Anime - normiki out

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Anime - normiki out

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

Wczoraj zacząłem jujutsu kaisen i kurwa przed chwilą skończyłem :bowdown: Jarałem się kreską, która była w Naruto w nowszych walkach, ale tu jest ona cały czas i co odcinek byłem jak :shock: :bowdown:. Podoba mi się, że nie robią z bohaterów idiotów, myślą i reagują tak jak powinni... ludzie? Jest mega naturalnie imo. Nie ma jakichś zbędnych wytłumaczeń dlaczego to, dlaczego tamto, tylko konkrety. Został mi film do obejrzenia co zapewne poczynię jutro

@koniec jak tam Naruto?
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5584
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Anime - normiki out

Post autor: koniec »

skończyłem już, sporo skipowałem bo bardzo duża część scen powtarzała się z odcinka na odcinek + wszystkie fillery ominąłem bo mnie w sumie nie obchodziły. Podobała mi się fabuła głównie ze względu na to, że zawsze jarałem się tym jak twórcy budują jakieś uniwersa z bogatą historią/mitologią itp.(z tego samego powodu podobał mi się fullmetal alchemist i attack on titan) bardzo mi się spodobała postać Itachiego a Sasuke mnie wkurwiał przez cały serial. Trochę się zawiodłem tym jak pod koniec wykastrowali Orochimaru i to takie w sumie najważniejsze wrażenia. Oglądałem też jakieś streszczenia tego co się działo w boruto ale mnie strasznie zniechęciła ilość fillerów i w sumie to też pierwsza scena z serialu bo strasznie nie lubię takiego foreshadowingu :bag: podobno ostatnio się coś rozkręciło ale pewnie wrócę i obejrzę dopiero jak skończą seria żeby się nie wkurwiać fillerami.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Anime - normiki out

Post autor: Jiigsi »

Strasznie mierny sezon MHA, ale ostatnie 3 odcinki spoko.
Spoiler
Shiggy trochę teraz inny level niż ktokolwiek tbh, Midoriya musi szybko resztę quirków odblokować, bo będzie pizda
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20649
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Anime - normiki out

Post autor: phobos »

phobos pisze: 04 lip 2021, 4:00 To jest opowiedzenie historii na nowo ze zmianami fabularnymi, są nowe postacie, evy, ale z grubsza chodzi o to samo, fajnie wygląda to też wizualnie, ale wychodziło od 2009 i oglądałem dawno temu więc niewiele pamiętam, ostatnio obejrzałem część 1.0 i tam wszystko jest 1:1 jeszcze jak w anime, później sa zmiany, chciałem sobie obejrzeć 2, 3 i 4 w krótkim odstępie czasu, no ale 4 jeszcze chyba nie ma. A te wersje 1.1 czy tam 2.2 to są po prostu jakieś wydania reżyserskie tych kinówek
dramat, nie oglądajcie tego 3 i 4 bo się chce literalnie płakać
Spoiler
jakiś timeskip o 15 lat z dupy, że shinji siedział wewnątrz evangeliona po tej walce z aniołem w geofroncie i nagle się zrespił, wszystko po to, by pokazać jak technologia poszła do przodu, jakieś evangeliony-gównokoptery, masa jednostek nie wiadomo skąd i po co, jakieś okręty pływające w powietrzu (xD) i fabularnie to się też kupy nie trzyma, tyle lat czekania, przecież jedynka wyszła w 2007, będzie magik podejrzewam
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Anime - normiki out

Post autor: Jiigsi »

Nadrabiam mob psycho i mega fajne to jest. Jakoś wcześniej się zniechęcałem po pierwszym odcinku, ale warto warto
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Willxc
Posty: 1530
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Anime - normiki out

Post autor: Willxc »

Ogląda ktoś na bieżąco Boruto? W sensie od pojawienia się Kawakiego, warto odpalać?
N0V4K
Posty: 79
Rejestracja: 24 wrz 2019, 20:57

Re: Anime - normiki out

Post autor: N0V4K »

Tak, warto
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Anime - normiki out

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

Jak lubisz gdy robią z widzów i z postaci debili to spoko xd. W ostatnim odcinku zrobili Wolverine z Naruto

ostatnia akcja jak:
Spoiler
Konohamaru, Lee, i inni rzucili się na Jigena :lol:
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
N0V4K
Posty: 79
Rejestracja: 24 wrz 2019, 20:57

Re: Anime - normiki out

Post autor: N0V4K »

