[film] The Batman (2021)

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10014
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

[film] The Batman (2021)

Post autor: lygrys »

Właśnie się pojawiło zdjęcie nowego stroju Batmana
Spoiler
Obrazek
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: [film] The Batman (2021)

Post autor: mlodyperkez »

chujowo tu wyglada. wybor aktora tez dla mnie sredni no ale wstrzymam sie z ocena.
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7692
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: [film] The Batman (2021)

Post autor: ebismolarek »

W sumie na tym zdjęciu wygląda identycznie jak Affleck
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10014
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [film] The Batman (2021)

Post autor: lygrys »

checix69 pisze: 22 lut 2020, 15:33 chujowo tu wyglada. wybor aktora tez dla mnie sredni no ale wstrzymam sie z ocena.
Pattison pasuje, bo ma odpowiednią szczękę,do grania Batmana.
ebismolarek pisze: 22 lut 2020, 15:57 W sumie na tym zdjęciu wygląda identycznie jak Affleck
Na zdjęciu jest kaskader.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5577
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [film] The Batman (2021)

Post autor: koniec »

Pattison już nie raz udowodnił, że jest porządnym aktorem (chociaż pewnie sporo osób do dziś po zmierzchu będzie do niego uprzedzone a niesłuchanie), na Batmana imo pasuje a jak wyjdzie zobaczymy, ja na razie jestem pozytywnie nastawiony
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10014
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [film] The Batman (2021)

Post autor: lygrys »

Zapowiada się, że Batman będzie wreszcie miał białe oczka
Spoiler
Obrazek
i bardzo fajnie, bo denerwuje mnie jak z Batmana robią realistyczną postać.
Ten koncept jest tak głupi, że aż nie realny, poza tym jakby ktoś chciał naprawdę działać jako Batman, to szybko by się połamał.

E:

Nowy Batmobile
Spoiler
Obrazek
E2:

No i po wczorajszej światowej premierze na konwencie DC FanDome mamy już zwiastun z polskimi napisami

The Batman (?0?1) - Zwiastun DC FanDome
Spoiler
Wygląda naprawdę nieźle, mam tylko nadzieje, że Battison nie będzie takim głupkiem jak Batfleck w filmach Zacka Snydera, bo Batman nie jest Green Arrowem by być głupkowaty.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
enjoy1g
Posty: 411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:37

Re: [film] The Batman (2021)

Post autor: enjoy1g »

Trailer wygląda zachęcająca. Mam nadzieje, że realizm filmu będzie trzymany za lejce, bo to najlepszy sposób na zrobienie dobrego filmu o superbohaterze a nie tylko ,,kolejnego filmu o superbohaterze” i w dodatku najciekawszy. Batman na trailerach wygląda jako niezrównoważony psychicznie wyrzutek, a z tej sceny w której spuszcza cięzki wpierdol typowi, można przypuszczać, ze gotham wcale nie traktuje go jako zabwiciela a bardziej jako popierdoleńca. Czekam!
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10014
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [film] The Batman (2021)

Post autor: lygrys »

Tylko, że Batman nigdy nie był postacią realistyczną, bo jakby był realistyczną postacią, to by biegał ubrany jak Ninja, a nie w tym komicznym i nie praktycznym stroju.
Batman też nigdy nie był ciekawy, ludzie go lubią, bo ubiera się na czarno i jest mroczny, czyli nie dziecinny.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: [film] The Batman (2021)

Post autor: moxxi »

enjoy1g pisze: 23 sie 2020, 10:50 Trailer wygląda zachęcająca. Mam nadzieje, że realizm filmu będzie trzymany za lejce, bo to najlepszy sposób na zrobienie dobrego filmu o superbohaterze a nie tylko ,,kolejnego filmu o superbohaterze” i w dodatku najciekawszy. Batman na trailerach wygląda jako niezrównoważony psychicznie wyrzutek, a z tej sceny w której spuszcza cięzki wpierdol typowi, można przypuszczać, ze gotham wcale nie traktuje go jako zabwiciela a bardziej jako popierdoleńca. Czekam!

