[serial] Dom z papieru

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
Mutley
Posty: 511
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:23

[serial] Dom z papieru

Post autor: Mutley »

Sezon trzeci nadchodzi.

happiness only real when shared
Awatar użytkownika
chozen
Posty: 118
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:19
Lokalizacja: biedastok

Re: [serial] Dom z papieru

Post autor: chozen »

dalej mnie zastanawia jak to gówno znajduje się na 9 pozycji w rankingu seriali na filmweb


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
ngbijhoni
Posty: 333
Rejestracja: 17 kwie 2019, 1:21

[serial] Dom z papieru

Post autor: ngbijhoni »

chozen pisze: 18 kwie 2019, 13:07 dalej mnie zastanawia jak to gówno znajduje się na 9 pozycji w rankingu seriali na filmweb


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
bankowo czesc ludzi wystawia ocene po 4 odcinkach, gdzie serial naprawde trzyma fajny poziom i ma mega potencjal, wszystko zaczyna sie pierdolic dopiero z czasem. co do trzeciego sezonu to juz widze, ze to bedzie tragedia, szykuje sie duzo strzelanin i pewnie znowu policja napierdalajaca z miniganów do tokio.
straciłem życie, czas by nowe zacząć teraz
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: [serial] Dom z papieru

Post autor: svnchez »

Pełno absurdów w tym serialu, a wjazd na motorze czy kasowanie portretu jednym kliknięciem to już grubszy lot, ale jak dla mnie to to się po prostu nieźle ogląda, dlatego zobaczę trzeci sezon. Ja mam słabość do seriali z geniuszami i genialnymi planami i oglądam nawet jeżeli czasami średnio to idzie z odzwierciedleniem w rzeczywistości. Berlin super postać, no i props za zakończenie, bo zazwyczaj w takich sytuacjach fabuła sprawia, że jednak nic się nie udaje.
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
Morales.
Posty: 114
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:21

Re: [serial] Dom z papieru

Post autor: Morales. »

@svnchez
Spoiler
Nie no ziomek, musiało się udać, bo w jaki inny sposób nagraliby 3 sezon i zgarnęli hajsik
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: [serial] Dom z papieru

Post autor: nihil Novi »

Berlin jedyna postać warta uwagi. Tokio za to ma fajny tyłek, ale jest niesamowicie głupia i irytująca.

Pierwszy sezon fajny, drugi natomiast to niezłe sci-fi. Generalnie za całokształt dałbym 7, bo po prostu przyjemnie się ogląda. Trzeci sezon pewnie sprawdzę z czystej ciekawości, ale nie napalam się na nic specjalnego.

9 miejsce w TOP 100 seriali to jest jakiś absurd.
Sensei życia
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: [serial] Dom z papieru

Post autor: Piters »

No to jest takie, że se można obejrzeć jak się nie wczuwasz w logike, wtedy się całkiem przyjemnie ogląda. No ale żeby top 9 to ich popierdolilo. Tak samo jak z 3 sezonem, teraz będą ciskać ten sukces przez 5 sezonów :roll:
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
alis_springs
Posty: 711
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:49

Re: [serial] Dom z papieru

Post autor: alis_springs »

svnchez pisze: 18 kwie 2019, 20:05 Pełno absurdów w tym serialu, a wjazd na motorze czy kasowanie portretu jednym kliknięciem to już grubszy lot, ale jak dla mnie to to się po prostu nieźle ogląda, dlatego zobaczę trzeci sezon. Ja mam słabość do seriali z geniuszami i genialnymi planami i oglądam nawet jeżeli czasami średnio to idzie z odzwierciedleniem w rzeczywistości. Berlin super postać, no i props za zakończenie, bo zazwyczaj w takich sytuacjach fabuła sprawia, że jednak nic się nie udaje.
możesz przybliżyć co to za akcja bo nie pamiętam?
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: [serial] Dom z papieru

Post autor: Piters »

