[Serial] Narcos

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

ksiazenieporzadek

Re: [Serial] Narcos

Post autor: ksiazenieporzadek »

jutro premiera jak coś
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20573
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [Serial] Narcos

Post autor: phobos »

ten mexico słabizna, jedyne co tam jest warte uwagi to ta dupeczka co gra isabellę i jej fity
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1372
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: [Serial] Narcos

Post autor: redman23 »

średnio ten 3 sezon jak dla mnie, dziwna narracja, jakieś wątki z dupy :dunno:
Awatar użytkownika
Krew
Posty: 1083
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:49

Re: [Serial] Narcos

Post autor: Krew »

Chujnia straszna, szkoda bo potencjal wiekszy niz przy Kolumbii imo
Awatar użytkownika
jefecito
Posty: 841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Re: [Serial] Narcos

Post autor: jefecito »

Ten sezon równie przeciętny jak poprzedni.
Spoiler
Żeby serial tego typu mógł się udać musi mieć wyrazistą postać głównego Narcosa, a Amado w tej roli jest po prostu nieciekawy co już poprzedni sezon zapowiadał. Scenarzyści też zamiast jakość zbudować jego postać, zainteresować widza, to przez połowę odcinków skupiają się na pobocznych wątkach których jest tu mnóstwo, przez to cały sezon jest o wszystkim i o niczym. Nawet nie jest pokazane jak właściwie Amado stał się tym największym przemytnikiem. Dobrze że już nie będą tego ciągnąć bo widać, że na siłę trochę zrobiony jest ten serial, bez podjazdu do pierwszej serii rozgrywanej w Kolumbii.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3683
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: [Serial] Narcos

Post autor: Prez »

Spoiler
mam podobne odczucia, zastanawiałem się właśnie jakim chujem Amado tak lajtowo został największym przemytnikiem, kiedy wcześniej Felixowi zajęło to w chuj więcej czasu i wysiłku, a wg tego co było mówione, Amado go przeskoczył w moment
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Beny
Posty: 703
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:40

Re: [Serial] Narcos

Post autor: Beny »

Spoiler
zgadzam się z Panami przedmówcami. ostatnim spoko sezonem jest pierwszy meksykański, gdzie był charyzmatyczny Rafa, no i Kiki, któremu się ostro kibicowało. dwa kolejne sezony to mocny spadek jakościowy. w trzecim najbardziej mnie wkurwia wspomniana przez @Prez duża ilość wątków pobocznych, które ciągną się jak sranie, a niewiele z nich wynika. szczególnie znudził mnie ten wątek policjanta, który tropił mordercę kobiet. z jednej strony kumam, że chcieli zwrócić uwagę na temat dużej ilości niewyjaśnionych zabójstw i zaginięć, ale wątek ten był poprowadzony strasznie słabo
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: [Serial] Narcos

Post autor: PeterStillNinety's »

Krew pisze: 14 lis 2021, 20:46 Chujnia straszna, szkoda bo potencjal wiekszy niz przy Kolumbii imo
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
ksiazenieporzadek

Re: [Serial] Narcos

Post autor: ksiazenieporzadek »

zmęczyłem w dwa dni ostatnio no i w sumie nie wiem o czym to było xD

to był ostatni sezon czy będą ciągnąć tą chujnię?
ODPOWIEDZ