[serial] Breaking Bad

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: Piters »

Ja złapałem lekką zamułkę jakoś w okresie tego przyjęcia urodzinowego (?) Waltera na początku, ale tak to też już od 1 sezonu wciągał. Ofc nie aż tak jak dalej
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1467
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: JVCORE »

Jestem aktualnie na 3 sezonie I kurwa mać :bowdown: jeżeli całość będzie na takim poziomie to top seriali na miękko. Tylko nie wiem co powinienem oglądać jako pierwsze bo nie ogarniam kolejności tego uniwersum, ale chuj

Niestety skończyłem te piękna przygodę, walter white top skurwieli jakich widziała kamera. Najbardziej wkurwiajaca postać to oczywiscie flynn. El camino to bardzo dobry pomysł, ale gorzej z wykonaniem, czegoś tam ewidentnie zabrakło, ale jako forma ciekawostki bardzo fajna produkcja. Pewnie za jakiś czas zabiorę sie drugi raz za ten serial. Kto nie oglądał niech dłużej nie zwleka.
Ostatnio zmieniony 04 sie 2020, 5:13 przez JVCORE, łącznie zmieniany 1 raz.
#freefromage

GVMBLER
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3777
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: Czak »

Breaking Bad dokończ, potem El Camino (choć nie jest to konieczne no ale można odhaczyć) a na końcu Better Call Saul (nadal kręcone), tylko nie zrażaj się pierwszymi sezonami
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Awatar użytkownika
Papys
Posty: 115
Rejestracja: 26 paź 2019, 0:05

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: Papys »

bsergio pisze: 27 maja 2020, 10:57 Podoba Wam się pierwszy sezon BB?

Dla mnie to największy minus serialu, bujał się strasznie długo, do tego stopnia, że za pierwszym razem nawet go nie dokończyłem

dla mnie ogień od początku był
Spoiler
akcja z wanną i wyjazdy kamperem mega klimat
kiedyś zaczłałem BCS i też nie przebrnąłem po pierwszym odcinku, chyba czas dać drugą szansę
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: Piters »

Słyszeliście o kolumbijskim Breaking Bad na licencji? Fabuła jest "taka sama", a główny bohater nazywa się Walter Blanco :bowdown:

Dzisiaj na TvFilmy wrzucili o tym i piękne :bowdown: :lol:

Wszystkie odcinki są na yt, wrzucam ostatni

Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4378
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: kr0pka »

Właśnie skończyłem oglądać wszystkie sezony drugi raz. Teraz z pełną świadomością mogę napisać, że dla mnie ten serial to majstersztyk (oczywiście zawsze można się przyczepić do realizmu ale mimo wszystko), dostaje ocenę 10/10 i jest najlepszym serialem jaki widziałem dotychczas. Tu jest tyle smaczków, że warto obejrzeć drugi raz aby je wyłapywać. Fantastycznie zbudowane postaci, szczególnie Jessego. Świetnie oddane jego cierpienie w uzależnieniu, problemy emocjonalne i huśtawka nastrojów. Wspaniała przygoda. Teraz mogę spokojnie odpalić El Camino, chociaż wiem, że jest słabe.
nic na potem
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1665
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: MalkoNTENT »

Teraz to możesz spokojnie odpalić Better Call Saul i jarać sie drugim najlepszym serialem


e; Aa oglądasz drugi raz to BCS pewnie łyknięte
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: oyche »

bcs, serio? nie przetrwalem pierwszego sezonu, przeciez to podjazdu nie ma do bb
Awatar użytkownika
erykgx
Posty: 219
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:07

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: erykgx »

:D :bowdown:
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1467
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: JVCORE »

Żałuj ojciec
#freefromage

GVMBLER
ksiazenieporzadek

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: ksiazenieporzadek »

Pierwsze dwa sezony bcs to przecież residentsleeper jest, dopiero potem zaczyna być nieco lepsze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: Piters »

No ja odpadłem na początku drugiego, nie mogłem tego zmęczyć

A oglądałem i tak na bieząco, więc no nie tak że na raz chciałem jebnąć wszystko
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9022
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: genocidegeneral »

Też przez chwilę się przekonywałem, niemożebnie mnie irytował braciszek foliarz, sam wątek Jimmy'ego jako jeszcze normalnego prawnika też potrafił mnie porwać średnio raz na sezon, ale tak jak napisał książę, im dalej tym lepiej, większą rolę zaczynają odgrywać postacie znane z Breaking Bad - a prawdę mówiąc jako samodzielne dzieło przygody McGilla raczej nie podobałyby mi się równie mocno jak jako część uniwersum, które szczerze uwielbiam, więc teraz z niecierpliwością czekam na dokończenie historii trzech wiadomych postaci i wyjaśnienie ich nieobecności w BB* (ciekawią mnie też flashforwardy z Gene'em Takovicem, osobiście wątpię w "żył długo i szczęśliwie").

* pewnie coś z trójki więzienie, śmierć, pan odkurzacz, więc byłbym mile zaskoczony, gdyby jednak wymyślili coś innego.
Obrazek
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1665
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: MalkoNTENT »

Piters pisze: 19 lip 2021, 14:42 No ja odpadłem na początku drugiego, nie mogłem tego zmęczyć

A oglądałem i tak na bieząco, więc no nie tak że na raz chciałem jebnąć wszystko
Miałem identycznie, aż po latach zabrałem się jeszcze raz, i to była jedna z lepsZych decyzji w tym życiu.
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 1134
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:01

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: maciek »

Nie wiem mnie tam BCS wciągnęło od początku, zajebiście się to ogląda
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4606
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: Parlae »

Mnie się podobało i BCS, i El Camino. Mam po prostu słabość do tych postaci, do tego świata, charakterystycznego klimatu, pięknego kręcenia itd.
Awatar użytkownika
Weles
Posty: 257
Rejestracja: 08 maja 2020, 11:32

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: Weles »

Drugie podejście do serialu, za pierwszym razem odpadłem jakoś pod koniec s3, tym razem wsiąkłem totalnie, paranoja Walta przy finiszu s4 rozpierdala system :lol: :lol: na dniach skończę całość i próbuje BCS, choć też już robiłem podchody i odpadłem po 2/3 odcinkach.
Awatar użytkownika
xotic
Posty: 600
Rejestracja: 20 kwie 2019, 19:00

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: xotic »

Miałem tak samo, za pierwszym razem odpadłem w trakcie S3, wróciłem jakoś po roku i obejrzałem już do końca ciągiem. Od tego czasu obejrzałem całość jeszcze z 2 razy. El Camino też mi się podobało, jak ktoś wyżej napisał mam po prostu mega sympatię do tych postaci. BCS odrzuciło mnie w trakcie pierwszego odcinka, ale może kiedyś wrócę.
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9022
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: genocidegeneral »

Kumam, że BB to slow burner w chuj i można odpaść na pierwszym sezonie, ale żeby na trzecim? :dunno:
Obrazek
Awatar użytkownika
Weles
Posty: 257
Rejestracja: 08 maja 2020, 11:32

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: Weles »

Jakoś postacie Gusa, Saula, tego chemika, bliźniacy z kartelu nie pociągały mnie wtedy zbytnio i wysiadłem. A może przeplatałem BB z Vikingami lub czymś innym i jedno poszło w zapomnienie na rzecz drugiego :dunno:
ODPOWIEDZ