Anime - normiki out

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
Finn
Posty: 2727
Rejestracja: 22 lip 2019, 12:19

Re: Anime - normiki out

Post autor: Finn »

Gdzie znajdę "Nana" z napisami PL?
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4420
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Anime - normiki out

Post autor: Kalom »

https://inne.wbijam.pl/nana.html

drugie "oglądaj" to player cda chyba najpłynniej działa z tych wszystkich
:joint: [*]
Awatar użytkownika
Finn
Posty: 2727
Rejestracja: 22 lip 2019, 12:19

Re: Anime - normiki out

Post autor: Finn »

@Kalom dziękuję :*
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Anime - normiki out

Post autor: Peyton »

Polecicie jakieś fantasy / horror / gore anime, które byłoby łatwo dostępne w internecie, a najlepiej na którejś z platform streamingowych? Zależy mi przede wszystkim na... pewnej "dosadności", czy dorosłemu sposobowi ukazywania walki, oraz przemocy, gdyż nadaje to wg mnie wiarygodności.
Ideałem pod tym względem był(y) dla mnie Hellsing, Elfen Lied, Berserk, Gantz, Attack on Titans, czy chociażby nowe DoroHeDoro.

Kolejnego gatunku jakiego szukam, to coś z fantasy w świecie magii, więc jakieś zaklęcia, czary, rytuały, itp., mile widziane. Również najchętniej utrzymane bardziej w konwencji "dla dorosłych", ale tu już niekoniecznie, byleby było spoko.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
bania
Posty: 121
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:12
Lokalizacja: Midgar

Re: Anime - normiki out

Post autor: bania »

Shigurui
Higurashi no naku koro ni
Bo taki los rapera, bracie mój/Nawet jak cipy z nieba lecą, wszystko chuj

Seen the devil give a sermon in the church
Seen an angel dancing in the club

You hate, you're lame, your loss
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5577
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Anime - normiki out

Post autor: koniec »

W tym roku się przemogłem do anime i na razie sobie powoli obejrzałem Fullmetal Alchemist Brotherhood i Attack On Titan, oba mi się spodobały, co dalej byście polecili?
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Anime - normiki out

Post autor: Rupert »

@Peyton claymore może?
Jutro edytuje to wkleję dobra listę fajnych bajek

Wysłane z mojego G3121 przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
zlewam
Posty: 589
Rejestracja: 19 kwie 2019, 18:46

Re: Anime - normiki out

Post autor: zlewam »

koniec pisze: 14 sie 2020, 19:27 W tym roku się przemogłem do anime i na razie sobie powoli obejrzałem Fullmetal Alchemist Brotherhood i Attack On Titan, oba mi się spodobały, co dalej byście polecili?
one punch man - parodia napierdalanek, protagonista rozpierdala wszystkich na jednego strzala i szuka sobie godnego przeciwnika
steins gate i boku dake ga inai machi - jak lubisz podroze w czasie to ci sie spodoba
evangelion i cowboy bebop - niesmiertelne klasyki ktore po prostu wypada znac
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5577
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Anime - normiki out

Post autor: koniec »

o one punch manie słyszałem ale szukam czegoś w poważniejszych klimatach ja te, które już wymieniłem więc go odpuszczę a resztę sprawdzę, dzięki
Awatar użytkownika
Rhubarb
Posty: 495
Rejestracja: 30 maja 2019, 17:13

Re: Anime - normiki out

Post autor: Rhubarb »

zdecydowanie hunter x hunter 2011 - ja tam uwielbiam calosc, ale poczatek jest troche ugrzeczniony wzgledem mangi, ale od jakos 30-40 odc nie powinno byc juz zadnych zastrzezen
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Anime - normiki out

Post autor: Piters »

Zdecydowanie Hunter x Hunter 2011 najpierw

A ja wczoraj się zabrałem za Fate. Czytałem, czytalem i doszedłem do wniosku, że najlepiej zacząć od Fate/stay night: Unlimited Blade Works. Niby Fate/Zero bo to prequel, ale z drugiej strony część mówiła że żeby wszystko skumać trzeba znać już coś. Obejrzałem pół odcinka (bo był 50 minutowy, a mnie akurat przymuliło w chuj), także jak już tu jestem to dopytam. Dobrą kolejność wziąłem? :lol:

