[serial] Breaking Bad

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1792
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

[serial] Breaking Bad

Post autor: many-s »

Obrazek

Temat musi być. Czekamy na film pełnometrażowy.
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: cukier »

Oglądałem jedynie Breaking Bag i jestem szczerze zadowolony z bardzo dobrze wykonanej odskoczni od standardów. Ma swój klimat i coś, co przyciąga widza. Jednak Better Call Soul nie przyciągnął mnie tak, jak ten serial. A ten łyknąłem momentalnie.
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
ketiovv
Posty: 242
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:42

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: ketiovv »

wstyd mi, że dopiero 2 lata temu zabrałem się za ten serial, w 2008 musiał robić wrażenie
svlv96
Posty: 1448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: svlv96 »

Obejrzałem parę lat temu, zastanawiam się czy nie zrobić tego drugi raz..
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: dwupak »

svlv96 pisze:Obejrzałem parę lat temu, zastanawiam się czy nie zrobić tego drugi raz..
Ja nie jestem w stanie obejrzec tego drugi raz przez Skyler. Na samą myśl o niej mnie kurwa telepie
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
svlv96
Posty: 1448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: svlv96 »

dwupak pisze: 20 kwie 2019, 12:17
svlv96 pisze:Obejrzałem parę lat temu, zastanawiam się czy nie zrobić tego drugi raz..
Ja nie jestem w stanie obejrzec tego drugi raz przez Skyler. Na samą myśl o niej mnie kurwa telepie
No jebnieta suka, jej siostra nie wiele lepsza..
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: svnchez »

Gdy wychodziła druga część ostatniego sezonu pomyślałem sobie, że Breaking Bad prawdopodobnie będzie pierwszym serialem, który w całości obejrzę drugi raz. Wprawdzie teraz już mam takie ze 2-3, ale myślę, że jeszcze kilka lat i faktycznie mogę sobie to znów włączyć od początku.
Skyler to dla ciebie jest rycyna szmato
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
slkt
Posty: 557
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:09

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: slkt »

Najlepszy serial jaki oglądałem. Walter White to jeden z największych skurwieli w historii kinematografii, fenomenalna kreacja Bryana Cranstona. Mega się zżyłem z uniwersum BB i teraz z zapartym tchem czekam na kolejny sezon Better Call Saul.
Spoiler
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: Luxair »

Najlepsza scena to przecież:
Spoiler
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: Piters »

Ja jebie, jeszcze ta muzyka w tle, ale ta scena nadal jest piękna :bowdown:
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: Prez »

Luxair pisze: 24 cze 2019, 16:36 Najlepsza scena to przecież:
Spoiler
właśnie oglądam drugi raz BB (na mojej liście niekwestionowany #1) i przyznam szczerze, że nie pamiętałem tej sceny. 10/10
kurwa, w tym serialu jest tyle tak wyrazistych postaci, że chyba nigdzie tyle nie spotkałem. Walt - najlepsza przemiana psychologiczna jaką widziałem, Hank jest bohaterem 2 lub 3 scen z mojego osobistego top5 wszystkich seriali, Jesse i jego relacja z wiadomo kim, Gus, Saul, nawet ta pizda Skyler, no kurwa...

mistrzowski serial, jeżeli ktoś waha się czy nie odpalić drugi raz, serdecznie polecam, bo zabawa jest nawet lepsza.
Piters pisze: 24 cze 2019, 17:13 Ja jebie, jeszcze ta muzyka w tle, ale ta scena nadal jest piękna :bowdown:
Spoiler
jeszcze ten telefon od Marie, akurat w takim momencie, rewelacja :D
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: cloud »

Niestety wytrzymałem tylko do połowy drugiego sezonu, bo żonka Waltera doprowadzała mnie do białej gorączki.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: MicBar »

Dla mnie chyba top1 seriali. Walter jest tak pięknie rozpisaną postacią, która ani na moment nie traci swojego animuszu, że czapki z głów. W dodatku w tym serialu nie ma żadnej przypadkowej sceny mającej być filterem, wszystko tu idealnie współgra ze sobą. Nawet ten odcinek z muchą, co go zrobili, bo im fundusze zostały, idealnie się wpisuje symboliką w fabułę.

Ulubione sceny mogę wymieniać jedna za drugą, ale https://www.youtube.com/watch?v=10czUKzpbgg
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9022
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: genocidegeneral »

Ja scenę w tej ichniej Castoramie uwielbiam też, z kamerą z każdym kolejnym piknięciem nabijanego na kasę produktu skokowo zbliżającą się na twarz Walta zdającego sobie sprawę po co ten gościu kupował tyle zapałek.
Obrazek
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: MoTyW »

cloud pisze: 17 sie 2019, 12:59 Niestety wytrzymałem tylko do połowy drugiego sezonu, bo żonka Waltera doprowadzała mnie do białej gorączki.
Takie było jej zadanie mordeczko, zagrać dobrze wkurwiającą tępą pizdę też trzeba umieć.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
federalny
Posty: 307
Rejestracja: 03 maja 2019, 20:44

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: federalny »

z najlepszych scen to ''half milion in cash'' zdecydowanie bedzie w topce
Spoiler
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: mlodyperkez »

moja pierwsza serialowa dyszka na filmwebie. absolutny sztos, arcydzielo kinematografii, ilosc metafor, easter eggow, zwrotow akcji, genialnej gry aktorskiej(3 glowni bohaterowie zgarneli lacznie 9 nagrod emmy) wyjebana ponad sufit. dolaczam sie do miliona propsujacych osob przede mna, nie mozesz sie nazwac fanem seriali jesli nie ogladales :rotfl:
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

oglądam drugi raz, jestem w połowie drugiego sezonu i Skyler powoli mnie już zaczyna wkurwiać :D
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: mlodyperkez »

no chyba kazdy tak mial ze w pewnym momencie staje sie najbardziej znienawidzona postacia ever i to chyba swiadczy o tym jak zajebiscie te role zagrala Anna Gunn
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9022
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: genocidegeneral »

No Skyler była wkurwiająca bo taka miała być, jej spokojne życie zostaje przerwane gdy mąż zachorował na nowotwór, a później stał się mordercą i producentem narkotyków, którego złapanie staje się życiową misją jej szwagra, Sky nie potrafi tego udźwignąć i tyle.

To już jej siostra kleptomanka Cruella De Bil jest trzy razy gorsza i ma bardziej wkurwiający ryj :dunno:
Spoiler
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