Też nie pamiętam mega dokładnie, ale to chyba było coś, że psiarnia zgarneła typa co widział jak coś tam profesor majstruje (na złomowisku? dobrze pamiętam) no i po chyba grozbach od profersora ten typ to jednym kliknięciem usunął im z kompa. Albo to był sam profesor bo tam właził też, no ale coś w tym rodzaju
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
alis_springs
Posty: 711
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:49

Re: [serial] Dom z papieru

Post autor: alis_springs »

aaa dobra, to było tak, że profesor zaczął do niego po rusku gadać przez radio w tym namiocie policyjnym i tamten sie osrał i wykasował ten portret
Awatar użytkownika
widzeszalenstwo
Posty: 671
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:05

Re: [serial] Dom z papieru

Post autor: widzeszalenstwo »

Morales. pisze: 18 kwie 2019, 21:49 @svnchez
Spoiler
Nie no ziomek, musiało się udać, bo w jaki inny sposób nagraliby 3 sezon i zgarnęli hajsik
3 sezonu (właściwie to drugiego) chyba nie było w planach zanim Netflix to przejął, no ale nie oszukujmy się, od początku było wiadomo, że tak to się skonczy
Awatar użytkownika
Iszji
Posty: 482
Rejestracja: 23 maja 2019, 1:10

Re: [serial] Dom z papieru

Post autor: Iszji »

Ja tylko tu wpadłem napisać, żeby każda szanująca swój czas osoba nie ruszała tej szmiry, stoi na poziomie the walking dead, tylko pierdolą po hiszpańsku, więc w sumie no doceniam aspekt kulturowy, ale mogą już z tym wypierdalać.
Literatura niepoważna usiłuje rozwiązać problemy egzystencji. Literatura poważna je stawia. [...] Literatura poważna nie jest po to, żeby ułatwiać życie, tylko żeby je utrudniać.
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2006
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: [serial] Dom z papieru

Post autor: imo »

nie no nie przesadzaj koluniu, to się naprawdę przyjemnie ogląda, a i postacie są bardzo wyraziste. Po prostu druga połowa sezonu (uznajmy, że całość to jeden sezon) to równia pochyła ze względu na te wszystkie niedorzeczności
Spoiler
a scena jak 50 karabinów nakurwia w Tokio podczas gdy ta wjeżdża do banku na motorze to już są grubsze jaja
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 617
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: [serial] Dom z papieru

Post autor: Kacper »

Przestałem oglądać jak
Spoiler
zjebana Tokio wjechała na motorze do mennicy
slkt
Posty: 557
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:09

Re: [serial] Dom z papieru

Post autor: slkt »

serial jest mega naiwny, ale bardzo przyjemnie się ogląda
Spoiler
szkoda tylko, że w serialu umierają dobre chłopaki zamiast tokio kurwy jebanej
Awatar użytkownika
gostol
Posty: 11
Rejestracja: 26 maja 2019, 9:03

Re: [serial] Dom z papieru

Post autor: gostol »

jutro wjeżdża cały sezon czy tylko 1. odcinek?
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: [serial] Dom z papieru

Post autor: vampmoney »

Wkurwiam się sam na siebie bo uważam ze od drugiego sezonu to rozdmuchany sztuczny twór ale i tak sprawdzę 3 sezon zamiast zrobić coś bardziej produktywnego ajjj
Awatar użytkownika
federalny
Posty: 307
Rejestracja: 03 maja 2019, 20:44

Re: [serial] Dom z papieru

Post autor: federalny »

pierwszy odcinek bardzo dobry
Awatar użytkownika
juwen
Posty: 656
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33

Re: [serial] Dom z papieru

Post autor: juwen »

ale mnie już wkurwia
Spoiler
ta rozpruta pipa, robi wielką dramę że trzeba ratować jej kochasia, od którego odeszła bo znudziło jej się z nim życie :bag:
Awatar użytkownika
wupees
Posty: 14
Rejestracja: 10 maja 2019, 18:23

Re: [serial] Dom z papieru

Post autor: wupees »

2 odcinek
Spoiler
da się logicznie wytłumaczyć to, że wchodząc do tego banku nikt nie rozpoznał najbardziej poszukiwanych ludzi na świecie?
ODPOWIEDZ