[serial] Suits

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2724
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

[serial] Suits

Post autor: Jasek »

z nudy zacząłem oglądać i ten sezon w którym wyjebali rossa + te czarnulke z rodziny krolewskiej to serial przestal byc gówniany, a oglada sie przyjemnie, nowe postacie > te co odeszly
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: [serial] Suits

Post autor: mlodyperkez »

a ja skonczylem ogladac po tym
Spoiler
jak Mike poszedl siedziec XD
i nie wiem czy wroce, mam wrazenie ze ten serial zaliczal straszny regress im dalej w las
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: [serial] Suits

Post autor: potter »

Jakoś niedawno zakończyli ten serial po 9 sezonach, mi zostały dwa ostatnie, ale też nie mogę się za to zabrać. Natomiast ten ósmy jest bez Mike'a więc powinien być spoko, bo mnie również typ strasznie nudził, ale dla Rachel serduszko zawsze.
Johnny

Re: [serial] Suits

Post autor: Johnny »

Jestem w połowie trzeciego sezonu i mimo że na księżniczkę lubię popatrzeć, to raczej więcej czasu na to nie poświęcę.
Nie lubię seriali gdzie jest wiecznie "obrona fortu" - niby topowa kancelaria, nasz bohater (przynajmniej z pierwszych sezonów) Mike niby taki geniusz, a ciągle ktoś ich wyprowadzał w pole, ciągle w pozycji obronnej, ciągle tylko rzutem na taśmę niejako udaje im się wychodzić z opresji - strasznie mnie to jednak gryzie, zero balansu. Śmieszne że już w połowie trzeciego sezonu w sumie niezbyt mnie obchodzi dalszy los którejkolwiek postaci, bo są poprowadzone w taki byle jaki sposób. Szkoda bo pierwszy sezon mnie bardzo wciągnął
ODPOWIEDZ