[serial] Peaky Blinders

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
Iszji
Posty: 482
Rejestracja: 23 maja 2019, 1:10

Re: [serial] Peaky Blinders

Post autor: Iszji »

Pomimo propsów, które ślę dla całości, to postać Polly staje się powoli nieznośna podobnie jak Gemma w Sons of Anarchy i za każdym razem wywołuje irytację. Zakończenia 4tego sezonu nie będę nawet komentował, bo to wygląda jak żart wymyślony 5 minut przed końcem zdjęć do serialu. :dunno:

Sceptycznie troszkę.
Literatura niepoważna usiłuje rozwiązać problemy egzystencji. Literatura poważna je stawia. [...] Literatura poważna nie jest po to, żeby ułatwiać życie, tylko żeby je utrudniać.
Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Re: [serial] Peaky Blinders

Post autor: bukaj »

25 sierpnia premiera nowego sezonu
when the beat is dope, I get excited
Rev
Posty: 603
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: [serial] Peaky Blinders

Post autor: Rev »

Peaky Blinders obejrzalem w sumie z nudow, no i automatycznie wskoczyl do mojej topki serialii, moze nie top 1, nwm kurwa, ale top3-5 EASY. Ten serial jest wybitny, czekam z kutasem w dupie na kolejny sezon
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: [serial] Peaky Blinders

Post autor: badi »

ulubiona postać (oprócz tomiego)?
dicegame
Posty: 165
Rejestracja: 05 lip 2019, 15:28

Re: [serial] Peaky Blinders

Post autor: dicegame »

arthur wiadomo
Awatar użytkownika
Cuba L1br3
Posty: 761
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:55

Re: [serial] Peaky Blinders

Post autor: Cuba L1br3 »

Postać Freddiego Thorna mogła być fajnie rozwinięta, ale chyba zabrakło pomysłów :dunno: Alfie za to wkurwiający, no oczywiście za Polly
Awatar użytkownika
federalny
Posty: 308
Rejestracja: 03 maja 2019, 20:44

Re: [serial] Peaky Blinders

Post autor: federalny »

polly w pierwszym sezonie zdecydowanie
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: [serial] Peaky Blinders

Post autor: SWN »

Pamiętam że też miałem wielkie 'wtf' na twarzy widząc rozwiązanie kwestii Freddiego. Z ulubionych postaci jak tak dłużej się zastanawiam, to chyba serio tylko Tommy, bo większość pozostałych albo jest mocno przerysowana
Spoiler
(syn Polly ze spokojnego typeczka zajmującego się ogrodem do zimnego skurwysyna rozpierdalającego typów grupami miesiąc po pobycie w Birmingham)
albo mnie najzwyczajniej wkurwia, przykładowo Arthur, który
Spoiler
będąc w więzieniu w bodajże drugim sezonie przeżywa jaki jest skończony, jaka beznadziejna sytuacja, ooo jebany Tommy jebać go, ALE JUŻ SEKUNDĘ PO UWOLNIENIU ZAKŁADA DOJEBANY PŁASZCZYK I KUUURWA SIEMA EKIPO JEDZIEMY SPUŚCIĆ WPIERDOL HEHE CO TAM KOMPANIA TOMMY KC (ujęcia wskakiwania na samochód w slowmo)
i ogólnie od s02 denerwowała mnie ta ciągła sinusoida bycia w potrzasku i beznadziejnej sytuacji, żeby ostatecznie wyjść hustlersko w zwolnionym tempie i tak w kółko.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
sharezza
Posty: 189
Rejestracja: 14 maja 2019, 16:41

Re: [serial] Peaky Blinders

Post autor: sharezza »

genialna gra hardy'ego (na rowno z murphym ofc) zasluguje na osobny :bowdown:
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: [serial] Peaky Blinders

Post autor: Jiigsi »

No, żyd to najlepsza postać przecież
Spoiler
szkoda, że został odjebany

last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
Mutley
Posty: 511
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:23

Re: [serial] Peaky Blinders

Post autor: Mutley »

Tommy, Alfie i Arthur - najlepsze postacie. Najbardziej wkurwiająca Polly.