Prawda, jest nadal trochę głupotek i słabszych odcinków, ale w porównaniu do tych kanonów to całkiem inny lvl. Fabuła rusza do przodu i w końcu po odcinku kminie sb co tam dalej będzie. Nie znam na szczęście spoilerów, więc dla mnie to ciekawe nawet jak potoczy się to dalej.
Spoiler
Nowy tryb naruto jest w najnowszym openingu to chyba żaden spoiler, ale zobaczymy jak to ogarną. Chyba czas najwyższy pożegnać Naruto i myślę, że do tego nas twórcy przygotowują. Jak to będzie kolejny mega powerup z dupy, który jednak okaże się bez konsekwencji to bk. Nie wiem czy gdzieś oficjalnie jest potwierdzone, to co wydarzyło się timeskipie w 1 odc będzie miało miejsce w anime? Bo tam niejednoznacznie Kawaki coś mówił, że wyślę Boruto tam gdzie wysłał siódmego. Do tego ma tam też Karmę, którą teraz stracił, więc można domyślić się jak potoczą się sprawy. Wygląda też na to, że musieli opanować jakoś Karmę, bo przecież Boruto jest bliski przebudzenia już w tym momencie, a tam wtedy odpalił przed walką. No nie powiem, jest trochę rozkminek, mi się przyjemnie to ogląda, pomimo tych właśnie głupotek typu szybki liść dla konohamaru i lecimy dalej z odc xD Na pewno nie jest gorzej niż na wojnie w shipudenie.
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Anime - normiki out

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

Podobno Kishimoto wrócił do pisania mangi jakiś czas temu, więc może poziom odcinków wzrośnie.
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
Hazardzista
Posty: 1190
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:37

Re: Anime - normiki out

Post autor: Hazardzista »

Nadrobiłem ostatnie dwa sezony jojo i szczególnie ten mafijny oglądało się bardzo spoko, zdecydowanie najlepszy sezon jak dla mnie.
Jeszcze w tym roku ma wyjść Stone Ocean, śledzi ktoś mange i napisze czy jest na co czekać?
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4224
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Anime - normiki out

Post autor: sebring »

kurwa widzowie, wczoraj 4 raz obejrzałem FLCL i po latach dalej to dla mnie top 1 chinska bajka nakręcona, wybitne to jest pod kazdym wzgledem :bowdown:
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
3rzyn
Posty: 441
Rejestracja: 11 paź 2021, 17:57
Lokalizacja: dowolne zaimki

Re: Anime - normiki out

Post autor: 3rzyn »

Oglądam GTO pierwszy raz w życiu i jest super jakieś pięć odcinków na discordzie wczoraj pykło z kolegą na rapie też myślę żeby VPNa opłacić bo powinien pojawić się drugi sezon Zombieland Saga na AnimeLab już :eek:
Spoiler
Obrazek
Wszystkie moje posty to fiksja
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4224
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Anime - normiki out

Post autor: sebring »

gto zajebiste, tylko na crunchyrollu jest jakaś chujowa jakość z kasety

Dodano po 1 dniu 16 godzinach 32 minutach 10 sekundach:
jakie są dobre, mniej oczywiste niż one punch man czy inne klasyki animce na netflixie? bo ostatnio jestem totalnie nie na czasie z tym serwisem
gatunek jakikolwiek
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
3rzyn
Posty: 441
Rejestracja: 11 paź 2021, 17:57
Lokalizacja: dowolne zaimki

Re: Anime - normiki out

Post autor: 3rzyn »

sebring pisze: 26 paź 2021, 9:31 gto zajebiste, tylko na crunchyrollu jest jakaś chujowa jakość z kasety
Nom my ogladamy na pirackiej stronce i jest spoko, tylko przy wylaczaniu fullscreen wyskakuja shady stronki ktore moj router blokuje
Z legalnych zrodel od crunchyroll wole animelab tylko trzeba VPN an australia
sebring pisze: 26 paź 2021, 9:31 jakie są dobre, mniej oczywiste niż one punch man czy inne klasyki animce na netflixie? bo ostatnio jestem totalnie nie na czasie z tym serwisem
Shizu mowi jojo i nie moge nic wiecej z niej wyciagnac wiec nie pomoge :huh:

Dodano po 1 minucie 10 sekundach:
Asobi asobase jest na netflixie i jest wholesome

Dodano po 32 sekundach:
KonoSuba
Wszystkie moje posty to fiksja
N0V4K
Posty: 79
Rejestracja: 24 wrz 2019, 20:57

Re: Anime - normiki out

Post autor: N0V4K »

Żaden klasyk w kurwe pizde, ale miło wspominam Castelvanie, która jest na netflixie :oops:
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4455
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Anime - normiki out

Post autor: Kalom »

też nie klasyk, ale ostatnio oglądałem demon slayera na netflix i podobał się dla mnie
:joint: [*]
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4224
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Anime - normiki out

Post autor: sebring »

dzięki panowie (i panie!) za sugestie i ich ilość :oops:
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
3rzyn
Posty: 441
Rejestracja: 11 paź 2021, 17:57
Lokalizacja: dowolne zaimki

Re: Anime - normiki out

Post autor: 3rzyn »

Dostałam jeszcze rekomendacje jujutsu kaisen :eek:
Wszystkie moje posty to fiksja
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4224
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Anime - normiki out

Post autor: sebring »

3rzyn pisze: 26 paź 2021, 10:12KonoSuba
mam na liscie, chyba w końcu w weekend się zabiore
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
ODPOWIEDZ