Anime - normiki out

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
Rhubarb
Posty: 495
Rejestracja: 30 maja 2019, 17:13

Re: Anime - normiki out

Post autor: Rhubarb »

e no po 3,5 roku to nawet jeden rozdzial fajnie zobaczyc xD ale od 2014 Togashi zawsze wracal z 10 rozdzialami, bo tyle miesci sie w tomie - dzięki temu w czasie gdy wydawal nowe 10 rozdziałów, to poprzednie 10 rozdziałów wydawane było w tomie - jestem raczej pewien, ze teraz będzie również 10 (ale zobaczyc to zobaczymy je pewnie za 3 miesiace)
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Anime - normiki out

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

Byłem tydzień temu na Jujutsu Kaisen w kinie. Niestety się zawiodłem, ale czuję, że to przez wysoko postawioną poprzeczkę w samym anime. Yuuta mnie strasznie wkurwiał zachowaniem, oczywiście najbardziej czekałem na Satoru i spoko, że był, szkoda, że tak mało
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Anime - normiki out

Post autor: bronek »

Ja widzialem ze wyszly nowe odc Shaman kinga na netflixie wiec koncze to bo i tak malo zostalo do konca. Ostatnio wrocilem sobie do kultowego momentu gdy Jiraiya
Spoiler
umiera
a Naruciak leci z zabami trenowac senjutsu, kurde moment w ktorym Naruto sie dowiaduje to jest dla mnie topka momentow anime/mangi ogolnie. Lubie wchuj tez mlodosc Might Guya, jego historia zawsze chwyci mnie za serce i zawsze jestem mega wzruszony :oops: :roll:
Ej a jakie sa wasze najbardziej kultowe momenty do ktorych wracacie najczesciej? Takie przy ktorych serce bije szybciej i gardlo sie sciska od emocji
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Anime - normiki out

Post autor: Piters »

W sumie spoko pytanie, ogranicze się do jednego na dane anime bo z takiego np. One Pieca mógłbym dać pewnie z 10 kolejnych. Kolejność przypadkowa tych co mi przyszły szybko do głowy. W sumie wychodzi na to, że najbardziej mi się podobają sceny typu bohater wpada w szał, a gdzieś tam na kolejnych miejscach dopiero inne (chociażby mokre oczy nad statkiem w One Piece)

1. One Piece - Luffy vs Tenryuubito
Spoiler
2. Gintama - Gintoki vs Jirocho
Spoiler
3. Hunter x Hunter - Transformacja Gona
Spoiler
4. Attack on Titan - Levi vs Beast Titan
Spoiler
5. Vivy Fluorite Eye's Song - szczerze mówiac nie pamiętam dokładnie o co chodziło, ale to jest tak zanimowane że wracam często
Spoiler
6. My Hero Academia - Shigaraki backstroy (najlepszy soundtrack ever dla mnie)
Spoiler
Powód żeby przypomnieć sobie ulubione sceny zawsze spoko
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Rhubarb
Posty: 495
Rejestracja: 30 maja 2019, 17:13

Re: Anime - normiki out

Post autor: Rhubarb »

poza wszystkim z hxh, to to mi przyszlo do glowy: (w zasadzie od 1:20)
Spoiler
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Anime - normiki out

Post autor: Groszek »

Ej no śmierć Ace z op musi być na 1 😢
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Anime - normiki out

Post autor: Kalom »

ale cliffhangery w kaguyi
już się doczekać nie mogę rozwiązań fabularnych w tym seoznie :oops: oby dowiozło
:joint: [*]
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Anime - normiki out

Post autor: Jiigsi »

Rock Lee vs Gara oczywiście. Chyba żadnej walki tyle razy nie widziałem :oops:
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Anime - normiki out

Post autor: bronek »

Prooops dla wszystkich, z innych ktore mi przychodza od razu na mysl to sceny z ekipa luffiego na wiezy w enies lobby, gdzie maja kozackie wejscie przy epickiej muzyce, gdzie god usopp podala sztandar marinesow, gdzie franky pod wplywem emocji podpala plany legendarnego statku i gdzie w koncu robin daje upust swojemu sercu i wykrzykuje ze chce zyc :bowdown: Z takich wejsc to tez oddanie slomianego kapelusza nawigatorce i wjazd z buta do Arlong Park tez bylo mocne wchuj :bowdown:
Chyba naruto i one piece to jest to jak hg, to sa anime najblizsze mojemu sercu i mimo ze lubie tez sceny z innych mang/anime to jednak najczesciej wracam do tych 2 mastodontow tej branzy

