[dylogia] W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt (2020)

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Która część wam się bardziej podobała?

(2020) W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt
11
65%
(2021) W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt 2
6
35%
 
Liczba głosów: 17

Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10029
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [dylogia] W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt (2020)

Post autor: lygrys »

Pierwsza część była nawet spoko, fajnie zarysowane postaci, trochę dłużyzn, ale film trzymał w napięciu i byłem ciekaw jak to się skończy, mimo tego, że jak chłopaki z konglomeratu podstastowego powiedzieli, że to był średniak klasy B, w który reżyser zerżnął od wszystkich i absolutnie to nie nadaje się do kina, tylko na streaming.

W drugiej stronie niestety poszli to w to co nie chciałem by zrobili czyli
Spoiler
Dostaliśmy kosmiczną mitologię w stylu VENOMa i jak zobaczyłem, że ten kosmiczny wirus opętał Zosię, to już ten film przestał mnie interesował, bo te osoby, które zaczęła ona zabijać to było po prostu mięso armatnie.
Ten gliniarz prawiczek w ogóle nie wzbudził mojej sympatii, bo według mnie był gorszą postacią od takiego Julka i nic w niej ciekawego nie było.
Według mnie druga część też się nie sprawdza jako komedia, bo bardzo mało jest tam zabawnych scen, mnie tylko rozbawiła ta z ucięciem dłoni przy zakładania wnyk.
Taki horror klasy Z w stylu tromy, tylko z lepszym budżetem.
Mnie zastanawia dlaczego w drugiej części poszli w tym kierunki i taką Eksplorację?
Czy reżyser się zajarał tym pile kasy dostał od Netflixa i chciał pokazać wszystkie efekty specjalne na jakie ich stać? bo jak miałaby powstać trzecia część, to Netflix musiałby sypnąć jeszcze więcej kasy.

Dodano po 1 minucie 33 sekundach:
mbunt pisze: 31 paź 2021, 23:57 zostalem ofiara wlasnej ciekawosci
Spoiler
skuszony postem uzytkownika SWN sciagnalem film, ale scena rozbierana znacznie rozni sie od tego czego sie spodziewalem :nonono:
sam film 2/10

Mnie ona nawet rozbawiło, nawet mi się podobało to, że poszli aż tak po bardzie, ale problem w tym, że to było dość męczące i nudne.
Dlatego szybko do tego nie wrócę.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: [dylogia] W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt (2020)

Post autor: sugarhill_notausgang »

Czy państwo polskie zaskarży Netflix za obrażanie wojsk obrony terytorialnej w filmie W lesie już nie zaśnie nikt 2?

https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/n ... horror-pis
Każdy z nas Polaków, który ma odrobinę patriotyzmu w sercu, a takich osób jest bardzo dużo, także młodych, powinien to zbojkotować. Mamy przecież internet, można się komunikować i tego badziewia nie oglądać. Można krytykować, zalewać Netflixa protestami. Możliwości są różne w dobie social mediów i mam nadzieję, że takie działania zostaną podjęte.
(...)
Jeżeli jest to film, który został nakręcony, to ktoś za nim stoi. Ktoś na pewno ten film produkował. Na pewno można i powinno się pociągnąć do odpowiedzialności ludzi, którzy kpią z naszego żołnierza.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: [dylogia] W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt (2020)

Post autor: oyche »

Nie jesteśmy sami. Są chłopacy z obrony terytorialnej - mówi funkcjonariuszka po czym łączy się z żołnierzami. To dwóch braci w średnim wieku, z brzuszkami, którzy spożywają przed telewizorem piwo. Nad ich fotelami wisi symbol swastyki.
ja pierdolę, polackie kino :lol:

przecież na takie czerstwe gagi trzeba spuścić usmiech politowania zamiast walić oburzonko, bo wychodzi prawie tak śmiesznie jak wtedy gdy się jakies kasztany spłakały, bo w gazecie dla kuców opublikowano historyjkę, w której - uwaga - homoseksualiści byli postaciami negatywnymi :lol: kurwa, pamiętacie to jeszcze xD
ODPOWIEDZ