Anime - normiki out

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1428
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Anime - normiki out

Post autor: bronek »

ToMojaStaraKsywka pisze: 23 wrz 2021, 23:39 Podobno Kishimoto wrócił do pisania mangi jakiś czas temu, więc może poziom odcinków wzrośnie.
Ale manga jest daleeeeeko od anime chyba, wiec troche zajdzie zanim dojdziecie do tych odcinkow. Manga akurat fajnie sie rozkreca wiec moze to ta boska reka kishiego, i bedzie co pokazac na ekranach. Tylko pierrot musi sie postarac i cos fajnego z tego zrobic (pomarzyc mozna nie?)
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Anime - normiki out

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

no chyba jest tak jak mówisz :(. Brakuje mi tego, że jest w kurwę mało autorefleksji w tym wszystkim i
Spoiler
piguły-przejście do hamburgera rozjebały mi głowę, a chwilę wcześniej dialog Naruto-Sasuke o zabiciu Boruto.
Wiele rzeczy w tym Boruto mnie denerwuje, bo wiele rzeczy nie powinno się wydarzyć. Dodatkowo piszą, że Code w mandze jest jako badass co mnie zaskoczyło bo tu to jakaś pizda w anime xD
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
xzakuux
Posty: 80
Rejestracja: 06 mar 2020, 0:16

Re: Anime - normiki out

Post autor: xzakuux »

Byki, a ogląda ktoś z was One Piece? Dla mnie to nadal król shonenów i mimo blisko tysiąca odcinków nadal potrafi być na maksa świeży :bowdown:
XVX
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Anime - normiki out

Post autor: Jiigsi »

Jedyny król to hxh
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
xzakuux
Posty: 80
Rejestracja: 06 mar 2020, 0:16

Re: Anime - normiki out

Post autor: xzakuux »

HxH też zajebiste, ale IMO level niżej. Jestem ciekaw, czy autor kiedykolwiek skończy mangę
XVX
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4392
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Anime - normiki out

Post autor: Piters »

Dla mnie One Piece też najlepszy, na równi z Gintamą na pierwszym miejscu
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Hazardzista
Posty: 1191
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:37

Re: Anime - normiki out

Post autor: Hazardzista »

Właśnie skończyłem Cowboy Bebop i zdecydowanie jest to topka anime ever, wszystko się tam zgadza, od genialnej muzyki, przez świetnie dopracowaną animacje aż do idealnego balansu między humorem, dramatem i sentymentem, a po oglądnięciu całości nawet zaburzony balans między główną i poboczną fabułą nadaje specyficznego klimatu i staje się dużym plusem.
Oczywiście może pójść to w drugą stronę i jak ktoś jest nastawiony na emocjonalnego shounena to może zupełnie nie siąść.
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1428
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Anime - normiki out

Post autor: bronek »

ToMojaStaraKsywka pisze: 29 paź 2021, 18:58 no chyba jest tak jak mówisz :(. Brakuje mi tego, że jest w kurwę mało autorefleksji w tym wszystkim i
Spoiler
piguły-przejście do hamburgera rozjebały mi głowę, a chwilę wcześniej dialog Naruto-Sasuke o zabiciu Boruto.
Wiele rzeczy w tym Boruto mnie denerwuje, bo wiele rzeczy nie powinno się wydarzyć. Dodatkowo piszą, że Code w mandze jest jako badass co mnie zaskoczyło bo tu to jakaś pizda w anime xD
No imo tez sie pogubili, zbyt cukierkowe to bylo no i malo logiczne jak nerf sasuke w fillerach :wall: a takie rzeczy odpychaja fanow. Szkoda bo tak jak mowie manga sie rozkrecila i od juz dluzszego czasu jest bardzo ciekawie, wiec jest potencjal na rozpierdol jakby to zrobila np ekipa od ostatniego pojedynku z shippuuden naszych 2 glownych bohaterow. Tam animacja kozacko oddala klimat walki i technicznie byla na wysokim poziomie, dla takich momentow sie oglada anime a nie po to zeby slyszec ze sasuke znowu nie ma czakry bo zrobil pol klona i musi medytowac przez 10odc zeby dorobic 2 polowke tego klona...

Dodano po 19 minutach 9 sekundach:
xzakuux pisze: 30 paź 2021, 11:11 Byki, a ogląda ktoś z was One Piece? Dla mnie to nadal król shonenów i mimo blisko tysiąca odcinków nadal potrafi być na maksa świeży :bowdown:
Czytajac jestem ap tu dejt ale w anime dopiero na poczatku water seven... One piece topka shonenow, chyba nawet najbardziej sprzedajaca sie manga na swiecie, zasluzenie imo. A jezeli chodzi o koniec to coraz blizej, zbliza sie punkt kulminacyjny tego arku a ten ark juz zaczyna koncowke mangi wg samego Ody. Pozatym on sam dodal oliwy do ognia ostatnio i powiedzial ze dal do zrozumenia ze One Piece juz sie pojawil w mandze :shock:

Dodano po 1 minucie 47 sekundach:
aha, no i polecalem ostatnio czytelnikom "The fable", tak tym razem polecam "Radiant" od francuskiego autora Tony Valente. Troche cukierkowe, ale w miare oryginalne, ciekawe i wciaga
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
xzakuux
Posty: 80
Rejestracja: 06 mar 2020, 0:16

