Anime - normiki out

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
Riddle
Posty: 104
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:03

Anime - normiki out

Post autor: Riddle »

Jojo najlepsze bez dyskusji jak nie oglądasz to zacznij
Mob psycho fajowe też i kimetsu no yaiba supi się zapowiada
A wy co oglądacie jebane weeby?
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: Anime - normiki out

Post autor: MoTyW »

SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: Anime - normiki out

Post autor: dwupak »

KENJA NO MAGO z tych co wychodza teraz. 2 odcinki genialne, ale ja lubie taki rodzaj
z 2019 jeszcze hinomaru, tate, tensei cos tam (szlam)

oo, kimetsu tez calkiem niezle
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Anime - normiki out

Post autor: Kalom »

Jacyś fani One Punch Man? Jak początek sezonu 2?
:joint: [*]
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Anime - normiki out

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

skończyłem jakiś czas temu Boku no hero academia i props w chuj :D Sporo czasu odwlekałem to anime. B: The beggining i Seven Deadly Sins też jakiś czas temu na Netflixie skończyłem. Oba polecam w sumie. Obecnie mam przerwę, ale przymierzam się powoli do Ergo Proxy -> https://anilist.co/anime/790/Ergo-Proxy/
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
Riddle
Posty: 104
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:03

Re: Anime - normiki out

Post autor: Riddle »

Kalom pisze: 19 kwie 2019, 14:38 Jacyś fani One Punch Man? Jak początek sezonu 2?
fanem tego to nie jestem ale sprawdziłem odcinek przez info że pracuje nad tym inne studio i jednak serio wygląda to gorzej niż pierwszy sezon, może z czasem będzie lepiej ale jeśli masz wjbn na animacje to raczej będziesz się dobrze bawił
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Anime - normiki out

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

ostatnia walka w One Punch Man była ładna akurat
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
Riddle
Posty: 104
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:03

Re: Anime - normiki out

Post autor: Riddle »

a to trzymam za słowo, nie dotrwałem do końca szczególnie że mangę czytałem dawno temu i jakoś nie ciągnęło mnie do tego, chciałem tylko zobaczyć czy obawy się sprawdzą
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Anime - normiki out

Post autor: cukier »

Pamiętam kiedyś coś oglądałem, tylko ciężko mi sobie przypomnieć co to było. Hellsing Ultimate, o! Całkiem przyjemne to było. Wiem, że Sword Art Online było chyba najgłupszą rzeczą jaką oglądałem.
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Anime - normiki out

Post autor: Piters »

Ta walka w ostatnim odcinku One Punch Man może i wyglądała całkiem całkiem, ale w sumie to było głównie poruszanie, impakt uderzeń był całkowicie zjebany. W mandze to 10x lepiej wyglądało
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
the
Posty: 616
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:31

Re: Anime - normiki out

Post autor: the »

O, OPM to ma już drugi sezon nawet :O

Nadrabiam ostatnio zaległości w tych starszych animu i Cowboy Bebop mi się dobrze oglądało
Awatar użytkownika
wojtasnm
Posty: 20
Rejestracja: 22 kwie 2019, 9:57

Re: Anime - normiki out

Post autor: wojtasnm »

Oglądał ktoś tego Berserka (serię) z 2016? Warto się za to zabierać, czy lepiej dac sobie spokój?

Wysłane z mojego SM-J610FN przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Anime - normiki out

Post autor: Groszek »

Ja oglądałem ale dałem sobie spokój kreska wkurwiala i sposób pokazania akcji typu super bliskie zbliżenia na miecz nie polecam
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
sickboy
Posty: 87
Rejestracja: 23 kwie 2019, 22:21

Anime ani be

Post autor: sickboy »

dziś anime popularyzują głównie amerykańscy raperzy, w polsce mało kto ogląda [s]może poza szpakiem xD[/s]
jpegmafia, denzel curry, XXX (RIP) i pewnie wiele więcej
polecajcie najlepsze i opiszczcie co w nich lubicie.
Z mojej strony Darker Than Black studia BONES, bo świetnie łączy rozpierdol i klimat noir. Jestem w połowie oglądania i gdyby nie czas i zmęczenie to bym obejrzał całe na raz. Świetne profile psychologiczne bohaterów, cała sytuacja jest pokazywana zarówno z perspektywy skurwysynów-kontraktorów, zwykłych ludzi i pracowników rządu/policji
dawajcie najlepsze %)
po co mu robiłeś ten bit kurwa co? kochasz go kurwa?
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Anime - normiki out

