[Serial] The 100

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Kutendo95
Posty: 399
Rejestracja: 18 lip 2019, 0:48

[Serial] The 100

Post autor: Kutendo95 »

Nie ma tematu to zakładam
Zacząłem wczoraj oglądać i nawet spoko się wkręciłem, lubię takie klimaty o grupce osób starającej się przetrwać
Awatar użytkownika
lolok
Posty: 79
Rejestracja: 21 paź 2019, 23:22

Re: [Serial] The 100

Post autor: lolok »

z tego, co pamiętam do 3 sezonu naprawdę spoko, w połowie S03 człowiek się zaczyna męczyć

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1520
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: [Serial] The 100

Post autor: PSZ »

Dla mnie dobry serial oglądałem wszystko co do tej pory widziałem i czekam na ostatni sezon. Czasami wkurwia, ale ciekawość co się stanie dalej jest silniejsza.
Yatzeek
Posty: 79
Rejestracja: 17 lip 2019, 7:24

Re: [Serial] The 100

Post autor: Yatzeek »

Też oglądam mimo tego, że serial zaliczył mega zjazd w porównaniu do 2 pierwszych sezonów. Ale i tak lepsze to niż gównanie TWD które musiałem odpuścić :lol:
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: [Serial] The 100

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

dotrwałem do 6 sezonu i skonczylem gdzieś na 2-3 odcinku. Już mi się nie chce tego kurwa oglądać
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
N0V4K
Posty: 79
Rejestracja: 24 wrz 2019, 20:57

Re: [Serial] The 100

Post autor: N0V4K »

Kolejny sezon ma być chyba ostatnim z tego co pamiętam, ogólnie ten serial ma wzloty i upadki (coś jak TWD miewało momenty), ale to co odpierdoliło się w ostatnim sezonie :bag: . Z ciekawości raczej obejrzę jak to już wyjdzie o ile coś innego się nie wkręci.
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2045
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: [Serial] The 100

Post autor: Krynew »

Ten serial to moje guilty pleasure...

BTW. na takie info dziś na Grupie Hatak się nadziałem:
Stacja The CW dała zielone światło to rozpoczęcia prac nad serialowym prequelem "The 100", którego akcja będzie rozgrywać się 97 lat wcześniej — podczas apokalipsy, która zniszczyła Ziemię i doprowadziła do ucieczki ludzkości na Arkę.

Pilot spin-offu będzie jednocześnie jednym z odcinków finałowego, 7. sezonu "The 100", który pojawi się w przyszłym roku.
Kocham, pozdrawiam
Kutendo95
Posty: 399
Rejestracja: 18 lip 2019, 0:48

Re: [Serial] The 100

Post autor: Kutendo95 »

Dotarłem do 3 sezonu i już mi się nie chce oglądać, poszło to w stronę której nie lubię jak ze średniowiecza - władczynie, miecze, wszyscy upierdoleni farbami na twarzy
Jest to nudne, oglądam i się bawię telefonem
Awatar użytkownika
lolok
Posty: 79
Rejestracja: 21 paź 2019, 23:22

Re: [Serial] The 100

Post autor: lolok »

Skończyłem dziś 6 sezon, mimo tego, że faktycznie w trzecim sezonie jest lekki spadek formy to potem znowu wraca na dobre tory. Czekam na 7 (niestety już ostatni sezon)

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka


Kutendo95
Posty: 399
Rejestracja: 18 lip 2019, 0:48

Re: [Serial] The 100

Post autor: Kutendo95 »

Jest nowy odcinek, jeszcze nie oglądałem
Awatar użytkownika
esdoen
Posty: 1214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:44

Re: [Serial] The 100

Post autor: esdoen »

Ktoś ogląda? Aktualny sezon jest IMO mocarny, trochę się obawiałem że wprowadzenie nowego wątku na ostatni sezon to błąd, i nadal nie wiem czy uda im się zamknąć historię sensownie... ale no lubię tę serię.

I tak, to całkowite guilty pleasure - serial zaczął się jak rasowe teen drama, ale potem znalazło swoją całkiem udaną formułę (acz ze dwa sezony mnie zmęczyły tak w połowie, ale forma wróciła).
ODPOWIEDZ