To, czekam z ręką w gaciach :joint:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: [film] The Batman (2021)

Post autor: oKulTywowany »

Cieakawie sie zapowiada ,chodz strój nie podchodzi mi a Pattison wow i szok z przystojnego lodowatego Edwarda w psychicznego zimnego Batka ,nice
ładnie tłucze typa
This page is no longer available.
lambiczi
Posty: 845
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:58

Re: [film] The Batman (2021)

Post autor: lambiczi »

Kozacki trailer, czekam w opór. Realistyczny Batman to jest to, a nie ten z serii Batman vs Superman.
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [film] The Batman (2021)

Post autor: Bolo »

muzyka taka meh, niezbyt klimatyczna ale cała reszta duży praps, jak zaczął napierdalać tego prawdopodobnie, przydupasa jokera to miodzi #teambattinson jestem
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10014
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [film] The Batman (2021)

Post autor: lygrys »

Z tego co wiem Jokera nie ma być w filmie, głównym przeciwnikiem będzie chyba Riddler
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
Rhubarb
Posty: 495
Rejestracja: 30 maja 2019, 17:13

Re: [film] The Batman (2021)

Post autor: Rhubarb »

no tak, ale ten typas co jest bity ma usta pomalowane w sposób podobny do Jokera, a fabuła dzieje się dwa lata po rozpoczęciu działalności Batmana, być moze to być takie małe mrugnięcie, że Joker już siedzi zamknięty przez Batmana, a po ulicach nadal biegają jego fanatycy (i nie musi to sie łączyć z żadnym innym filmem, ot taki easter egg)
Awatar użytkownika
Krew
Posty: 1085
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:49

Re: [film] The Batman (2021)

Post autor: Krew »

Ma byc jeszcze pingwin a on chyba tez morde malowal :dunno:
Awatar użytkownika
Rhubarb
Posty: 495
Rejestracja: 30 maja 2019, 17:13

Re: [film] The Batman (2021)

Post autor: Rhubarb »

pingwin w tym filmie jeszcze jest po prostu rozpoznawalnym gościem na którego wołają pingwin, z tego co rozumiem z jakichś przekazów z dc fandome, to ten film skupie się na riddlerze jako złoczyńcy jako tako, a pingwin ma dostać buildup pod ewentualny sequel (w sensie to trochę moja nadinterpretacja, ale tak by mi to pasowało)
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10014
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [film] The Batman (2021)

Post autor: lygrys »

Prawdopodobnie Pingwin będzie siedział w swoim kasynie i Batman wpadnie go obić by wyciągnąć od niego informacje.
W komiksach podobno Pingwin głównie siedzi w swoim kasynie i liczy hajs.
Mam nadzieje, że ten świat przedstawiony w Batmanie nie będzie aż tak realistyczny jak u Nolana, by tam z czasem mogły się pojawić inne osoby z Justice League.
W Batmanach Nolana co najwyżej mógłby się pojawić Green Arrow, zresztą były plany zrobienia filmu o Oliverze Queen po Batmanach Nolana, nawet powstał scenariusz

Green Arrow: Escape from Super Max (2008)
https://dcmovies.fandom.com/wiki/Green_ ... _Super_Max

Gdzie Oliver miał siedzieć w wiezieniu ze swoimi przeciwnikami, czyli to co przerobili w 7 sezonie Arrowa.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: [film] The Batman (2021)

Post autor: sugarhill_notausgang »

Today Vanity Fair reported that Robert Pattinson, who will play Bruce Wayne / Batman in Matt Reeves’ 2021 film “The Batman”, has tested positive for COVID-19.

Now that Pattinson is in quarantine, production has been halted in London. Before Vanity Fair confirmed through a highly placed source that Pattinson was the individual who became sick, Warner Bros. initially released this statement, not disclosing that Pattinson had contracted the virus: “A member of “The Batman” production has tested positive for Covid-19, and is isolating in accordance with established protocols. Filming is temporarily paused.
Awatar użytkownika
ricky
Posty: 880
Rejestracja: 22 kwie 2019, 17:21
Lokalizacja: Bełchatów

Re: [film] The Batman (2021)

Post autor: ricky »

głęboko wierzę, że Riddler będzie dobrze odtworzony i spierdoli Jima Carreya ze stanowiska, bo to topka przeciwników Batmana, a masa ludzi zna go głównie jako kolorowego pajaca (Schumacher ty skurwysynu). DeVito jako Pingwin raczej nie do przebicia, ale kibicuję
FUCK OFF MR LAHEY
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1799
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: [film] The Batman (2021)

Post autor: many-s »

Bardzo fajnie to wszystko wygląda. Czy to film na podstawie Hush?
ODPOWIEDZ