A i jeszcze musze dać propsa Gintamie. Oglądam sobie powoli od kwietnia, czasem mi sie chce, czasem nie i props mocno, bo w poważnych anime to jak sie wciągne to potrafie z 15 odcinków dziennie lecieć i zara mi się skończy i znowu marudze, że nie wiem co oglądać. A tak to od 4 miechów mam zajebiste anime do oglądania, ale forma bardziej komediowa sprawia, że nie mam takiego ciśnienia na "kurwa co będzie dalej" tylko se oglądam powoli i jak mnie najdzie to zawsze mam co obejrzeć i nie muszę szukać. No ale w kwestii komedii (chociaż poważne arci też są przepiękne) to arcydzieło, jak ktoś lubi takie klimaty to polecam
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: Anime - normiki out

Post autor: MicBar »

Odnowiłem sobie subskrypcję na Netflixie i widzę, że pojawiło się DRAGON'S DOGMA. Szukam ostatnio jakiegoś spoko anime (a nie mam czasu na sprawdzanie wszystkiego jak leci przez zasuw w robocie i cykliczne zmęczenie) i o ile w grę nie grałem, to wiem, że w pewnych kręgach jest mocno popularna. Warto serial?
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Anime - normiki out

Post autor: Jiigsi »

Drugi sezon re:zero to jest kurde arcydzieło. Easy topka sezonów w anime w ogóle, jeśli o mnie chodzi. Serdecznie każdemu polecam sprawdzenie.
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Anime - normiki out

Post autor: Piters »

Potwierdzam, kozak w chuj. Za to problemem może być przebicie się przez pierwszą część 1 sezonu bo główny bohater strasznie wkurwia wtedy (ta, wiem że miał wkurwiać)
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4420
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Anime - normiki out

Post autor: Kalom »

jak nie byłem za bardzo fanem pierwszego jako całości to jest szansa, że ten drugi coś zmieni?
:joint: [*]
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Anime - normiki out

Post autor: Piters »

Moim zdaniem tak, pierwszy uważałem za średniak, a drugi moim zdaniem świetny. Subaru już nie denerwuje, fabuła staje się coraz bardziej pokręcona, ale przy tym mega interesująca. Aktorzy głosowi, animacja i muzyka też świetne - w tych aspektach zdecydowanie jedno z lepszych w ostatnim czasie dla mnie. Chociaż pierwszy odcinek (lub pierwsze dwa, nie pamiętam) jeszcze podobne do 1 sezonu, bardziej wprowadzają do tego co ma się dziać dalej. Jak oglądałeś pierwszy sezon to polecam dać szansę do 3 odcinka włącznie, myślę że jak wtedy nie przypasuje to można najwyżej rzucić.
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4420
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Anime - normiki out

Post autor: Kalom »

okej dzięki zabiorę się po weekendzie
:joint: [*]
N0V4K
Posty: 79
Rejestracja: 24 wrz 2019, 20:57

Re: Anime - normiki out

Post autor: N0V4K »

Obejrzałem 2 odc Jojo i po fali propsów tak średnio mi siadło, specyficzne anime. Na pewno dam szanse jeszcze.

Za to nadrobiłem Re:zero, 2 sezon jest dojebany fchuj potwierdzam :joint:

Jeszcze dręczy mnie sprawa z Naruto, a właściwie Boruto. Miałem problem, żeby zabrać się za 3 serie. Dobrnąłem do momentu na równo, gdzie kończy się kinówka (chyba 66 odc). Widzę, że na tą serie jest spory hejt i wsm się nie dziwie. Za dużo odcinków kanonicznych, które za wiele nie wnoszą, chyba odpuszczę sobie dalsze oglądanie na jakiś czas i może kiedyś wrócę. No chyba, że dalej nic ciekawego nie bd to wjbn :dunno:
Awatar użytkownika
dou
Posty: 842
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:36

Re: Anime - normiki out

Post autor: dou »

dobra kurde wracam do nauki japońskiego. polećcie jakieś anime które łatwo ogarnąć na streamie (netflix czy coś)
Kiedy umiera człowiek, tracimy całą bibliotekę
Użytkownicy nawiązujący do plhh na maturze: encrenoire, jajca, MalinowyJogurt, Master
Jasny pisze: 08 lip 2022, 11:20 Szkoda, że ludziom mózg nie wraca.
Awatar użytkownika
zlewam
Posty: 589
Rejestracja: 19 kwie 2019, 18:46

Re: Anime - normiki out

Post autor: zlewam »

kiedys odpuscilem to re:zero po pierwszym odcinku, ale po propsach z kazdej strony zdecydowalem znowu sie za to zabrac
dawajcie drugie szanse :bowdown:
ODPOWIEDZ