Re: Anime - normiki out

Post autor: xzakuux »

bronek pisze: 04 lis 2021, 15:55 punkt kulminacyjny tego arku a ten ark juz zaczyna koncowke mangi wg samego Ody
Z jednej strony chciałbym dożyć końca, a z drugiej to jest tak zajebiste, że mogłoby trwać i trwać. Wano arc jest PRZEZAJEBISTY, kiedy dobijałem do niego w mandze to trochę przerażał mnie objętością, no ale nie ma nudy :bowdown:
XVX
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Anime - normiki out

Post autor: moxxi »

bronek pisze: 04 lis 2021, 15:55 One Piece juz sie pojawil w mandze
a to bankowo, foreshadowing w OP jest przejebanie mocny, ale kurwa, no, to może być wszystko tyle tego było :lol:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4392
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Anime - normiki out

Post autor: Piters »

Nie no, One Piece spokojnie jeszcze z 5 lat pociągnie. Troche Wano, potem na pewno Elbaf, koncowa wojna itd itp. Za dużo wątków zostało, a patrząc że jestem na bieżąco już 3 lata, zacząłem w trakcie Wano i jesteśmy w trakcie Wano w 2021 to wiadomo jak to jest
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Anime - normiki out

Post autor: 8na10 »

bronek pisze: 04 lis 2021, 15:55 powiedzial ze dal do zrozumenia ze One Piece juz sie pojawil w mandze
ja inaczej interpretuje jego słowa i nie uwazam że dał to do zrozumienia co mowisz
Spoiler
one piece nie istnieje, to był farmazon puszczony przez tego krola piratow, po to zeby ludzie szukali i kopali, i zeby odkopali te zakopana cywilizacje, i pewnie w koncowce mangi rozwinie watek tego
jasny wracaj na forum
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Anime - normiki out

Post autor: moxxi »

co do tego wyżej
Spoiler
one piece istnieje i jest to rzecz namacalna/materialna
sam oda to mówił
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
Machuu
Posty: 99
Rejestracja: 22 kwie 2019, 12:09

Re: Anime - normiki out

Post autor: Machuu »

JoJo Stone Ocean od dziś na Netflix :)
Trochę dziwne że sezony 1-3 są, 4-5 nie ma a dziś wjeżdża najnowszy :confused:
Awatar użytkownika
Hazardzista
Posty: 1191
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:37

Re: Anime - normiki out

Post autor: Hazardzista »

Skończyłem ostatnio Steins;Gate i ogląda się bardzo przyjemnie, miejscami trochę mało akcji ale całość jako 24-odcinkowe anime spójna i polecam każdemu.
Teraz myślę o czymś świeższym, albo Kimetsu no Yaiba (oglądnąłem w tamtym roku pierwsze 3 odcinki i animacja była spoko, ogląda ktoś na bieżąco, warto się za to zabrać?), ewentualnie Fruits Basket (jakieś opinie?).
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4392
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Anime - normiki out

Post autor: Piters »

Kimetsu no Yaiba to całkiem ok shounen z bardzo dobrą animacją. Nie podzielam aż takiego zachwytu większości, ale jak lubisz shouneny to warto.
Fruits Baskets nie oglądałem, jest gdzieś tam na liście mojej też.

Ja za to ostatnio oglądam The Disastrous Life of Saiki K. na Netflixie i jak ktoś lubi komediowe to chyba mój faworyt po Gintamie na razie
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Anime - normiki out

Post autor: Jiigsi »

Spoko te jojo nowe
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Anime - normiki out

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

Hazardzista pisze:Skończyłem ostatnio Steins;Gate i ogląda się bardzo przyjemnie, miejscami trochę mało akcji ale całość jako 24-odcinkowe anime spójna i polecam każdemu.
Teraz myślę o czymś świeższym, albo Kimetsu no Yaiba (oglądnąłem w tamtym roku pierwsze 3 odcinki i animacja była spoko, ogląda ktoś na bieżąco, warto się za to zabrać?), ewentualnie Fruits Basket (jakieś opinie?).
KnY bardzo fajne. Czasami nie kumam zachwytu, ale ma to coś takiego w sobie, że to lubię. No i polecam film po obejrzeniu pierwszego sezonu. Dziś wychodzi pierwszy odcinek drugiego sezonu i się jaram, ale obejrzę dopiero wieczorem(podobno trwa godzinę)
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4392
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Anime - normiki out

Post autor: Piters »

Jak nie jestem aż tak wielkim fanem fabuły w Kimetsu jak wspominałem, tak jakość produkcji jest kurwa niesamowita :bowdown: Ten dzisiejszy podwójny odcinek piękny. Nawet nie mam na myśli samej animacji, bo nie było jakoś dużo dynamicznych scen, ale detale na drugim planie czy coś to bardzo mi się podobały
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
tsuko
Posty: 813
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:45

Re: Anime - normiki out

Post autor: tsuko »


:bowdown: :bowdown: kurwa jak to wygląda mocarnie, szkoda że w październiku dopiero ale tyle lat czekałem to poczekam jeszcze trochę
Zainteresowania - bezdomność , Premier League, Liga Mistrzów , Freak fighty i Strike King K-1,/walki w K-1 w małych rękawicach/
ODPOWIEDZ