[serial] ZeroZeroZero (2020) [Saviano i ekipa od Gomorry]

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

[serial] ZeroZeroZero (2020) [Saviano i ekipa od Gomorry]

Post autor: instinkt »

The series, produced by Cattleya and Bartlebyfilm, is based on the book by Gomorrah scribe Roberto Saviano. Andrea Riseborough, Dane DeHaan and Gabriel Byrne star in the series, directed by Stefano Sollima, that looks at international cocaine trafficking and its economic and political effects.

The drama will chart family dynamics, Mexican cartels, the ‘Ndrangheta (the Calabrian mafia) and corrupt businessmen. The stellar line up of directors also includes Pablo Trapero (The Clan) and Janus Metz (True Detective). After concluding the first weeks of shooting in New Orleans, principal photography moves on to Mexico and then to Italy and Africa.

The series will also feature actors Harold Torres (Sin Nombre), Giuseppe De Domenico (Euphoria), Francesco Colella (Made In Italy) and Tcheky Karyo (Nikita). It is developed by the same creative team behind TV series Gomorrah, Leonardo Fasoli, Stefano Bises, Saviano and Sollima, and is written by co-head writers Leonardo Fasoli and Mauricio Katz (The Bridge). Max Hurwitz (Hell On Wheels), Sollima and Maddalena Ravagli round out the team of writers.

The show will debut in 2020 on Canal+ in French-speaking Europe and Africa, on Sky in Italy, the UK, Ireland, Germany and Austria, and on Amazon in the U.S., Canada, Latin America and Spain.
Awatar użytkownika
Dill
Posty: 429
Rejestracja: 10 maja 2019, 17:07

Re: [serial] ZeroZeroZero (2020) [Saviano i ekipa od Gomorry]

Post autor: Dill »

czytałem książkę, świetna. czekam na serial.
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1364
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: [serial] ZeroZeroZero (2020) [Saviano i ekipa od Gomorry]

Post autor: redman23 »

Czekam również. Książkę skończyłem czytać kilka tygodni temu, polecam wszystkim zainteresowanych tymi tematami.
Awatar użytkownika
Travson
Posty: 893
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:23
Lokalizacja: Łódź/Gdynia

[serial] Zero Zero Zero (2020 )

Post autor: Travson »

Serial obnaża mroczne tajemnice światowego handlu narkotykami - od produkcji aż po dostawę do miejsca konsumpcji. Historia zabiera widza w podróż po złożonym systemie wzajemnych zależności, który skażony jest przemocą. Od dżungli po drapacze chmur, od Meksyku po Paryż, od przestępców i biznesmenów po desperatów i miliarderów. Całość połączona jest niewidzialną nicią kokainy. W tej bezlitosnej wojnie o wpływy każdy walczy z każdym i naraża życie na niebezpieczeństwo - od lokalnego drobnego dilera po ojca chrzestnego najpotężniejszej organizacji przestępczej.
Spoiler
Obrazek
Dzisiaj wyskoczyło mi w propozycjach na HBO, póki co dwa odcinki. Sprawdzał już ktoś? Może być ciekawa rzecz w oczekiwaniu na kolejny sezon Gomory
phobos pisze: ten świat to symulacja na zaliczenie jakiegoś kosmicznego studenciakaxd który co roku oddaje ten sam projekt ze zmianami
Awatar użytkownika
Negatyv
Posty: 433
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:18

Re: [serial] Zero Zero Zero (2020 )

Post autor: Negatyv »

O kurwa. Dzięki za info. Książkę polecam bardzo.
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3825
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: [serial] Zero Zero Zero (2020 )

Post autor: wrubel »

spodziewam się zajebistego serialu, odpalam dzisiaj
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: [serial] Zero Zero Zero (2020 )

Post autor: instinkt »

już dawno jest temat założony
viewtopic.php?f=15&t=2217
Awatar użytkownika
kuszmen
Posty: 128
Rejestracja: 19 kwie 2019, 18:23

Re: [serial] Zero Zero Zero (2020 )

Post autor: kuszmen »

sicario x gomorra, jest potencjal
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5395
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: [serial] ZeroZeroZero (2020) [Saviano i ekipa od Gomorry]

Post autor: clockers »

o kurwa, będzie oglądane.
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: [serial] ZeroZeroZero (2020) [Saviano i ekipa od Gomorry]

Post autor: svnchez »

Trochę mnie już nudzi ta tematyka narkoświatka, sporo tego, ale chyba dam szansę.
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
kuszmen
Posty: 128
Rejestracja: 19 kwie 2019, 18:23

Re: [serial] ZeroZeroZero (2020) [Saviano i ekipa od Gomorry]

Post autor: kuszmen »

8 odcinek to taka typowa najlepsza gomorra :bowdown:
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: [serial] ZeroZeroZero (2020) [Saviano i ekipa od Gomorry]

Post autor: FLoo »

