[serial] SEE

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

pab
Posty: 17
Rejestracja: 04 gru 2019, 17:24

[serial] SEE

Post autor: pab »

Obrazek

OPIS:
Dystopijna przyszłość, gdzie ludzkość utraciła zmysł wzroku i przystosowała się do nowych zasad przetrwania. Życie społeczeństwa ulega zmianie, gdy rodzą się zdolne do widzenia bliźnięta.

TRAILER:


Oglądał ktoś z forumka? Ja osobiścię mogę powiedzieć że całkiem dobra produkcja :)
Awatar użytkownika
Papys
Posty: 115
Rejestracja: 26 paź 2019, 0:05

Re: [serial] SEE

Post autor: Papys »

Po 4 odcinkach jestem i bardzo polecam. Czasami trochę przydługie niektóre sceny i prostolinijny, ale nadrabia widokami i pomysłem nieszablonowym co jakiś czas. Lubię takie klimaty postapo/fantasy także jest moc.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5577
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [serial] SEE

Post autor: koniec »

obejrzałem całość, zakończenie trochę mało satysfakcjonujące, scenariusz momentami trochę naiwny i żonka samoy strasznie wkurwia ale ogólnie spoko, widoki rzeczywiście piękne, teraz tylko na ekranie można takie oglądać :(
Awatar użytkownika
Papys
Posty: 115
Rejestracja: 26 paź 2019, 0:05

Re: [serial] SEE

Post autor: Papys »

Właśnie skończyłem oglądać. I po początkowym zachwycie zmieniam jednak zdanie co do tego serialu. Im dalej tym mniej się dzieje, postacie co raz bardziej irytują, a fabuła staje się infantylna.

Sam świat ciekawy, niektóre postacie też. Piękne krajobrazy, muzyka i czasami klimat. Scenariusz jednak mocno kuleje i nie zapowiada się, żeby to miało się poprawić w drugim sezonie.

Polecam obejrzeć pilota i resztę sobie dopowiedzieć według uznania w głowie. Drugiego sezonu chyba nie obejrzę, o ile nie zmieni się tam coś diametralnie.
ODPOWIEDZ