Gdzieś legalnie będzie można zobaczyć ten pierwszy odcinek, który wyjdzie 25 sierpnia?
happiness only real when shared
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: [serial] Peaky Blinders

Post autor: Ablazir »

SWN pisze: 10 sie 2019, 15:59 albo mnie najzwyczajniej wkurwia, przykładowo Arthur, który
Spoiler
będąc w więzieniu w bodajże drugim sezonie przeżywa jaki jest skończony, jaka beznadziejna sytuacja, ooo jebany Tommy jebać go, ALE JUŻ SEKUNDĘ PO UWOLNIENIU ZAKŁADA DOJEBANY PŁASZCZYK I KUUURWA SIEMA EKIPO JEDZIEMY SPUŚCIĆ WPIERDOL HEHE CO TAM KOMPANIA TOMMY KC (ujęcia wskakiwania na samochód w slowmo)
no ale on ma właśnie tak najebane we łbie :dunno:
Obrazek
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: [serial] Peaky Blinders

Post autor: SWN »

No ja nigdzie nie napisałem że nie ma, tylko że mnie to wkurwia i tyle :( :( W serialach lubię długofalowe przemiany mindsetu bohaterów, a Arthur potrafi w jednej scenie (dosłownie) sięgać za sznur, żeby po piętnastu minutach na pełnym lajciku się z tego napierdalać i ruchać dziwki.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: [serial] Peaky Blinders

Post autor: Ablazir »

no a to nie ten słynny border? zresztą nie wiem, nie znam się
Obrazek
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1252
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: [serial] Peaky Blinders

Post autor: gambler »

ostatni sezon słabszy, niewykorzystany potencjał brody’ego i zakończenie z chuja, ale czekam mocno.

Wierzę, że akurat ten serial nie spierdoli się do poziomu podtrzymywania trupa dla zgarnięcia siana, co zresztą wszechobecne i spotkało każdy dobry serial, w którym wyczerpał się pomysł i formuła.
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9695
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: [serial] Peaky Blinders

Post autor: potter »

Zwłaszcza, że pierwotnie na tym piątym serial miał się skończyć, a najprawdopodobniej będą jeszcze dwa kolejne, bo jeszcze kilka lat do II wś im zostało. Natomiast ja się tym nie martwię za bardzo, bo jednak te sezony są stosunkowo krótkie, dość rzadko wychodzą, więc nie czuję że jest to na siłę, przynajmniej do tej pory tak nie było.
MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: [serial] Peaky Blinders

Post autor: MicBar »

Tylko ja oprócz obok Tommiego stawiam Johna?
Awatar użytkownika
Rhubarb
Posty: 495
Rejestracja: 30 maja 2019, 17:13

Re: [serial] Peaky Blinders

Post autor: Rhubarb »

6 odcinkow na sezon to tak naprawdę połowa mniej niz w przypadku reszty seriali, do tego zakończenie z dupy w 4 sezonie przynajmniej sprawia, że 5 sezon będzie się faktycznie różnic od poprzednich
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2989
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: [serial] Peaky Blinders

Post autor: vampmoney »

Ja mega wyczekuję, na pewno będzie naturalną kontynuacją bo przez te 4 sezony nie odczułem odcinania kuponów ani razu. Rzadko zdarza się tak równy serial :bowdown:
Awatar użytkownika
suraks
Posty: 620
Rejestracja: 10 maja 2019, 15:02
Lokalizacja: bolivia

Re: [serial] Peaky Blinders

Post autor: suraks »

macie czasem tak, że po dłuższej nieobecności jakiegoś serialu nie pamiętacie co sie działo w poszczególnych sezonach?
no i właśnie są jakieś strony ze streszczeniami lub nie wiem kurwa krótkiego rewindu co sie działo bo nie chce mi sie od nowa puszczać odcinków bo się wciągne i zaczne oglądac 4 sezony od nowa
ODPOWIEDZ