[serial] The Office [wersja US]

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: azar »

najlepsze właśnie przed Tobą
choć 2 i 1 sezon też miały momenty
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: KillerCroc »

3-5 imo najlepsze.
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: Kubinsky »

kocham ten serial ale nie potrafię już sobie przypomniec co było w którym.
wydaje mi się, że jak do ekipy doszedł andy to już pięknie lecieli aż do 7 sezonu. a te 2 ostatnie też zapamiętałem bardzo przyjemnie, mimo że sporo osób raczej hejtuje
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3779
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: Czak »

Andy mnie chyba najbardziej wkurwiał
Spoiler
zwłaszcza jak został szefem
pierwszy sezon trzeba przemęczyć, pamiętam że nie chciało mi się odpalać drugiego ale już po pierwszym odcinku drugiego sezonu wiedziałem że oglądam do końca :D Mój najbardziej ukochany odcinek to chyba ten jak Dwight odpala pożar, ta scena z otwarcia plus motyw z nauką reanimacji to absolutna topka humoru z tego serialu jak dla mnie, piałem na głos, zresztą tu jest multum takich scen, pod koniec obawiałem się że ten serial się słabo skończy no ale ostatnie odcinki wynagradzają wiadomoco, koniec bodajże pisał ostatnio w offtopie że ten serial się za wcześnie skończył ale jak dla mnie zamknięcie było w idealnym momencie, choć teraz zostało tylko odpalanie na YouTube ulubionych scen, bloopersów jak i scen które nie weszły, polecam
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
dicegame
Posty: 165
Rejestracja: 05 lip 2019, 15:28

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: dicegame »

fakt, Andy czasami działał na nerwy, ale dla tej sceny warto go było trzymać

https://www.youtube.com/watch?v=sJK4eZgKMd4
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1386
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: #1 »

Jest to na jakimś streamingu? Netflix albo hbogo
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: Peyton »

Papys pisze: 20 maja 2020, 15:25 Co polecicie podobnego w takich klimatach jak już nadrobię całość?
Modern Family bezapelacyjnie. Nieskończona kopalnia beki, również kręcone jako mockumentary.
#1 pisze: 21 maja 2020, 9:09 Jest to na jakimś streamingu? Netflix albo hbogo
Amazon Prime Video :) właśnie oglądam kolejny raz randomowe odcinki.
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: KillerCroc »

Ja sobie uwielbiam wrócić do jakichś wycinków z youtuba. Momenty z parkourem, Prison Mikiem (dementorzy :lol: ), Pożarem, Azjatycki Jim, no, dla mnie to jest jeden z najlepszych seriali jaki widziałem i do tej pory nie znalazłem niczego co byłoby choć w połowie tak świetnie zrobione
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: mql »

Jeśli macie niedosyt Office, to zdecydowanie polecam obejrzeć osunięte sceny, które jakiś youtubowy user pieczołowicie wrzuca tamże - czasem to sceny lekko tylko przerobione, a calkiem zupełnie nowe, lecz niestety wyciete wątki.

No i najlepszym substytutem The Office są właśnie te usunięte sceny, potem to już różnie w chuj - Parks & Rec zaskoczyło mnie raczej negatywnie, Modern Family tak samo, tego o wampirach nie widziałem, poza oryginalnym filmem Waititiego

Za to w sumie jedynym minusem samego The Office jest dla mnie postać Nellie - dziwne, że twórcom takiej menażerii kapitalnych bohaterów (pierwszo-, drugo, czy nawet zupełnie trzecioplanowych, epizodycznych) udało się stworzyć postać tak irytującą, a przy okazji nieciekawą.
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1386
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: #1 »

Peyton pisze: 21 maja 2020, 9:17 Amazon Prime Video :) właśnie oglądam kolejny raz randomowe odcinki.
A ile kosztuje ten prajm video? Chyba jest tam świat wg bundych, możesz mi potwierdzić?
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: Peyton »

[mention]#1[/mention] aye, jest 11 sezonów świat wg bundych, całe The Office i sporo sporo innych. A cenowo to bodaj 5 euro/mc, więc taniuchno.
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3779
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: Czak »

Tylko że na amazonie polskie napisy to mam wrażenie że czasem były automatycznie wygenerowane, porażka w niektórych odcinkach z tym tłumaczeniem
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1386
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: #1 »

A można jak na netflix albo hbogo w kilka osób siedzieć na koncie? #cebuladealz
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
Esdoer
Posty: 255
Rejestracja: 18 cze 2019, 14:39

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: Esdoer »

Można, z tym że współdzielisz wtedy konto Amazona, którego można też używać do np zakupów. A tak w ogóle to przez pierwsze 6 miesięcy płaci się połowę ceny, jakieś 12-13zł mi pobierało za miesiąc, więc nie są to jakieś ogromne pieniądze.

No i oprócz wspomnianych rzeczy jest tam na przykład całość Parks and Recreation, które mi siadło nawet bardziej niż The Office (choć spadek formy pod koniec mocniejszy).
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: Peyton »

no tutaj to akurat zależy w jaki sposób chcemy oglądać. Jeśli chcemy oglądać na komputerze to rzeczywiście, trzeba podać komuś pełny login/hasło do konta amazona, co może być niebezpieczne. Natomiast, jeśli planujemy oglądać (tak jak w moim przypadku) na telewizorze przez aplikację, to wystarczy, że właścicielowi konta podamy kod weryfikacyjny z aplikacji na TV, którą to trzeba wpisać na stronce Prime Video i finito. Logowanie (do TV) bez dostępu do konta Amazona :).
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: Kubinsky »

w ogóle jak tak juz wspominacie najlepsze odcinki to przypomnial mi sie ten z "threat level midnight" i chyba nigdy sie tyle nie śmiałem przez 20 minut

a, no i jeszcze jeden z moich prywatnych faworytów do którego często wracam
Spoiler
he told me he couldn't show me but he has a gun :lol:.
Awatar użytkownika
rbj
Posty: 292
Rejestracja: 19 kwie 2019, 12:55

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: rbj »

ja lubię odcinek jak Michael walczy z mafią i oczywiście odcinek, w którym Pam chodzi po rozżarzonych węglach.
Awatar użytkownika
ricky
Posty: 880
Rejestracja: 22 kwie 2019, 17:21
Lokalizacja: Bełchatów

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: ricky »

śmieję się do siebie czytając ten temat jak userzy wspominają sceny. ta z improv to ja pierdolę :bowdown: chyba obejrzę jeszcze raz w wakacje xD
FUCK OFF MR LAHEY
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: Prez »

u mnie Magic Mike jednak chyba na pierwszym miejscu
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: Peyton »

ten serial to taka kopalnia beki, że chyba bym nie zdołał wyliczyć wszystkich zajebistych momentów :D. Wieczór Jima, Pam, Dwighta i opiekunki i Michaela i Jen w domu (majstersztyk), hardcore parkour, Michael na zajęciach improwizacyjnych, strzelający do każdego, Michael pracujący na słuchawce, Dwight przebrany za Sith Lorda na Halloween ...
A do tego odcinka chyba wracam najczęściej
zawsze niewyrabiam z beki na głos.
ODPOWIEDZ