Obejrzałem. 7/10.
Z trójki Gomorra/Suburra i to, najsłabsze, ale nie ma co się zrażać. W porównaniu do tamtej dwójki mamy tu po za wątkiem włoskim tez Meksyk/USA. Trzy różne lokalizacje które się ze sobą łączą w jedna całość.
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1040
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: [serial] ZeroZeroZero (2020) [Saviano i ekipa od Gomorry]

Post autor: trez »

Również w weekend sprawdziłem. Przyzwoite 6/10. Gomorra i Suburra bardziej wciągało. Wątki tych trzech grup nieźle przeplatają się, ale ten wątek z tym chorym synem przemytnika w Afryce to jednak przesada. :lol:
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1792
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: [serial] ZeroZeroZero (2020) [Saviano i ekipa od Gomorry]

Post autor: many-s »

Bardzo fajny serial, nie oglądałem Gomorry i nie mam porównania ale chyba czas nadrobić. Niektóre ujęcia i miejsca akcji świetnie nakręcone, bohaterowie bardzo fajnie rozpisani, muzyczka super podkręca chłód i ciśnienie w poszczególnych scenach. Rozrywka na wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
boixos
Posty: 671
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:48

Re: [serial] ZeroZeroZero (2020) [Saviano i ekipa od Gomorry]

Post autor: boixos »

a mi to właściwie nie przypominało Gomorry, i dobrze, ten włoski wątek, z tych trzech oceniam najsłabiej, najlepsze Narcosy i potem Ameryka
fajnie się zaskoczyłem, tym, że liczyłem na coś w stylu Gomorry, a dostałem coś innego
mocno trzyma w napięciu, nie ma nudy, dzięki połączeniu wątków, wreszcie pokazana droga takiej dostawy, a nie tylko wjechały narkotyki do portu i i to tyle, i to przekazywanie bohaterowi opowiadanej historii świetne
spokojne 8/10
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5395
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: [serial] ZeroZeroZero (2020) [Saviano i ekipa od Gomorry]

Post autor: clockers »

czekałem ze sprawdzeniem aż przeczytam książkę (świętną zresztą). historie w serialu są nią luźno inspirowane i rzeczywiście, tak jak boixos mówi, fajnie, że oprócz codzienności narcos, dilerów, walk z policją, czy tego mikroświatka samych bossów i ich przewózki, pokazano w końcu dość szczegółowo proces transportu do Europy i odgrywających w nim mega ważną rolę fikserów. dobry klimat, który zagęszcza niepokojące udźwiękowienie, piękne światło, wszystko w tempie od początku do końca, bardzo spoko patent na narrację z tym pokazywaniem sytuacji z dwóch perspektyw, no i oczywiście ładne lokacje. sama fabuła jednak i poszczególne wątki niestety nie wciągające jakoś wybitnie. w zasadzie najbardziej interesował mnie wątek Emmy i Chrisa (świetne kreacje), mimi iż był nieco przekoloryzowany i przesadzony. Don Minu i jego wnuczek (opór nieprzekonująca postać) jakoś średnio mnie obchodzili, a wydarzenia w Meksyku max przewidywalne i doskonale znane z lepszych seriali (choćby Narcos). są momenty, bardzo ładnie jest to nakręcone i ma klimacik, ale do Gomorry raczej bez podjazdu. a, no i jak macie wybierać, to sięgajcie przede wszystkim po książkę Saviano.
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: [serial] ZeroZeroZero (2020) [Saviano i ekipa od Gomorry]

Post autor: fromage »

uooooo panie wlasnie co zaczolem ogladac i co tam sie dzieje sheeesh, najpierw byl audiobook grany (ale tylko 1/3 bo wczoraj co dsotalem) tak samo jak z robertem s. kiedys w 2008 jak najpierw kziazka pozniej film a ponziej serial, sam audibook (a ja tylko w polswiadomie slyszalem bo do spanka ale tam naprawde prawdziwe rzeczy gada) co do samego serialu to prawie na koncu jestem a zaczolem nie tak dawno, przypomina na gomorrah jak to wszyscy mowia ale ja bym mowiedzial ze niby troche tak ale bardziej nie, ekypa canal+ tutaj wbila i robia robote, oczywiscie jesli oczy postawisz ze to jest takie same jak gomorra to moze i tak wyjdzie ale wedlug mnie to cos innego, bardzo dobre kadry bardzo dobra gra aktorska, oceny mowia za siebie, poprostu dobra kinemografika (nie wazne jaki temat) ladne ujecia i zdjecia nie ma o co sie tutaj przypierzac, polecam a na rowerku se calego audibooka pusze (16godzin* a tak do spania, jako ze prawie nigdzie nie ma english version to jesli kogos ciekawi podbijac do mnie na pw albo na reditta zerozerozero tam jest, pozdrawiam fajny temat
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
ODPOWIEDZ