e:
Spoiler



:bowdown:
Dodano po 17 minutach 11 sekundach:
@Piters kurde, props, nie znam tych wszystkich anime ale pancz luffiego na tenryubito to bylo cos co zmienia zycie, jest przed obejrzeniem tego pierwszy raz no i po. Z AoT propsy za scene z levym, dlugo wyczekiwany pojedynek na malpim tytanie po tym co ten zrobil jak sie pierwszy raz pojawil i piekna walka z symbolika, props. W mha to nwm co bym wyroznil, nie ogladalem anime ale czytam mange, i jestem dopiero po 1 przeczytaniu calosci i juz nie pamietam wszystkiego, nie wiem jaka scene bym wyroznil ale tez jest tam pelno scen jedynych w swoim rodzaju. Reszty nie ogladalem/czytalem (HxH dopiero niedawno zaczalem :p) wiec nie ocenie, ale scenki z urywkow wydaja sie mocne, tylko no nie rozumiem podtekstow a ten jest czesto najwazniejszy zeby przezyc te najwieksze emocje

@Groszek piona, przejebany moment z mocnymi zwrotami akcji, dojebany ark z wieloma dojebanymi momentami, a to co sie stalo po tym tez bylo bardzo mocne (luffy w rozpaczy, luffy przelamuje rozpacz dzieki ekipie, sam dark king wbijajacy plynac zeby go przygotowac do drugiej czesci grandline.

@Jiigsi 100% racji, tam bylo pelno dobrych walk w tamtym arku ale ta sie ewidentnie wyrozniala, tez od czasu do czasu wracam chociaz musze przyznac ze backstory Might Guya i jego ojca to bylo dla mnie jeszcze wiekszym przezyciem, mocno zzylem sie z tym mlodym wariatem chodzacym w okol placu zabaw na rekach i podpatrujacego w ukryciu swojego rywala. Slowa ojca kakashiego na temat Guya tez na zawsze w pamieci <bowdown>
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Anime - normiki out

Post autor: Piters »

No wiadomo, w Gintamie na przykład robi robote to że 90% to jest komedia, więc jak wjechała taka scena nagle to pamiętam, że w szoku byłem, z youtuba tego uczucia nie będzie. A z MHA to ta scena w mandze mi sie jakos nie podobała za mocno, ale naprawde kozacko to zrobili w anime (chyba cały budzet z sezonu na to poszedł bo reszta byla srednia :lol: )

A z One Piece to wczoraj jak sie położyłem to zacząłem myśleć, ale po dojechaniu do 15 ulubionych scen mi się odechciało :lol:
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Anime - normiki out

Post autor: moxxi »

Będzie animu Chainsaw Man :bowdown:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
N0V4K
Posty: 79
Rejestracja: 24 wrz 2019, 20:57

Re: Anime - normiki out

Post autor: N0V4K »

A to już nie było potwierdzone od jakiegoś czasu? Btw potwierdzono, że manga Berserk dostanie kontynuacje.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Anime - normiki out

Post autor: Jiigsi »



No zajawka rok temu wyszła
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
Rhubarb
Posty: 495
Rejestracja: 30 maja 2019, 17:13

Re: Anime - normiki out

Post autor: Rhubarb »

No przecie to od roku hajpowane :rotfl:
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Anime - normiki out

Post autor: moxxi »

Kurwa dopiero mi wyskoczyło w proponowanych na crunchyroll YouTube xD

Berserk :bowdown:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2124
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: Anime - normiki out

Post autor: suitup »

ej, 4. seria AOT już się zakończyła?
bo po czekaniu tak długo na drugą połowę, zapomniałem trochę wydarzeń i obejrzalem tylko pierwszy odcinek tej drugiej połowy i sobie obejrzę cała 4. serie jak już będzie cała, wiec pytam Was moi mili
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Anime - normiki out

Post autor: Jiigsi »

No generalnie ta, ale jeszcze będzie final final season lol
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2124
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: Anime - normiki out

Post autor: suitup »

oks, dzieki
to sobie pierdolne moze w weekend w robocie cala 4ke
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Anime - normiki out

Post autor: Piters »

W ogole Tomodachi Game z tego sezonu jest zajebiste jak ktoś lubi gatunki typu death game
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Anime - normiki out

Post autor: Jiigsi »

Nie anime stricte, ale skończyłem https://www.filmweb.pl/serial/Legenda+V ... 2-10002179 i jest świetne, jak ktoś lubi klimat DND, saving the world, w brutalny, zabawny i w odpowiednich momentach poważny sposób - polecam

Dodano po 2 dniach 11 godzinach 57 minutach 33 sekundach:
Przezabawny odcinek spy x family, ale tak kurwa naprawdę na głos większość odcinka
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
ODPOWIEDZ