Post autor: Groszek »

O kurde przypomniales mi o darker than black jaki to jest rozpierdol dziwi mnie ze tak Malo ludzi to poleca
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Anime - normiki out

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

darker than black dla mnie jedno z najlepszych animu jakie widziałem 1 sezon zajebisty mocno :bowdown: , ale jebać środek i zakończenie drugiego sezonu :bag: :bag:. Pamiętam, że długo nie mogłem znaleźć nic co by mnie wciągnęło tak bardzo jak to :D. Uwielbiam tych tragicznych bohaterów chińskich bajkach.
Steins;Gate to chyba też jedno z pierwszych jakie widziałem i ślę bowdowny do teraz. Świetnie opisane podróże w czasie i następstwa po nich(nie wiem czy widziałem coś lepszego jeśli chodzi o próbę kontroli rzeczywistości)
ef ~ A Tale of Memories - nie często oglądam tego typu rzeczy. Mam na myśli zwykłych ludzi bez supermocy itd., ale jeśli chodzi o ten gatunek to chyba najbardziej propsowana rzecz i jak po tym chciałem coś podobnego to już nic mnie tak nie wciągnęło
Wspomniałbym o Naruto, ale wszyscy raczej myślą o tym z przymrużeniem oka, więc napiszę tylko, że Itachi jest dla mnie jedną z najlepiej zrobionych postaci jakie widziałem gdziekolwiek. Wybory jakich musiał dokonać, jaką rolę spełniał i to jak był odbierany w tamtym świecie jest dla mnie mega. Samo anime ma sporo dziur, ale wiele postaci jest super zrobionych dlatego też jest to takie długie.
Samurai champloo. Za klimat samurajski, nie dłuży się, oglądasz na luzie, kreska przyjemna i rapowe soundtracki
Bardzo lubię też Mukou no Hadan kinówkę. Jeśli chodzi o walki samurajskie to to jest najlepsza kreska jaką widziałem w walkach. Bardzo ładne dynamiczne, trwa 2h-2,5h, a w ogóle nie czujesz jak mija
Nie chciało mi się wspominać już o Code Geass, które jest dla mnie obok Death Note i innych klasykach.
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1575
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Anime - normiki out

Post autor: #23 »

MoTyW pisze: 19 kwie 2019, 14:26 No elo.
https://pl.ign.com/anime/20938/news/psy ... ezon-anime

Czekam w chuj.
:bowdown: :bowdown: Psycho pass dobre anime, poruszające ważne tematy nowoczesnego świata.

Spóźniłem się, ale jestem w tym temacie. Za Darker Than Black muszę się zabrać ponownie bo zacząłem oglądać i nie skończyłem, a jest całkiem całkiem. Dużo walki, bohater jest OP ale nie jest to typowy odmóżdżacz bez głębi.
Drugi sezon One Punch Mana zacząłem oglądać i jest spoko.

Itachi najbardziej wyrazista postać z całego Naruto IMO.
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
sickboy
Posty: 87
Rejestracja: 23 kwie 2019, 22:21

Re: Anime - normiki out

Post autor: sickboy »

tak, zwalilem konia do Yin juz tyle razy ze nie pamietam. z naruto najbardziej lubiłem zimnych skurwysynow takich jak gaara, oroczimaru i sasuke
po co mu robiłeś ten bit kurwa co? kochasz go kurwa?
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Anime - normiki out

Post autor: Kalom »

sickboy pisze: 09 maja 2019, 22:57 tak, zwalilem konia do Yin juz tyle razy ze nie pamietam.
username check out
:joint: [*]
Awatar użytkownika
sickboy
Posty: 87
Rejestracja: 23 kwie 2019, 22:21

Re: Anime - normiki out

Post autor: sickboy »

nazywanie kogos normikiem poza shonem trzeba być zjebocurwou :rotfl:
po co mu robiłeś ten bit kurwa co? kochasz go kurwa?
ODPOWIEDZ