[serial] The Office [wersja US]

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 335
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: KejMart »

Wojna na śnieżki, koszykówka, pierwsza pomoc, jak grali w kto był mordercą i końcówka jak każdy celował z "broni", Michael jak chciał skoczyć z dachu na dmuchany zamek, najlepsza scena jak Dwight podpalił kosz i zamknął wszystkie drzwi wiadomo :cool: generalnie można by wymieniać w nieskończoność. I The Office w Polsce można oglądać na Prime 20 złotych za miesiąc i chyba można dzielić
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: Kubinsky »

ja należę do tych dziwnych ludzi, którym podobają się 2 ostatnie sezony. może to kwestia tego, że tyle się nasłuchałem o tym jaki to spadek straszny serial zalicza jak majkel odchodzi, że spodziewałem się serio czegoś mocno słabego, a jak już dotarłem do tych odcinków to pozytywnie się zaskoczyłem. finalnie wyszło imo na prawdę spoko, jak na utratę najlepszej postaci z serialu to poradzili sobie świetnie z pociągnięciem tego dalej.

a threat level midnight to klasyk jest.
"that was not in the script" :lol:
Johnny

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: Johnny »

Jak ktoś tego nie robił dotąd, to oczywiście obowiązkowo na youtubkó bloopersy do obejrzenia
yakubu73
Posty: 189
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:34

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: yakubu73 »


:bowdown: :bowdown: :bowdown:
Awatar użytkownika
Raph
Posty: 318
Rejestracja: 10 maja 2019, 12:15
Lokalizacja: Śląsk

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: Raph »

O, nie zauważyłem wcześniej tego tematu - jakoś od stycznia-lutego oglądam na Amazon Prime, jestem na szóstym sezonie i to idealny serial, gdy nie mam totalnie na nic ochoty i chcę się po prostu wyluzować, albo położę dzieciaki późno spać i na nic nie mam czasu. Pierwszy sezon kiepski, bo zbyt starali się powtórzyć niepowtarzalny klimat brytyjskiego oryginału, ale od drugiego forma leci wysoko i cały czas się utrzymuje.
Boję się trochę okresu bez Michaela i jeszcze bardziej mnie boli fakt, że Steve Carrell chciał kontynuować swój udział w The Office, ale stacja nie chciała mu przedłużyć kontraktu. A kiedy przy 9 sezonie chcieli go przywrócić do stałej obsady, postanowił odmówić.

Moje ulubione momenty:
Spoiler
oj, te, które zapowiadały koniec związku Michaela z Jan były grube - mówię tu zarówno o tym, jak miał zeznawać przeciw Dunder Mifflin, jak i o tym, kiedy zaprosili ludzi z pracy do mieszkania Michaela. Plus ta zniszczona plazma :lol:
A ten cold open z Dwightem, który wkurwił się, że nikt nie słuchał jego wykładów na temat tego, jak zachowywać się w przypadku sytuacji pożarowej oglądałem ze łzami w oczach plus potem pierwsza pomoc :lol:
Boli mnie za to:
Spoiler
jakie ciepłe kluchy zrobiły się z czasem z Jima i Pam, których relacja w sezonach 1-3 była przekurwawspaniała
A, uwielbiam w ogóle te momenty jak między wierszami odkrywasz, że Michael, sympatyczny przygłup, ma tak naprawdę złote serce i ten jego kubek jednak nie kłamie.
Spoiler
I jak Stanley mówił Michaelowi, że nie ma dla niego szacunku, a Michael w końcu go wziął na rozmowę 1 na 1 i powiedział "you don't respect me, I understand but you can't talk to me that way, I'm your boss, I can't allow it", mimo tego, że nie ma nic z beki, jest jednym z moich ulubionych w serialu.
...
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 5598
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: TdW »

Odnośnie osobowości Michaela to według mnie przełomowy był moment, gdy Toby (swoją drogą ich relacja i to jak Michael go nienawidził też jest wspaniałe:D) wzial go na rozmowę i Michael w końcu się otworzył i zaczął opowiadać o swoim dzieciństwie i samotności.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: koniec »

ja też lubię 2 ostatnie sezony ale jestem totalny sajko tego serialu :dunno:
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: gogi »

pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4791
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: badi »

kurwa w końcu, dopasowywanie jebanych napisów albo oglądanie na cda odbierało mi sporo radości z obcowania z tych arcydziełem
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11615
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: FLoo »

o w końcu obejrzę, nigdy nie oglądałem nawet odcinka
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: koniec »

w końcu :bowdown:
Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1944
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: yytr »

Mega dobrze, bo ostatnio zacząłem oglądać, no i przestałem równie szybko z braku dostępu.
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1666
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: MalkoNTENT »

Dam szansę.
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: potter »

badi pisze: 30 sie 2021, 14:18 kurwa w końcu, dopasowywanie jebanych napisów albo oglądanie na cda odbierało mi sporo radości z obcowania z tych arcydziełem
Też się z tym męczę aktualnie, bo oglądam gdzieś od miesiąca. Ale skończyłem piąty sezon więc chyba dokończę już, październik daleko.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: Jiigsi »

Na prime jest jak coś
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
Miechu
Posty: 655
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: Miechu »

FLoo pisze:o w końcu obejrzę, nigdy nie oglądałem nawet odcinka
Zazdro
Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: Parlae »

FLoo pisze: 30 sie 2021, 14:18 o w końcu obejrzę, nigdy nie oglądałem nawet odcinka
Bisclavret
Posty: 3297
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: Bisclavret »

FLoo pisze: 30 sie 2021, 14:18 o w końcu obejrzę, nigdy nie oglądałem nawet odcinka
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11615
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: FLoo »

dobra, odpaliłem pierwsze 5 odcinków, bez szału
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: Rupert »

Rozkręca się od drugiego sezonu wytrzymaj dzielny chłopaku
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
ODPOWIEDZ