Post autor: koniec »

oglądam sobie i też nie dla mnie raczej, to taka bardziej wholesome historyjka z elementami komediowymi do obejrzenia dla rodziny z dziećmi niż coś czym bym się jarał
ODPOWIEDZ